R4d3oN

Jak děj, tak samotné záběry jsou vynikající. Při sledování jsem se dostával do stavů euforie, kdy mi běhal mráz po zádech. Opravdu mi hráli na city. Oba bratři se prostě chtěli vymlátit z problémů, ale vyhrát může jen jeden. Líbila se mi jedna hláška: "Pokud teď nevyhraješ, tak přijdeš o dům". Jeden za rodinu, druhý za kamaráda. Ani jsem popravdě nevěděl, komu fandím víc. Ale konec mě vůbec nezklamal...zůstal správně otevřený. ()

Mallyyy

Pořád jsem oddaloval zhlednutí tohodle snímku hlavně, proto, že jsem se obával další kraviny. Ale bylo to velice velké překvapení. Párádní film. Dobří herci, zpracování, hudba i příběh. Brendna alias učitele fyziky jsem fakt baštil prožíval jsem s ním každý zápas. Jednim slovem SPOKOJENOST! ()

GE*O*R*GE

Film Warrior mi přesně hraje do noty, protože filmy se sportovní tématikou patří k mým oblíbeným. O čem ale je tento film? Je to pouze slaboduché mlácení dvou soupeřů? NE!!! Film mě dostal kvůli svojí hloubce, charaktery obou hlavních protagonistů jsou naprosto bezchybné. Na jedné straně válečný veterán Tommy, který má už dost války a bojů kolem sebe a hledá konečně klid při soubojích a na straně druhé učitel fyziky Brendan, který řeší svízelnou finanční situaci v ringu. Celý příběh zabarvuje i fakt, že obě hlavní postavy jsou bratři. Konečný souboj je opravdovou lahůdkou a silným emociálním zážitkem. Co dotat, pro mě film za 5 hvězdiček. ()

grerar

On je to vlastně takový rodinný film, že jo. Jo, bylo to až moc sentimentální, ale vlastně to ani nevadilo. Ještě jsem neviděl Rockyho, takže nemůžu porovnávat. Tady bylo několik smyslů a úmyslů. Jak se to všechno pospojovalo dohromady, to nechápu, ale O'Connorovi se to podařilo tak, že čelověk až zírá. Je to plné klišé, a stejně vás to dostane. Jenže zároveň se obávám, že se jedná o film na jediné shlédnutí. Skvělý zážitek, který ale nechci opakovat. Trochu kontroverzní, že? 5* ()

sandinista

Postava Toma Hardyho byla tak trochu pošuk. Jeho brácha doplácel na to, že nedokázal zplodit kluky, ale jenom 3 dcery. A tatík si to zchytal od obou. Synáčci se k němu chovali jak ke smrduté fusekli jenom za to, že si papánek za mlada rád přihnul. Taková nespravedlnost. Fighty vypadaly celkem věrohodně, někdy při nich mátl až příliš rychlej střih. Z filmu nejsem úplně odvařenej. ()

Aere

Ten film je dobrý, ne až tak dobrý, ale je dobrý, je napínavý, nenudíte se u něj. Nicméně nebejt závěrečného souboje, byl by to průměr. To je to, co ho posouvá výš. Geniálně vygradované finále, které nenechá jedno oko suché. Ještě teď se mi svírá hrdlo. :) ()

MovieFive

Sportovní filmy málokdy něčím překvapí, dějem a některými typickými scénami se v podstatě pořád opakují, a Warrior stejně tak. Nepřináší nic, co bysme už neviděli, ale možná že právě tím je tak jedinečný-jako by se skládal z různých sportovních filmů a tím vytvořil film nový a podle mě naprosto skvělý! Ví přesně kam mířit- na dojemný příběh dvou bratrů a jejich otce, kteří se znovu sejdou na nečekaném místě a každým dalším kolem se nejen přibližují výhře, ale i jeden druhému. Na mě to teda fungovalo, Hardy, Edgerton i Nolte si mě naprosto získali. Pro tyhle filmy mám zkrátka slabost. ()

adriane9

Deset minut po shlédnutí tu sedím a nejsem schopna nic říct takže píšu, tohle je skvost ve všech sportovních filmech, to co se umí zarýt do hloubi mysli a prostě byl to mega zážitek.Od začátku do konce mě to strhlo a to mi věřte nikdy jsem tomuto krvavému sportu neholdovala a teď ho miluju, protože v něm vidím mnohem víc..Jo a při tom famozním finále jsem zamáčkla obrovskou slzu takže díky za skladbu od The National About today..protože " How close am I to losing you.." ()

sebo9629

Jednoznačne najlepší športový film aký som videl. Má jednoducho všetko čo od tohto žánru očakávam. Vyzdvihol by som hlavne skvelé herecké výkony, predovšetkým Nick Nolte je skvelý. Taktiež príbeh sa mi veľmi páčil, bol dojemný a hlavne v záverečnom súboji si môžete vybrať komu budete viacej priať víťazstvo pretože keď pozeráte Rockyho, Milion Dollar Baby či Cinderella Man je jednoznačné komu fandite, ale v tomto filme si nie ste istý či vôbec chcete aby jeden z bratov vyhral. Hodnotenie: 9.3/10 ()

melloun

Tom Hardy je zde abnormálně namakanej a v ringu působí jako totální psychouš. Souboje jsou monstrózní a mají v sobě špetku napětí, i když dopředu tušíme, jak dopadnou. Na pozadí toho všeho probíhá neuvěřitelně krutý příběh jedné totálně rozvrácené rodiny. Chtělo by se říci už zase, ale tentokrát mě to opravdu zasáhlo, až mi z toho bylo dokonce smutno. V nastoleném duchu jsem čekal, že se konec zvrhne v nemilosrdnou popravu, tvůrci se ale vydali umírněnější cestou blíže k happy endu. ()

frolish

Zrejme som na to nebol spravne naladeny a mal som po vybornych ohlasoch az privelke ocakavania, ale vobec ma to nepolozilo na lopatky. Ziadalo sa mi tam viac dialogov typu toho na plazi, pripadne doplnit flashbacky z rodinneho prostredia, proste nieco silnejsie na vybudovanie emocii a menej tych predvidatelnych subojov. Ale nelamem palicu a urcite si to pozriem znovu, zatial lepsie 3. ()

ASSBURGER

Proste je to výborný film čo sa týka športu, ale ani dramaticko nie je spravený zle. Podľa mňa je to najlepší film z Tomom Hardym v ktorom kedy hral,proste boxer ktorý je zároveň aj mariňákom a hlavne veľmi nahnevaným bratom. Určite som mal veľmi dobrý dôvod dať tomu päť hviezdičiek a ten dôvod je že som sa pri tomto filme rozplakal ako pri žiadnom inom áno rozplakal som sa už aj pri viacerých filmoch ale tento ma odrovnal hlavne pri poslednom zápase, a vo chvíli ked sa začal hádať s otcom. Podľa mňa to je najlepší boxersky film všetkých čias ktorý neprebil ani Zúriví Býk ani Rocky a ani Million Dollar Baby. Proste paráda sa na to pozerať perfektná hudba,kamera,scenár,,, Proste všetko,viacej už nemám čo napísať. ()

avitakova

Ach jo, tenhle film mě vážně dostal... Akorát jsem to dokoukala a absolutně nevím, co o tom říct. No vždycky, když vidím film spojovaný jakokoliv s boxem, tak většinou mě ty filmy vážně baví, ikdyž vůbec nevím čím (asi ten adrenalin ze hry). Každopádně tenhle film měl v sobě úplně všechno: emoce, lásku, adrenalin, drama...prostě všechno. O Tom Hardymu ani nemluvím, protože ten byl úplně skvělý. Můžu říct to, že sem tak nějak konec předpokládala, ale to jak to úplně dopadlo mě vážně dostalo a i slza ukápla. Skvěle natočený film s vážně úžasným příběhem! ()

drozdy1

Emotivní zážitek, u kterého budete cítit s hlavními postavami jako u žádného jiného filmu. Souboje jsou zpracované na jedničku a hlavní herci jsou třešnička na už tak výborném dortu. Hodnocení 89%. ()

DHDV

Civilní pojetí příběhu, nezvyklá kamera a režie (velmi častý záběr na obličej postavy), herecké obsazení, které dokázalo utáhnout film a závěrečný souboj!!! Souboj bratrů, ano přesně ten, na který se čeká celý film je velmi dobře natočený. Joel E. který svému bratrovi říká jak ho miluje… těžce se tam hraje na city (nebudu kvůli odhalení psát více)… Viděl jsme přesně to, co jsem čekal. A nebudu film srovnávat s Rockym apod. Protože mi to připadá zcela bezpředmětné… ()

Radek.SCH

Americké. Spousta emocí, hory povzbuzujících keců a kýble klišé. Ale překvapivě to nevadí. A Hardy je čím dál víc boží. - 70 % ()

Mbeast

Ano! Na tenhle film jsem se těšil. O to větší byla radost, že nezklamal. Ba co víc, má očekávání dokonce předčil. Znáte to...22:00, nemáte co na práci, tak si pustíte film. Pfff...stopáž 140 minut, no tak to kdyžtak přeruším a dodívám se ráno. Houby! Nemohl jsem se odtrhnout! Od Gavina O'Connora jsem viděl Pride and Glory...nic moc, ale tohle bylo dokonalé KO. Začnu u herců: Nick Nolte, nenápadný v seznamu herců, nejsem nějaký jeho fanoušek, ale čím je starší, tím je dojemnější. "Napravený" norek mu sedl dokonale. Potlesk. Joel Edgerton, pro mě do té doby celkem neznámé jméno. Sympaťák. Sice snad ve všech filmech fandím "záporákům", ale učitel byl frajer. No a nakonec Tom Hardy (jo mám ho rád)...super! Nejcharismatičtější z postav. Scénář pravda žádný objev není, ale ten film má prostě kouzlo, sílu, atmosféru. Bojové scény (paradoxně mě u filmů z ringu/klece moc nebaví :D) jsou dynamické, napínavé a zábavné. Palec nahoru. Nejvíc jsem se bál, jak už to bývá, závěru. Naštěstí z toho tvůrci vybruslili parádně. Pro mě kandidát na film roku. Plus možná ještě nějaké ty herecké ocenění. :) ()

Rokle

Kluci si to dobře rozdělili. Edgerton válí víc v civilu a Hardy zase v kleci. K tomu jim sekunduje neméně skvělý Nolte. Režisér O´Connor je mistr sportovních dramat. Už v "Hokejovým zázraku" ukázal, že jeho umem je vytváření životních útrap s bezchybnou realizací daného schématu. Tady má k dispozici dvě mašiny, jinak se to nedá nazvat, který táhnou 140 minut dlouhý drama, jako kdyby trvalo pouhou hodinu a půl. V nedávném "Real Steel" někdo řekl, že lidi už netáhnou a musely přijít na řadu stroje. I když jsem "Pěst" hodnotil stejně jako tohle, tak s tím výrokem nesouhlasím... to jen aby bylo jasno :) ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot