Sourozenci Patrick a Marilyn nikdy nevynechali jedinou příležitost vjet si do vlasů. I nyní, v dospělosti, se umějí řádně poškorpit, ale jsou to rozmíšky především z lásky. Takovou rovnováhu je ale tuze snadné narušit. Například stačí, aby si Marilyn přivedla do domu zděděného po rodičích nápadníka Ryana, který je zároveň populární hvězdou známého sci-fi seriálu. Něco takového si přece mladší sestřička nemůže dovolit. A proto se neurotický podivín Patrick, kterému pan snoubenec rozhodně nepadl do oka, rozhodne její vztah za každou cenu podrobit destrukci. Přičemž ve slovech „za každou cenu“ se skrývá i význam „za cenu vraždy“. Jak jeho snažení dopadne, uvidíte v parodické, absurditou překypující černé komedii, na jejímž vzniku se podílela herecká parta, kterou dozajista zná každý fanoušek seriálu Hvězdná brána: Atlantis. V hlavních rolích vystupují reální sourozenci Kate a David Hewlettovi, přičemž druhý jmenovaný si u této velmi příjemné a povedené nezávislé taškařice střihnul i režii. (oficiální text distributora)

Všelicos

Můj nejoblíbenější film vůbec. David Hewlett v něm skvěle projevil svou schopnost pobavit (a hrát přitom natroublého Kanaďana :)), navíc pro milovníka Stargate byli všichni obsazení herci pravými třešničkami na dortu. Miluji výrazy, kterými se David a Mars častují, miluji, jak s humorem jim vlastním zparodovali seriál, který je vlastně živí a jak se to vlastně všechno krásně zamotává, aby se to rozmotalo a aby nám konec zase udělal uzel na mozku. Brilantní. ()

Elyon

Ujeté komedie, u které jsem se válela smíchy. Jelikož zbožňuji SG-1 a Atlantis, tak tenhle film byla pro mě povinnost. Jedniné, co mě na Snídani mrzelo, tak to, že se Chris Judge objevil jen na malou chviličku a taky by tam mohl být David Nykl. Jinak jsem nemohla z Davida alias Patricka, který zde hraje možná ještě větší pako, než je Rodney McKay. I love it!:) ()

pakobylka

----- "Vypadá to strašně ..." ----- "Protože to JE strašný !" ----- Lehce morbidní a zpočátku pramálo vtipné, neboť na použitou odrůdu humoru jsem mírně alergická. Ale oproti všem předpokladům zápletka prodělá docela zajímavý vývoj a stává se nečekaně zábavnou, přičemž její pointa taky není úplně k zahození ... Konečný verdikt - umírněné 3* ()

kareen

Tak trochu ujetý humor v kanadské černé komedii v režii Davida Hewletta, který si střihl také hlavní roli střeleného sourozence, který se snaží za každou cenu zbavit nevyhovujícího nápadníka své sestry. Ale pak se mu to poněkud vymkne z rukou...Vím, že tento humor nesedne každému, ale já mám vtipné nezávislé komedie v oblibě a navíc mě baví herectví Davida Hewleta, takže u mě za čtyři hvězdy. ()

redwik

Zo začiatku som nebol nejako nadšený, predsa len mi to pripomínalo skôr nejaké amatérske dielo. No časom som si uvedomil, že sa na komédii celkom bavím, a síce to nieje to najlepšie, čo sa dá vidieť, určite to nepovažujem za stratu času. Celý čas som bol zvedavý ako to celé skončí, a i keď sa to celkom dalo predpokladať, pretože inak to skončiť ani nemohlo, tešil som sa na záver. Samozrejme, ľudia obľubujúci Star-Gate (či už SG1 alebo Atlantis) sa potešia porciou svojich obľúbených postáv: McKay so sestrou, Beckett, Teal´c. ()

• Film se natáčel v kanadském městě Burnaby, které leží nedaleko města Vancouver v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Trajektt)
  • David Hewlett (Patrick) a Kate Hewlett (Marilyn) jsou i ve skutečnosti sourozenci. (Jacinda)