Svědkem zločinu

• USA While She Was Out (více)

Žena v domácnosti (Basinger) je nucena se o sebe postarat, když se ocitne v opuštěném lese se čtyřmi kriminálníky. Co začalo jako rychlý výlet do obchoďáku končí v lese bojem o holý život. Vše co má, je krabice s nástroji a touha po přežití. (oficiální text distributora)

Hadža

To me opravdu prekvapilo a sokovalo,jak hluboce jde klesnout!Drive oblibena Kim vzala roli v absolutne nelogickem a nefungujicim filmu!Ten scenar snad tvorilo maximalne desetilete dite,jinak snad nejde toto utikani pred partou mladych blbu ,kteri jsou ji neustale v patach,charakterizovat!Vrcholem bylo to uciteni chanelu c.5 a nasledne nalezeni kapky krve na korenu stromu,uprostred noci ve velkem lese.......!Tu hvezdu davam sice nezaslouzene,ale jen za tu praci s naradim,jinak to byl odpad! ()

Astaroth12

Kto chce hľadať v tomto filme logiku,tak tu ju určite nenájde.Muž príde domov a samí bordel,tak som si povedal,že sú tam malé deti tak upratané tam byt nemože.Ale keď som videl cca 10.ročne decká,ktoré by si už po sebe mali vedieť upratať,tak by to nasralo aj mňa.Ona išla kúpiť baliaci papier do nákupného centra a musela tam byt asi 4 hodiny,lebo keď išla tam plné parkovisko a ako vyšla tak nik.Potom mladici zabili sbs-kára len tak,ako keby im o niečo išlo.Potom začali Kim prenasledovať,niekde na stavenisku narazila a z auta stačila zobrať kufrík s náradím,Jeden sa zabil sám a ďalším pomohla na druhí svet náradím práve s toho kufríka.Mňa to rozosmievalo,keď utekala po hore a v ruke držala ten kufor,tá režisérka je ale srandistka.Film bez logiky,z hviezdou s čias minulých ktorá chce zachrániť niečo zo svojej slávi,ale v tomto filme jej to nevyšlo a s totálne tupými akože gangstrami. ()

Flego

Vykreslenie domáceho násilia sa konalo v prvých dvoch minútach filmu, aby sme potom boli svedkami dlhého chodenia po obchodnom dome... Nasledovala vražda strážnika na parkovisku pred obchoďákom bez svedkov... Tomuto filmu som neuveril ani na minútu. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale neskúsená režisérka a upadajúca hviezda film neurobia. ()

KASUGI

Po pěti minutách zavření obchodního domu není na parkovišti (a všude jinde!) ani živáčka. Kdy jako zavírali, ve tři ráno? A vrchol tuposti byl, když se parta mladíků nahánějících Kim Basinger vždycky někde zastavila a něco řešila, Kim se místo náskoku na útěk zastavila s nimi a pozorovala je...! Pak následovala variace na Ramba 1, akorát místo nože a dřevěných kolíků používala hrdinka červenou bedýnku s nářadím. Úplně blbý a zbytečný film. Kim, jak si mi to mohla udělat? Jedna hvězdička za originalitu: močící hlavní hrdinku 1/10 ()

Johny_fork

Nízkorozpočtový "thriller", kde Kim Basinger pobíhá po lese pronásledovaná partičkou gangsterů tupých téměř jako scénář. Thriller byl v uvozovkách z důvodu, že pocity strachu se nedostavili, párkrát jsem se sice zasmál když se někdo vtipně přerazil o pařez, nebo když si Kim celou dobu táhne železný kufřík z auta, aby postupně vytahovala vražedné nářadí a likvidovala své pronásledovníky. Poslední část filmu už není ani vtipná, jen nudná a sexuální vyústění je tak nekonečně blbé, že jsem přesvědčen, že první film Susan Montford by měl být i jejím posledním. ()

• Natáčelo se v Kanadě v Burneby (Glenlyon Parkway), ve Vancouveru (Lougheed Town Centre) a v North Vancouveru (Princes Park). (Agatha)
  • Thriller Svědkem zločinu je režijním debutem Susan Montford pocházející ze Skotska. Filmový rozpočet byl 6 milionů dolarů. (Agatha)