Constantine 2

všechny plakáty

John Constantine (Keanu Reeves), který pokračuje ve svém úkolu očišťovat zlo na Zemi, se setkává se svým skutečným otcem, který odhaluje hluboká tajemství o jeho narození, včetně toho, že John je čistě démon, ale možnost volby mezi dobrem a zlem mu umožnila být kýmkoli chce být. (TommyZR)

Diskuze

Wulz

Wulz (hodnocení, recenze)

No celkem se těším, pokuď ve filmu bude Lucifer z jedničky bude to sakra dobrý!

zynek

zynek (hodnocení, recenze)

Už se těším až výjde. 1 byla pěkná tak mě zajmá pokračování.

boul

boul (hodnocení, recenze)

bez Keanu Reevese by to byl Constantine? :) já myslím že né.. po prvním díle jsem viděl jak mu ta role seděla jak prdel v gatích..

emerelgildo

emerelgildo (hodnocení, recenze)

az dnes jsem to videl, a rikam, je to super... mluvim o Constantine... a to jsem kolem toho filmu chodil jako kolem horke kase

complex

complex (hodnocení, recenze)

SydneyB: ja skôr by som chcel aby to bol pravý opak, ale je to odsudené na neúspech podľa mňa

ma3e

ma3e (hodnocení, recenze)

K dobrýmu filmu potřebujete dobrej scénář, patlal a figurky se najdou vždycky, je jich totiž celej ranec...

Geriel (hodnocení, recenze)

tak uvidíme, jaký režisér to dostane, byla bych pro Lawrence, pak by byla doufám zajištěna slušná podívaná

Roumen

Roumen (hodnocení, recenze)

prosim ne, dvojku fakt ne, nesnazte se porad kurvit kazdy dobry namet "vydelecnym pokracovanim", protoze to zase bude crap a constantine se bude otacet v pekle bolesti ..

punk_zero

punk_zero (hodnocení, recenze)

Keane Reeves, obľúbený herec v obľúbenom horore. Už sa neviem dočkať. V kine budem medzi prvými !

Makky

Makky (hodnocení, recenze)

Sartorius: Evidentne len nahadzovač programu omylom nahodil túto dvojku namiesto jednotky. O nič nejde... drobná chybka

Geriel (hodnocení, recenze)

něco se posere, ale Constantin to zvládne no a vůbec mě nenapadá o čem by mohla být případná trojka :), podobně je to se všemi hrdiny, pak už jde naštěstí o naprosto jiná kritéria :)

-Fiifa-

-Fiifa- (hodnocení, recenze)

Proč by nemohl mít blonďatou hlavu? Dostal druhou šanci, tak bude chtít žít takový život, aby se do toho nebe tentokrát dostal. Změní úplně všechno včetně vizáže. Jen se mu to prostě nepovede a něco mu tu snahhu překazí. Vždyť jsme to viděli už mnohokrát.

iwik

iwik (hodnocení, recenze)

Geri.g:´No jasně, že to nevím jistě ani to není potvrzený, jen říkám, že jsem to někde četla už nevím kde, je to tak rok zpátky. A taky si myslím, že je to kec, ale stejně jsem se toho článku vyděsila. :)

Geriel (hodnocení, recenze)

iwik : je to s tou blonďatou potvrzený? přijde mi to dost ujetý, leda že by chtěli film naprosto překopat oproti jedničce

iwik

iwik (hodnocení, recenze)

Tak doufám, že se tohoto filmu dočkám. Jednička byla naprosto úžasná, takže počítám s tím, že dvojka bude horší. Doufám, že uvidím duo Reeves Weisz, jestli ne, tak asi ani nebude mít cenu, abych se vůbec dívala. A taky jsem slyšela, že tam chtějí tvůrci Keana jen když se nechá obarvit na blond. Tak doufám jen, že to není pravda. Dovedu si ho představit s různými barvy vlasů, ale s blonďatou ne.

DeSpEr4d0s

DeSpEr4d0s (hodnocení, recenze)

Hmmm, tak uvidíme jestli nasaděj Reevese/Weisz, pokud ne budu zklamaný, ale už teď jsem trochu skeptický..

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Moorovo From Hell nebo Vendetta :P Ale jasný, chápu co myslíš. Hellbazera jsem nečetl, ale podle obalu by se na to hodil špinavější vizuál a drsnější představitel Constantina (třeba někdo jako Michael Biehn před xx lety nebo Mads Mikkelsen).

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

davac: Sorry, že reaguju po roce a půl, ale třeba tvorbu Alana Moorea bych za popkornovou sračku nepovažoval :P Nevíte, jestli se okolo totohle filmu něco děje?