K4my

Jeden z mála zápasnických filmů s tak emotivním gradientem. Točit mlácení ksichtů nemůže být až tak složité, důkazem toho buď nespočet filmů, ale dodat tomu napětí a emoce, to chce um, který v tomto filmu je. Z tohoto žánru mne Warrior doslova uzemnil a těžko teď najdu film, který je lepší. Není nutné mít složitý příběh, neb složité věci se těžko prezentují divákovi, ale přitom sázet na jistotu a vylepšit jí, není o moc méně složitější. Zde se to povedlo na výbornou. ()

tomas15

Filmy o sportu obecně většinou nemám pro přílišnou jednoduchost a předvídatelnost zrovna v oblibě. V podstatě jediné, co mohou nabídnout, je slušná dávka emocí, která se pro sportovního fanouška však ani zdaleka nemůže rovnat sledování sportovního utkání svého milovaného týmu. Filmy o bojových sportech však často mají do sebe něco víc, zakládají si na vyobrazení opravdového srdce bojovníka a v tomto filmu to u obou hlavních hrdinů funguje naprosto dokonale. Na svůj žebříček sportovních filmů řadím Warriora na druhé místo hned za Rockyho. ()

raadec

3 hvězdy pouze a jenom za to, co předvedl Tom Hardy. Pochybuju, že v nějakém filmu zahraje přesvědčivější part. Pro mě jasně oscarový výkon. Obrovská škoda že vše kolem něj ve filmu je snůška patosu, trapnosti, americké rádobyhrdinskosti, klišé, atd.. Kdyby se tenhle film natočil a vznikl v Evropě, tak s tím, co předvedl Hardy to mohl být jeden z nejlepších filmů vůbec. Hrozná škoda a promarněná šance. Učitel fyziky, který x let nezápasí, se za pár týdnů připraví na hvězdně obsazený turnaj v MMA a ten taky vyhraje. Ve finále porazí svého bratra a o kolo předtím jen tak mimochodem celou kariéru neporaženého mistra Ruska v různých bojových stylech. ZA CO, PANE BOŽE ZA CO.. ()

iL3gAl

Mám rád filmy o smíšených bojových umění a už jen kvůli tomu jsem se na to podíval. A nejen že jsem dostal to co jsem chtěl ale dostal jsem i mnohem víc. Přesněji film který byl natolik dobrý že se dostal i do mých top ten filmů. Režisérovi se do puntíku povedlo to co plánoval, snad krom ocenění v podobě nějakého oscara. Taky je to velká škoda, protože herci hrají jak nejlíp umí a je vidět že se na tom filmu pilně pracovalo. Neoblíbit si nějakou hlavní postavu je těžké, ve finále zjistíte že vám sedí naprosto všichni a to je už co říct. A ktomu jako bonus pár slz při finálním songu... Prostě dokonalé. ()

Tomulka

Už dlouho jsem nezažil takové emocionální rozpoložení jako u tohohle filmu. Tento film má spád, je velmi , ale velmi chytlavý, děj vás naprosto vtáhne. Režisér se předvedl opravdu ukázkově rozjel to ve velkém stylu a předvedl nám emocionální koncert na pozadí násilnického sportu. Hlavní hrdinové naprosto famozně podáni úžasnými herci Tom Hardy, Joel Edgerton a Nick Nolte. Všichni tři váleli neuvěřitelně dobře. Film se dostal do mé síně slávy. Naposledy jsem měl takový výborný zážitek u ,,Drive,,. ()

Djflash

Bratrská láska je bratrská láska. Takhle nějak by se dala chatakterizovat hlavní myšlenka tohoto sportovně laděného a emocemi nabitého dramatu. Ono to teda ze začátku vypadá spíše jako rodinné drama, ale zanedlouho zjistíte, že co se týče tohoto tématu, tak je to jedno velké klišé vedle druhého, Je tu vidět snaha se nějakým způsobem odlišit od jiných sportovních snímků, bohůžel mi to přišlo jen jako ta pověstná omáčka kolem . To ovšem nic nemění na faktu, že otec Nick Nolte a jeho dva synove Tom Hardy a Joel Edgerton zde podali výborné herecké výkony, které určitě zaslouží uznaní. To hlavní co s filmu dělá tu pravou podivanou jsou dobře zvladnuté boje, které vypadají drsně a mají v sobě hodně sportovního adrenalinu. Jak už bývá u těchto snímku zvykem , dějová linie se dá velmi lechce předvídat . A ani v tomto případě se tomu nevyhneme, přesto si myslím , že divák, který se vydrží koukat až do úplného zavěru, tak rozhodně nebude litovat. Čeka ho totiž grandiozní finálvý souboj, který má vskutku velmi slušný náboj, takže vyvrcholení je zde zaručeno. Pokud se divák nebude zaobírat všudypřítomným rodinným klíšé a néchá se unášet atmosferou bojových zápasů, tak si film vychutná se vším všudy. Pokud, ale bude chtít vnímat i děj okolo tak mu snímek může místy připadat, jako jeden velký šablonovitý kýč, což se u sportovních počinů občas stává. Já jsem se však od toho všeho dokázal odpoutat, a mohu konstatovat, že Warrior je opravdu výborná sportovní podívaná ()

psycho.ta

Tom Hardy neuvěřitelnej výkon! Psycho našlapaná hrana, ty záda, ty výrazy..neskutečnéé, ale těch keců okolo tam na mě v případě takového filmy bylo až přespříliš..4**** ()

DirtyDozen

Hodnotím podle emocí. Kdybych hodnotil jako film dle reality, dal bych rozhodně méně- asi o 3*. Navíc se mi nelíbil uspěchaný konec. Ale tak, pobrečel jsem si. Je to zajímavý film. Teď to po sobě čtu. Hrůůůza, ještěže to po mě nikdo číst nebude. FILM DOPORUČUJU. ()

Snakefinger

Pro mě zase moc klišé a jediný, kdo odvedl parádní herecký výkon byl Nick Nolte....práce Hollywoodu je tady patrná na každém kroku..... Proč u Hollywoodu víme všichni jak to předem dopadne? ()

Terminator666

Musím přiznat, že tento snímek mě příliš nezaujal. Pravda nejsou tam trapné pasáže viz. Rocky, kde jeden ze záporáků tvrdí, že trénuje sám a sám od sebe je skoro rozeným vítězem. Příběh je zpočátku velice nezajímavý, po té se to zlepší, ale ne o tolik, abych film mohl hodnotit lépe. Už ten nápad dát jako jednoho z protivníků Rusa mi přijde tuctový. Spor mezi dvěma bratry mi také nepřijde nějak zajímavý. Spor, který mají bratři s otcem mi přijde i celkem reálný, jen jsem nějak nepochopil proč, když si za otcem mladší syn s žádostí o to, aby ho trénoval, tak proč neusále vytahuje staré záležitosti. Přirozeně chápu, že to záleží na povaze člověka, ale těch pasáží, kdy otci něco vytýká je dle mého názoru až příliš. Příště bych radši zvolil tento snímek http://www.csfd.cz/film/230220-fighter/ než film Warrior. ()

Majeros

film je poutavý a v tom co se dnes točí, tak je v horní půlce lepší poloviny. Ale připadalo mi až moc uměle amatérské jak obyčejný člověk porážel své protivníky. A ten konec zůstal pro mne moc otevřený - otec, armáda, dluh, povolání učitele ()

Skunkiee

Tohle velké filmové dílo se nedá hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. Zásluhu na tom mají herci, tak režisér. Společně stvořili nádherný film o lidskosti, vině a odpuštění. Je dobře, že se film vůbec nevyžívá v drsných detailech z ringu, přesto jsou zápasy doslova nabušené adrenalinem a energií. Mnohem důležitější je však to co se děje mimo ring. A právě tyhle scény, kdy nahlížíme do života tří mužů a postupně rozplétáme nitky jejich vztahových problémů, jsou nejsilnější. Pro mě velký zážitek! ()

magic0

Miluji filmy typu Rocky, Krvavý sport atd. Nemůžu zde dát plný počet a nevěřím moc tomu, že od filmů z 90.let ještě nějakému sportovně bojovému filmu ze současnosti dám. U nových filmů i u tohoto mně chybí ten původní surový a syrový nádech.Film, je pěkně zpracován, moderní kamera a ta je právě podle mně trošku na chybu, člověk nevidí souboj jako celek. (bohužel rocky je rocky). Jinak výborný (klišé) příběh, výborné herecké výkony a dlouho jsem se takto nepobavil. (25.1.2013) ()

Pogodancer

Jakožto pro fanouška filmů o boxu a sportů jemu podobným je tohle pro mně opravdová lahůdka. =) Výborně postavený film. Jinak charizma Toma Hardyho asi ani není třeba zmiňovat =)) naprostá spokojenost ()

pps

S emocemi tady nešetřili. Tady se může vybrečet i chlap a nestydět se za to. Na drama i solidní porce akce. S city je tady pohráno opravdu krásně. Člověk si říká komu to má vlastně fandit a na čí stranu se postavit. A to se mi líbilo. Hodně. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot