Yes Man

• USA Yes Man (více)

joshula

Pořád mu to šlape. Tato komedie se povedla. Dá se říct, že je to klasická, klidná komedie kterou od Jima můžeme čekat. ()

cab

Pritroubly gumak (Jim Carrey) ve sve typicke roli, ktera ho udelala a vynesla tam kde je. Pribeh se tentokrat opravdu jen pramalo meni vuci znamemu mustru. Zoufaly prumerny chlap rad pouziva ze sveho bohateho slovniku "NO" na vsemozna pozvani ci prosby. "Necekana" zmena nastava, kdyz se zucastni sezeni tzv. YES klubu a je nucen, jestli se nechce dostavat do neresitelnych situaci, rikat jejich zazracne slovicko "YES" na vsechny otazky. Zbytek si kazdy domysli s pridanim trochu romanticke linky v podobe svezi duse (Zooey Deshanel). Dobry prumer, jak jsme si v poslednich letech nekteri zvykli, u slavneho muze mnoha vyrazu. 60% ()

MareT.

BOhužel, je to možná mnou, ale já čekal úplně něco jiného. Vtipů opravdu po skromnu, Carrey je bohužel už prostě starý na gumové pysky a jeho hlášky šuměly do prázdna častěji, než bych u komedie unesl. Zato krásná a přirozená Zooey je asi největší kladem filmu...a taky imebcil Norman. ()

Pussycat18

Jim Carrey je jako víno... zraje, vyzrává a chutná čím dál lépe. Jelikož ale vím, jak dokonalý herec Jim umí být, už možná nedokážu tak ocenit jeho roli v komedii. Co se týče komedií, jsou ty s Jimem totiž pro mě téměř nesnesitelné. Na druhou stranu, podobnost s filmem Lhář, lhář je nápadně veliká, i když poituelně se filmy vlastně dost liší... a kouknu-li se na jeho výkon tehdá a dnes, musím celou věc ocenit! I v komedii se totiž umí vyjádřit vtipně, aniž by si přehazoval dolní ret přes půlku obličeje a já jsem ráda, že na to přišel! Příběh je trošku naivní, ale o tom to asi má být, je to vtipné, neotřelé... musím pochválit hudbu!!!! No a já tomuhle počinu říkám: YES MAN! :-) ()

Holina

Jim Carrey už zřejmě nenatočí pecku rovnou ranným dílkům, ale Yes Man se v mezích možností alespoň přibližuje. Po Lhář lhář první hercův kus, u kterého jsem se bavil ()

Tydlidáš

Není to jen tak nějaká romantická komedie, je tam toho mnohem víc. Dobrý nápad a skvělý herecký výkon, který by snad ani nikdo jiný hrát nemohl. Jimovy kousky sou opět dokonalý a pokud se vás někdo zeptá jestli už ste to viděli tak se nepokoušejte říct NE protože TO JE ŠPATNĚ, TO JE ŠPATNĚ, TO JE ŠPATNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

lisi26

Dlouho jsem neviděl nic tak inspirujícího jako je tento film. A ti, kteří tvrdí opak ať zvednou zadek od počítačů a televizí a začnou žít. Nejsem pro konzumní společnost ani lehkovážnost. Ale zcela podvědomě jsem po shlédnutí tohoto filmu začal říkat ano na akce, které byly dříve pasé... a zážitků je rázem víc! ()

showxman

Nic nového do žánru Yes Man nepřinesl a zapadl tak do šedého průměru amerických komedií poslední doby. Nicméně zábava to byla příjemná. ()

Very_kuul

Happened once, it happened twice it happened three times, maybe four times, maybe five times, maybe, maybe it happened six times but it won't happen seven times No no no no no no... ()

dopita

Zápletka je tradičně hollywoodsky jednoduchá: Carl (Jim Carrey), zpitomělej Terencem (Terence Stamp), začne na všechno říkat Ano. A doposud uhnívající život mu to nakopne do netušených rozměrů. Mám radši seriózního Jima Carreyho než Jima Carreyoho ksichtila, ale se šklebama to tentokrát moc nepřehání. Vznikla docela příjemná, rychle ubíhající, šmrncovní a trapností prostá oddechovka. Zooey Deschanelová je opět skvělá a v mých očích roste s každým filmem a jistým krokem se prokousala až do mé TOPky hereček. Už jenom díky ní film stojí za shlídnutí. ()

Rssa

Už jsem nedoufal, že se ještě dočkám opravdu vtipného filmu s Carreym. Dočkal jsem se a jsem poměrně spokojený. ()

Mavrix

Mě se to prostě líbilo. Odlehčená ukázka pozitivního myšlení, které (snad) vede k šťastnému životu. Příjemě, optimisticky, vtipne a při tom se zajímavou myšlenkou natočený snímek. Jim Carrey je prostě úžasnej herec, vždy je radost se s ním setkat (ve filmu). K tomu ještě krásná, srnadovní a roztomilá Zooey Deschanelová a s ní také mnou oblíbený romantický podtext. Vím, že tenhle film není žádná kinematografická pecka, ale s příjemným pocitem po shlédnutí se tenhle snímak zařadil mezi mé oblíbení filmy. ()

1860

Jedna z nejlepších romantických komedií, kterou sem viděl.. A když mě opravdu dokáže tento žínr bavit po celou dobu svého trvání, nic než plnej počet si nezaslouží.. ()

Paity

Námět to není vůbec špatný. Ale uchopený vyloženě špatně. Představte si, že musíte na vše říkat ano.... chyba je v tom, že ve filmu se Jim Carrey nedostal do situace, kdy nemůžeš říct na dvě věci ano, protože si jednoduše odporují. Ale to jen možná rýpu. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí