Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (292)

Gatesova excitace (2018) (S11E18)

Dobře, viděli jsme Billa Gatese. A to je asi tak všechno. ()

Disociace nájemníků (2018) (S11E19)

Některé momenty byly opravdu výborné, na to, že už se kolikrát pohybujeme ve fázi, kdy to není automatické. Na druhé straně tu byly chvíle, které táhly díl dolů. ()

Potenciál izolace (2018) (S11E20)

Že bychom viděli alternativní verzi Sheldona, pokud by se neměl ženit? Některá místa byla dobrá, ale také spousta bezduchého balastu. ()

Polarizace komety (2018) (S11E21)

Na 11. sérii rozhodně nadprůměrný díl, podle mě dobře srovnatelný s minulým. Nicméně místy přílišná jednoduchost. Ale nápad se Stuartovým krámem se povedl. ()

Nedostatek finančních prostředků (2018) (S11E22)

Byť se mi původně zdálo, že by mohlo jít o silnější epizodu této série, tak se bohužel nestalo. Nicméně díly, které se v této sérii opírají o vědu, patří k těm silnějším. ()

Urovnání vyhrocených emocí (2018) (S11E23)

Trochu mi přijde, že kdyby se tahle epizoda vynechala, tak se v podstatě nic nestalo. ()

Asymetrie vázacího motýlka (2018) (S11E24)

Na závěr si tvůrci schovali to lepší, z této série. Byť celkově byly některé vtipy jednodušší nebo předvídatelné, celkový mix vybalancován dobře. Navíc zde byl ukázán zajímavý potenciál do dalších dílů, takže se je snad na co těšit, uvidíme, jak s tím tvůrci naloží. ()

Série 12 (2018) (S12)

Celkově byla u mě poslední série propadá. Spousta dílů byla až moc zbytečná. Taková vata vaty. Poslední dva díly byla celkem dobré, ale ty to prostě zachránit nemohou. Jak moc na tento seriál budu vzpomínat, se ještě uvidí. Přeci jenom, strávil jsem s ním celé studium a nejenom to. ()

Manželský kompromis (2018) (S12E01)

Přišlo mi, že jak děj, tak úroveň vtipu pokračuje v předchozí sérii. Až na Fowlerovi se řada věcí nechala očekávat, Raj už prokopal samotné dno ještě niž, než to jde. ()

Mystifikace se svatebním darem (2018) (S12E02)

Po dlouhé sérii marastu a brodění se bahnem se ukázal díl, který dal připomenout starým časům, byť původní nejvyšší kvality nedosahuje. ()

Kalkulace reprodukce (2018) (S12E03)

Ačkoliv jsem se u dílu bavil, tak mi přišlo, že to tvůrci začínají brát docela hopem. Což asi není úplně dobře. Aspoň z mého pohledu. ()

Turbulence s Tamem (2018) (S12E04)

Celý díl je vlastně o křivdách z dětství a o drbaní Raje. To umí i jinde a líp. ()

Planetární kolize (2018) (S12E05)

Přijde mi, že všechno, co bylo v tomto díle jsme už viděli, akorát v lepším provedení. Pořádně jsem se zasmál asi jenom na jednom místě. ()

Odveta za imitaci (2018) (S12E06)

Tento díl nám dal nádech takové třetí nebo čtvrté série. Docela dobře vymyšleno, byť začátek byl lepší a postupně se to pomalu horšilo. ()

Odklon finančních prostředků (2018) (S12E07)

Leonard a rozhodování o projektech bylo skvělé. Ostatní části už byli horší, ale i tak to docela šlo. ()

Kulminace první noci (2018) (S12E08)

Vykopáváním věcí dávno minulých sice lze dosáhnout vtipných epizod, ale už to nikdy nebude takové, jak když to bylo poprvé. ()

Frustrace z citace (2018) (S12E09)

Místo pařící Penny, která se fakt povedla, tu byla pařící Bernadette, která se tolik nepovedla. Akorát Sheldon a Amy dodali epizodě zajímavost. ()

VHS reminiscence (2018) (S12E10)

Takový průměr dvanácté série, díl neurazil, místy jsem docela zasmál. A zároveň zajímavý crossover. ()

Rozhádaný paintball (2019) (S12E11)

Nabýt několika dobrých scén během paintballu, tak by se člověk docela nudil. Takže takový průměr série. ()

Skandální návrh (2019) (S12E12)

Už to začíná být zase jenom divné. Vtipnost se opět vytratila. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění