SgtPepper

Průhlednost a prvoplánovitost bily do očí víc, než knockouty Toma Hardyho. Neříkám, že jsem se nebavil, ale 13. nejlepší film?(17.12.2011) ()

KoRniky

Konečně!! Konečně mě zase nějaký film dokázal rozsekat úplně na prach! Přitom je od samého začátku v celku jasné, jak to vlastně dopadne, a zbývá jediná otázka, jestli to vyhraje ten nebo onen. Ale nevadilo mi to ani v nejmenším, protože tohle bylo prostě mistrovské dílo aneb "jak přikovat diváka k židli a nepustit ho ani na záchod". Ježiš to byla pecka pro moje nervy, málem jsem překousala kábl od sluchátek! Geniální herecké výkony Hardyho a Edgertona a Nolteho. Tom se hned teď okamžitě zařazuje do mé TOP10 a je mi jedno, koho kvůli němu vyhodím. Ten mě vážně dostal. Když jsem ho před půl rokem viděla na vlastní oči v Londýně, nevěděla jsem pořádně kdo to je. Teď bych si nejradši jednu vlepila, protože kdybych tenkrát věděla, co to je za borce borcovatého pana herce, věnovala bych mu asi větší pozornost a více záběrů foťákem. Třeba příště. Warrior je opravdu silný filmový zážitek a těším se, až si to brzy zase zopakuju. ()

berusche

Verbale, nežehlila jsem! To je pro začátek, aby bylo jasno, že jsem tomu věnovala, alespoň pro jednou, opravdu plnou pozornost. Než ale začnu chválit, ráda bych dodala, že scénáristům uteklo pár skutečností, které já obrovsky postrádám: jednou z největších chyb je, že jsem pořád čekala, co všechno se o téhle rodině dozvíme, neb to, co jsme se dozvěděli, pro mě nebylo dostatečně silné na to, aby nenávist či potřeba neodpouštět byla hnaná tak moc vysoko. Když odhlédnu od tohoto, jsem ochotna připustit, že jinou chybku na kráse nevidím. Rocky je překonán, škoda, já Silvestrovi věřila. Ale tohle byla taková slast pro mé oko, že nemohu jinak. Příběh je dostatečně silný na to, aby dámy upustily v některých scénách slzu, a stejně tak silný na to, aby pánové cítili každou uštědřenou ránu přesně tak, jak se na ní tváří ten, co jí dostal. Zásah. Taky upřímně doufám, že na udílení se to projeví, neopomenula bych ani Nolteho, který tu exceluje. ()

maverick10

Spadla mi celist a pote jsem o ni jeste zakopl a zlomil si zapesti. Nikterak originalni pribeh, diky velmi presvedcivemu surovemu herectvi, dokazal zaujmout. Predevsim dvojice Hardy x Nolte, oba dokazali s lehkosti zahrat chladne a kamenne citove drama na jejimz konci to nenecha v klidu nejeden slzny kanal. Ja jim hltal uplne vsechno!!!! ()

GrungeChild

Nejlepší film roku 2011 rozhodně, ale pro mě osobně je to nejlepší snímek za posledních 10 let minimálně... Tom Hardy společně s DiCapriem jsou aktuální herecké TOP hvězdy! Btw nevěřil jsem, že druhá projekce může ještě předčít tu první, ale fakt že jo... nemám slov. ()

Paulina01

Právě Warrior je za poslední dobu jeden z mála filmů, který mě opravdu dostal a to po všech stránkách. Po celý čas filmu jsem buď bulela jako malý děcko, nebo jsem hulákala na celej barák, … "Kopej, vraž mu, dej mu, slož ho,...“ až si možná sousedi museli myslet, že doma pořádáme kohoutí zápasy. Film nadupanej perfektníma bojovýma scénama s pořádnou, ale pořádnou dávkou emocí. 100% ()

Fíla

Tento komentář píši s velkým časovým odstupem co jsem film viděl. Od tohoto filmu jsem si víc než kdy jindy začal všímat jména Tom Hardy. Toto jméno udělalo tento film velkým, ne tento film Toma. Možná, že to někomu přijde ohrané téma, ale já si to nemyslím. Každý film je v něčem originální a toto není žádná replika. Fanoušci K1, nebo jiných bojových sportů si v těch dvou hodinách přijdou na své. Za mě je to plný počet. ()

Petrasuvicka

Spousta z vás tohle nebude chtít slyšet - ale je to opravdu špatný film - protože má OTŘESNÝ konec. Měl skončit jinak - kdyby svýho bratra zmlátil do bezvědomí a pak nasraně odešel z klece, pak bych dala i víc hvězdiček. Celý film je jen o privilegování jednoho ze dvou synů. Otec na dvě věci, na nic a na h..., a ve výsledku Tommymu nezbyde vůbec nic, protože i ten podělanej otec fandil tomu špatnému ze dvou bratrů, přestože trénoval někoho jiného. Takže ať si tvůrce trhne nohou. ()

Juto

Režisér O'Connor dodáva filmu temný, náladový vzhľad, ktorý je tou najlepšou voľbou pre toľko vzrušujúcich emócií. 10/10 ()

M.i.k.e

Fantazie.Mám tyhle sportovní dramata hodně rád a i když Warrior jede po zaběhnutých kolejích a od samého začátku míří k očekávanému finále jako celek se zkrátka povedl.V porovnání s takovým Fighterem je Warrior minimálně o třídu výš a po skončení jsem z něj měl hodně podobně "příjemný" pocit jako svého času z Howardovi Těžké váhy.Když vezmu v potaz,že se Warrior s vyjímkou Nicka Nolteho (který se do těhle filmů hodí) obejde narozdíl od již zmiňovaného Fightera prakticky bez hvězd je to výhra téměř dvojnásobná.Minimálně Joel Edgerton hodně překvapil,Tom Hardy naopak už několikrát dokázal,že z něj brzy může být oprvdová hvězda.Celkově tedy veliká spokojenost.Na to,že jsem tenhle snímek původně vůbec neměl v plánu a obstaral jsem s ho v návaznosti na nadšené reakce,jsem viděl kousek,který se s přehledem zařádí do mojí letošní top ten...90% ()

Peťsi

I když se jedná o film, kde člověk předem tuší, co se bude dít, příběh má silný podtext. Vyvrcholení je však až v úplném závěru, ale o to víc dokonalé! Ve srovnání s Fighter je o třídu výše, s Těžká váha o pár stupňů níže, ale za mě 5* ()

Gee.Rocks

Warrior je film o hodně věcech, o pocitech, o boji.... Člověk, jakkoliv je tvrďák odmítá občas někomu znovu důvěřovat. Chce se chránit před opakováním bolesti. Jenomže pak je tu táta, který se opravdu změnil a nikdy není pozdě na to, prožít si pěkný čas s otcem. Chránít se a nic neprožít nebo důvěřovat a riskovat zradu? Život je boj, stejně jako v kleci. Warrior mě strhnul jak dramatickou částí, tak tou sportovní. Fandila jsem jako šílená, oba si přece zasloužili vyhrát! Herecky mě velmi překvapil Joel Edgerton. Nikdy jsem si ho ve filmu nějak výrazně nevšimla, ale ve Warrior mě velmi překvapil. Tom Hardy podal skvělý výkon jako obvykle. Citlivý drsňák, který nestojí o popularitu, jen se chce postarat o ženu svého padlého kamaráda z Iráku, jak mu slíbil. Každému váhajícímu, zda si pustit Warrior nebo ne, říkám ano! Tenhle film za to stojí. Bez pochyb špička roku 2011. ()

Lischai

Americká limonáda o tom, jak středoškolský učitel fyziky začal bojovat, aby měl na hypotéku. Pozor ale, peněz se mu nedostává ne proto, že by byl finančně neodpovědný, ale protože koupil nové srdce své nemocné dceři! Divím se, že v jeho domku-jak-kráva na předměstí ještě nepobíhal zlatý retriever, to by jistě soucit k tomuto hrdinovi z lidu jenom podpořilo. Ale vzal to čert. Co mě na snímku o tom, jak se mlátí chlapi, opravdu mrzí, je, že jim to mlácení nevěřím. Cinderella Man, Wrestler - u těch filmů jsem pokaždé udělal csss, když hrdina dostal ránu. Tady jsem místo toho jen řval: "Bij toho blbce s hypotékou víc, vůbec nevypadá, že by ho to bolelo!" ()

Hennes

Po všech komentářích a recenzích jsem čekal asi až moc. Novodobý Rocky ? Opět nám někdo vymývá mozek o tom, že když máte jasný cíl, jako je třeba záchrana rodinného domu, dokáže třeba i učitel fyziky, který si občas zacvičí v garáži, v ringu zlikvidovat profesionální zápasníky. Problematický vztah s bratrem, vzájemný zápas a vítězství toho "kladnějšího". Tvůrci trochu moc tlačí na pilu a na city, aby nás zatáhli do děje, místo aby nechali vyniknout sportovní podtext filmu. Velké plus má role a výkon Nicka Nolteho. ()

HappySmile

Sice bylo od začátku jasné, k čemu tento film směřuje (a člověk se mohl divit nač k tomu potřebuje režisér skoro 2,5 hod), ale přesto bylo na co se dívat. Sportovní tématika a rodinné drama byly dobře skloubené a nepůsobilo to tak, že by tam byla rodinná zápletka byla jen tak napasovaná, aby měl příběh nějaký děj. A i když bylo jasné už od začátku o čem bude poslední scéna, tak se stejně nabízelo několik jejích rozuzlení a to správné asi napadne člověka opravdu až na konci. Takže pro ty, kterým nevadí rvačky, stojí určitě za podívaní. ()

Chen

Nepřekvapivé ale zábavné sportovní drama, ve kterém se skoro vše odehraje tak, jak očekáváte a je to vlastně dobře. Velkým plusem je obsazení a dynamicky vypadající zápasy, rozhodně slušná podívaná. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot