Diskuze

kapsomut (hodnocení, recenze)

fililipekk: Tak to je snad uplně jasný, ale mě osobně je uplně jedno, jestli je to uplná sračka co tu má 0% nebo 100% nebo jestli to má uplně primitivní předvídatelnej příběh ... hlavně jestli se mi to libí a zaujme mě to od začátku do konce.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

A jejda, film Never back down se s filmy jako jsou Rocky, Zuřící býk, Těžká váha nemůže měřit. Chápu že se líbí, ale kvalitou je úplně někde jinde.

Frankooo

Frankooo (hodnocení, recenze)

vážně? never back down? ta teen srágora? s pohledem '' díky žes mi dal za vyučenou a sebral mi holku'' Gigandeta na konci? Fujky....

Lalanek

Lalanek (hodnocení, recenze)

u mě je jasně na 1) Warrior, 2) Rocky ( pouze 1 dobrá pak se to řadí do pohádky), 3) Těžká váha ( luxus, od začátku až do konce sem byl do toho zažraný ), 4) Zuřící býk a pak NBD.

erased

erased (hodnocení, recenze)

Her0.89: co třeba si celý film takhle vůbec nepředstavovat hm? s tvým argumentem bys mohl obhájit kdejakou kokotinu tak proč si ho plýtvat na slušným snímku jako je warrior?

Her0.89

Her0.89 (hodnocení, recenze)

:D:D:D:D musim se smát když si pročítám tu diskuzi a čtu jak místní kritici žehrají na to, že to bylo málo originální :D. Může mi někdo, komu se to zdálo "málo originální" říct, co by si představoval originálního na filmu o dvou zápasnících. Přece je jasně, že vyhraje jeden, nebo druhý, jiné východisko nevidím (plichta by možná originální byla ???)

Matros: Tak každej má svoje ... mě NVB hrozně zaujal a nehorázně bavil

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

Technicky mi to přišlo hodně dobře zvládnuté, ale děj takový slabší (to vynechávám fakt, že jste konec +- odhadli už při zkouknutí plakátu), ještě jak začaly přibívat ty tragikomedické scény s Morrisonovou, to jsem taky kdovíjak nejásal.

GilEstel (hodnocení, recenze)

andre87: jj, z těch názvů, co tu padly, stavím ZUŘÍCÍHO BÝKA taky nejvýš.

GilEstel (hodnocení, recenze)

andre87: No pokud jde o filmy s bojovým uměním, stačí vybrat staré klasiky s Van Dammem, Segalem, Bruce Lee atd. Tito pánové zápasit skutečně umí a na filmu je to vidět. Není to jen hra na efekt.

Matros

Matros (hodnocení, recenze)

kapsomut: Never Back Down ? ... si asi neviděl Těžkou váhu :)

kapsomut (hodnocení, recenze)

andre87: Tak Rocky je samozřejmě nejlepší film z tohoto prostředí a už ho asi nikdo nepřekoná, ale Million Dollar Baby mě zas tolik nenadchnulo. Jako výkony super, film dobrej, ale prostě kdybych si měl vybrat, tak si na 100% radši vyberu Warriora.

1. Rocky (všechny díly) 2. Warrior 3. Never Back Down 4. Zuřící býk moje TOP4

GilEstel (hodnocení, recenze)

shalash: Aneb všechno zlé je pro něco dobré. Jak říkal Zeman: "Podívejte takový Hitler. Ten postavil dálnice."

Mimochodem čeština dosud nepřijala fonetický přepis slova HAPPY END do své mluvnice.

shalash (hodnocení, recenze)

Chris Masters: To je jedna z  věcí, co je na tom filmu dobrá, hepiendů už bylo ve filmech dost...

Chris Masters

Chris Masters (hodnocení, recenze)

Dymatize:  Ne ale je fakt že je škoda že Tommy půjde za katr.Mohli to vymyslet nějak jinak ten konec. :/

Chris Masters

Chris Masters (hodnocení, recenze)

Dymatize: Ale tak zase zachránil ty kluky což by mohla být polehčující okolnost a pak by šel třeba jen na 19. :D

Dymatize

Dymatize (hodnocení, recenze)

Stejně nějak nechápu tu část v popisu filmu že možná najdou něco víc, než jen peníze.. dobře možná je to dá zase nějak do kupy a bude líp..ale k čemu to když Tommy půjde sedět za dezertaci což je 20 a více let v base. Fakt skvělej konec.

shalash

Pokud bys chtěl hodnotit čistě logické aspekty filmu, považuji tuto výtku za relativně bezvýznamnou vzhledem k dalším, daleko větším úletům mimo realitu. Ten film se ani nesnaží tvářit realisticky. Někomu se to líbí, mně to vadí. No a to, že ten ruský macho našel zalíbení v symbolech SSSR, je jen zásluhou režijního plánu ala Rocky vs. Ivan Drago. Ačkoli by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby si podobný týpek nechal vytetovat srp a kladivo na čelo. Rozumu na to má dost a fanoušky jistě získává jinak než svým outfitem. Na výsledku filmu by to nic nezměnilo, i kdyby měl místo toho třeba obrázek Lenina namalovanej na prdeli. A bylo by to jistě realističtější. Byl by to nejslavnější zlej zápasník světa.

shalash (hodnocení, recenze)

GilEstel: Souhlas. "Žádná světová celebrita nebude vychvalovat SSSR" takže se filmaři sekli, protože jak sis jistě všiml, ten boxer byl nejslavnější zápasník světa :)

GilEstel (hodnocení, recenze)

shalash: Znám několik mladých Rusů žijících v Čechách, kteří tyto symboly uznávají. Diskuze s nima je velmi problematická. V jejich očích jsou oni stále ti, co zachránili Evropu, zatímco Češi jen čekali, až je přijdou osvododit. Jsou to Rusové kolem dvaceti let. Žádná světová celebrita ti nebude vychvalovat SSSR, ale Rusové to v sobě mají a není to jen nostalgická vzpomínka. Pro ně znamenal Sovětský svaz něco jinýho než pro nás. Jim přinesla řízená industrializace pokrok. Dostalo se vzdělání všem u dříve negramotného národa. Je rozdíl naše tehdejší školství na vysoké úrovni od dob Komenského a M. Terezie  a Carské Rusko.

shalash (hodnocení, recenze)

GilEstel: To sis asi někde vyčetl co? jn máš pravdu, nevím jestli s polovinou, ale máš. Jsou to ale staří lidé... Já shodou náhod znám asi 10 mladých rusáků se kterými jsem pracoval na brigádě a věř mi, že jsou to celkem v pohodě lidi :) Ke všemu ten boxer byl známá osobnost. Znáš nějakou světově známou ruskou osobnost, pro ketrou by srp a kladivo znamenalo "symbol pokroku a dávné slávy". Kdyžtak prosím zmiň, rád se přiučím :)

GilEstel (hodnocení, recenze)

shalash: Tak pro polovinu Rusů znamená srp a kladivo symbol pokroku a dávné slávy.

shalash (hodnocení, recenze)

Čekal jsem něco originálnějšího. Podle mě je film až moc přeplácaný všemi různými motivy a to mu škodí. Jak říkám, jediné, co mě zaujalo byl smysl života, dá-li se to ta říct, který hledá jak otec tak jeho syn. Příběh brášky učitele je podle mě trefa vedle. Věřím, že amíkům se to musí líbit (oscary jsou americké ceny), protože to zcela idealizuje jejich zemi,  vrací je to o 30 let zpátky do studené války. Nejvíc mě asi naštvala ta vlajka SSSR při nástupu Koby, to je dneska podle mě out.

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot