Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Marys

Nemôže konečne niekto spraviť normálnu, originálnu a aspoň trošku vtipnú paródiu? Hviezdička za dance-battle a GTA vložku. ()

Blazin

No hovadina to byla, co by taky člověk čekal od parodie, ale musím přiznat že jsem se občas zasmál. GTA bylo super :-)))). ()

Angie91

Větší hovadinu aby pohledal. Já se divím, že to ty lidi vůbec napadne točit, tohle je ta nejhorší a nejtrapnější parodie jakou jsem měla čest v žiovtě vidět, a snad i přes své sebezapření bych měla hodnotit "odpad", protože na tohle musí mít člověk prostě koule! ()

D3VIL odpad!

Od filmu jsem nečekal žádnou vtipnou podívanou a dokonce jsem se (mylně) domníval, že dvě hvězdy s přivřenýma očima udělím. Zoufalý "humor" pánů Friedberga a Seltzera, jejichž v pořadí čtvrtá spolupráce dopadla podobně tragicky, jako v předchozích případech, mě však rozčílil do takové míry, až jsem po cca půlhodině film vypl. A to patřím mezi ty trpělivější diváky. ()

1945

Některé vtipy v tomto filmu dokážou opravdu dobře polechtat bránici. Bohužel zde najdeme větší množství fórů, které jsou slabé, a proto si myslím, že 34% je naprosto dostatečných ()

Všelicos

Příliš mnoho "vtipů" o koulích na to, aby mě to pořádně pobavilo, ale za hudební čísla si tu jednu hvězdičku Sparta zaslouží... :) ()

zelvicka. odpad!

Tohle je hrozný!!! Hodně zlá věc, kde jsem těžko hledal nějaké náznaky vtipu. To že se film obul do všeho, co jen jde parodovat, nestačí k tomu, aby se člověk smál. ()

Yardie

Nechtěl jsem se na to v TV ani dívat, měl jsem to tam jen zapnuté než se navečeřím a dám si film na DVD. Ale vydržel jsem u toho. Film lze rozdělit zhruba na 2 poloviny. První, která končí prvním battlem na bojišti - ta je výborná. Řekl bych, že povedených scének, gagů a parodování je tak 70:30 na povedené. Některé věci jsou prostě dohnány do takové absurdity, že jsem se řezal jak malý kluk. Potom polovina druhá, kde už je to jen směs rádoby vtipných, ale spíše trapných scének, kde to působí jako totální zmatlanina. Velká škoda! Řekl bych, že kdyby udrželi tempo a "kvalitu" z první poloviny, bylo by hodnocení určitě výše. Takhle bohužel! První půlka za 3*, druhá za odpad!. Howgh! ()

kritiklon

Je to fakt nehorázná blbost ale musím uznat že občas jsem se párkrát zasmál. Ale už i třeba "Scary movie" má souvislejší děj. Jsou to vlastně jen poslepované vtipy a parodující výstupy které jsou buď dobré nebo trapné. Ale většinou spíše trapné! 2* za 35% ()

H4ku11

Keďže som natoľko jednoduchý, aby som sa aj pri takomto niečom pobavil, nemám na film ťažké srdce a vie ma pobaviť. ()

KM Phoenix odpad!

Je sice dobré vědět, že Kevin Sorbo je ještě naživu, ale to je tak všechno. Celý "film" jsem protrpěl až do hořkého a nevtipného konce. Jeden z nejhorších kusů co jsem kdy viděl. ()

bobstock

Nebýt zmašťenej po 52% tatra balsámu asi bych si u toho rval kulky. Carmen ve své top formě, ale ten parodující zblitek sem těžko polikal.  25% ACS :) ()

Gore

Tenhle film se hodnotit nedá. Kdybych ho hodnotil jako film dal bych asi jednu hvězdičku, ale kdybych to hodnotil jako čistě parodii musel bych dát čtyři. Film 300 se mi nelíbil, ale jak si zde vcelku věrně poprali s jeho ztvárněním, má něco do sebe a ještě tam našroubovali vše, co je denodenně v bulvárech (od American Idol přes chování 'celebrit' (Britney se strojkem mě fakt pobavila) až po bezkalhotkové aférky) a udělali to vcelku vtipně. A dokonce i některé hlášky tam bili dost dobré. Nechci ten film nějak přechvalovat. Byla to volovinka, ale to se od parodie musí přece očekávat. Nemůžu srovnávat s Epic ani Date Movie, protože jsem je neviděl (i když teď se na ně alespoň ze zvědavosti podívám), ale určitě se mi to líbilo víc než třeba Scary Movie 2 a 3. ()

Oxymoron

Nebudu dávat odpad! a psát, jak to je trapné, když jsem se smál. Dyť tohle je přece parodie a ne dílo pro filmové akademiky! Je fakt, že první půlka je mnohem lepší, než ta druhá a že spoustu vtípků tu je spíš jen pro čistokrevné američany a ti ostatní moc netuší, o co zrovna jako jde. Ale prostě jsem se smál, takže tři si to zaslouží a hotovo. ()

Nightbreed odpad!

Kravina plna trapneho humoru.Film ma ani raz nerozosmial a komedie na ktorich sa neda zasmiat su zbytocne rovnako ako horory ktore nevivolavaju strach a akcne filmy bez akcie. ()

chalp

100% guilty plaesure.Už len za to GTA...je to tak dementné a trápne až sa tomu paradoxne musíte smiať:) ()

jerenymo

Rychle rychle...pojdˇme natočit parodii.....nemusíme u toho přemýšlet...budem točit to co nám přijde do hlavy a bude sranda. Tak tenhle recept by mi určo ocenili v Holywoodu víc než tenhle natočenej brak. Jediný co se mi líbilo tak byl break dance, kterej s tou parodií neměl nic společnýho a ani carmen to bohužel nezachránila. Nechutný scény sou fakt k zblití než k zasmání. Hnus hnus. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)