Diskuze

lesumir

lesumir (hodnocení, recenze)

Já to říkal, že ho nedostane...
Ale ani ja se netrefil :-( Langella a celej Frost/Nixon utřel...:-(((

stration (hodnocení, recenze)

SVINĚ!!! Přesně to jsem čekal. Hold příště musí hrát Mickey buď buzeranta, černocha, těhotnýho, nebo psa. Nikdo jiný nemá u pánů akademiků šanci. Dneska dám aspoň pět piv na žal! Akademici, vy SVINĚ!!!

cure

cure (hodnocení, recenze)

vy buzeratsky komousi zasrany. mickey i u mna si to vyhral ty bracho.

lesumir

lesumir (hodnocení, recenze)

To je to, co porad rikam! Nikdo nevidel Langellu, proto to chteji vsichni pro Penna nebo Rourka.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Tam jsem se dostal zatim jen k traileru, ale ani to by neprekvapilo. Porad patram, proc je tohle tak vyjimecne obdivovane. Jmeno rezisera?

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

Němi: taky si to myslím, ale spíš mám pocit, že tady furt dokola řešíme tohle a on mu to nakonec vyfoukne Penn s Milk :-)

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Nerad s nim souhlasim, ale po dokoukani Frost/Nixon by Oscar pro Rourka na Langelluv ukor byl pomalu vysmech...

stration (hodnocení, recenze)

No my to víme, že Oscaři občas nedostávají ty nejlepší filmy, ale jako nálepka, vábnička pro producenty i diváky to pořád zabírá. A v podstatě mrtvou kariéru rozpumpovat ještě víc.

swed

swed (hodnocení, recenze)

I kdyby Rourke náhodou nevyhrál, nic to neznamená. Všichni přece víme, že Oscary zas tak velkou výpovědní hodnotu nemají, i když by ta soška potěšila ;o)

stration (hodnocení, recenze)

Já jsem bohužel skeptik. Mě ti akademici vytočili už několikrát (Shawshank, 12 opic, Pulp Fiction...). Nevím, jestli mají odvahu na to, dát Oscara Mickeymu. Podle mě vyhraje Penn, protože hrál dobře, hrál teplýho a hlavně se to muselo líbít VŠEM. Wrestler je přece jenom okrajový film a Rourke byl a je příliš komplikovaný a konfliktní. Ach jo, mám z toho obavy.

Braveheart

Braveheart (hodnocení, recenze)

Jestli to nevyhrajhe Mickey, tak se fakt nase*u. Za vedlejsi roli to je jasnej Ledger, tomu to preju minimalne stejne tak jako Mickeymu.

stration (hodnocení, recenze)

No, IMHO je celkem jedno, kdo to kde a v jaké kvalitě viděl. Je to každýho problém. Hlavně, že to viděl. A hlavně, že se to většině líbilo. A lesumirovi beztak taky. :-) Tak držme palce, ať to vyjde. A když ne, budu hodně sprostý! :D

BFG2000

BFG2000 (hodnocení, recenze)

Nestahujte z netu kinoripy atd. a nebude vám to vadit (ve většině případů).

Miloško

Miloško (hodnocení, recenze)

čo?????????? to nemyslite vazne. to ako film, ktory nebol v slov.kine,a jeho premiera bude, napr. v pripade wrestler az na jesen 2009,sa nemoze komentovat???? to je co za nezmysel. ved obrovske mnozstvo filmov tu obrovske mnozstvo uzivatelov uz videlo,aj napriek tomu ze v nasich zabrzdenych kinach este nebol.

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Hyena_15: Já s tímto systémem naprosto souhlasim. Je to zase změna k lepšímu. Proč si nemůžeš počkat až to bude v kině a pak to ohodnotíš ne? Já tohle naprosto beru. Alespoň to nebudou hodnotit pouze lidé co viděli tak maximálně trailer.

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

nevím co se vám na názorech lesumira nelíbí, vzdyt pamatujete si nejakou jinou rourkeho roli, která by byla zajímavá? já teda ne...znal jsem ho, ale nikdy me nedokázal překvapit, až tady ve wrestlerovi...já mu to teda hodně přeju to zase jo, a tesim se na večír až mu tu sošku předaj :) ale každý si na to může udat názor svůj, tak proč se tady kvůli tomu všemu hádat, vymenu názoru beru, ale ignorace je zbytečná :)

Hyena_15

Hyena_15 (hodnocení, recenze)

to je jaka blbost Filmy, které budou uvedeny do naší kino distribuce, můžou před datem jejich premiéry hodnotit pouze refundovaní uživatelé s právy komentovat. takze ked to nedavali v kine som to ani nevidel ci co ? hah

Miloško

Miloško (hodnocení, recenze)

KONCOM SEPTEMBRA NA SLOVENSKU. CHI CHI CHI. TO SU KRETENI Z SPI !!! POTOM ZE SA CUDUJU ZE IM UNIKAJU ZISKY,TRZBY. VED LUDIA BY BOLI BLBÍ ABY SI TO NESTIAHLI.

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis