Diskuze

Devadesát Dva

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

chápu tě, lesumire, ale tvoje měřítka jsou pokřivený, umazaný a porouchaný. můžeš tu remcat pořád dokola tu samou písničku, ale faktem je, že Rourkeova role ve Wrestlerovi zkrátka funguje a je úplně jedno, co tomu dopomohlo. já měl Rourke za herce, když jsem viděl ty filmy z jeho dřívější dráhy (Štamgast, Angel Heart), po těch plastikách už jsem neočekával, že se z těch kravin, ve kterých hraje, vyhrabě, ale do Sin City se ta jeho huba fakt hodila a nezahrál to vůbec špatně, což mě potěšilo, ale nijak nedostalo. jenže pak přišel Wrestler a to už je obdivuhodný, po všech stránkách. a že ty ho zrovna nesnášíš je čistě tvůj problém.

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

lesumir> já si to myslel. ale já jsem stejná troska jako on, že jo, hehe...

lesumir (hodnocení, recenze)

Ve filmu ji hral a proc ji hral tak dobre? Protoze to zazil. Kdyby to nezazil, nedostane ani hovno, protoze mi nikdo nenamluvi, ze Rourke je dobrej herec, ono uz i to herec zni docela divne. Kdo z vas si myslel, ze Rourke je dobrej herec pred Wrestlerem?
A ja nerikam, aby nedostal nominaci a aby ji nedostala Kate, vzdycky je dobry neco zazit  a potom to hrat, vis jak na to, ale vykladat jakej to je skvelej herec a jak se perfektne vtelil je docela mimo.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Ledgera do toho zatáhnu, protože ten se potom troskou stal. A teď mu pravděpodobně dají sošku. Mickey byl silnější, z trosky se vyhoupnul zase mezi elitu. Už jenom pro jeho sílu a vůli mu tu sošku přeju, protože jeho výkon byl bravurní. Btw. ...to že se naučíš jezdit na kole, neznamená, že můžeš hned jezdit freestyle. Mickey věděl co je to být troskou, ale ve filmu už ji jen hrál. Pak by Kate Winslet nemohla dostat nominaci za Titanic...tragickou lásku přeci prožívá každej puberťák. je to tvůj názor a já ti ho neberu. Ale já říkám Mickey GO GO GO

swed

swed (hodnocení, recenze)

lesumir: názor to sice je, ale já mám také právo ho ignorovat a nevím co to má společného s omezeností.

lesumir (hodnocení, recenze)

Tony, "troska byl, ted ji jenom hral". Opet ti na to muzu rict jenom jedno. Kdyz se naucis jezdit na kole, tak to nezapomenes, stejne tak s troskou. Ledgera tady netahej, Ledger nikdy sam joker ani maniak nebyl, takze se to ucit musel.
swede, opet to ukazuje o tve omezenosti, nechapu na ignoraci? je to nazor jako kazdy jiny...

stration

stration (hodnocení, recenze)

Díky za to HBO online! ...lesumire, připadá Ti alespoň, že Mickey alespoň hraje? Opravdu si myslíš, že ten člověk není herec, ale jenom feťák, alkoholik, násilník...? Připadá Ti jeho výkon, že by se hodil třeba do Kameňáku? Oskara musí dostat Rourke už jenom kvůli Tobě! A kdyby dostal, dpufám, že Tě to pořádně nasere! :-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

jo beru to tak jak to napsali oni. "Ale nejvíc nadějí na Oscara má podle filmových kritiků Mickey Rourke, který prožívá totéž co jeho postava - boj o návrat na výsluní." Ale ty jsi řekl, že je troska, ale on už není. To že si tím prošel, mu mohlo pomoci k jeho výkonu, ale který herec se na roli nepřipravuje??? Viz. třeba Ledger zamčenej sám v hotelovym pokoji. Nadpis ti nadhazuje na smeč, obsah toho článku říká, že si prohmát. Tvoji "teorii" to nedokazuje, ale vyvrací. Rourke sice byl troska, ale ve Wrestlerovi trosku už jen hrál. A výkon to byl vynikající.

lesumir (hodnocení, recenze)

"Oscara dostane vyžilec Rourke, protože hraje sám sebe" ... nadpis článku na aktuálně.cz mluví za vše. Možná od ní to budete brát, když ode mně ne.

Hyena_15

Hyena_15 (hodnocení, recenze)

90%.. ani neviem mna nic nenapada.. neviem napisat nic.. napiste to zamna..

lesumir (hodnocení, recenze)

Tak jako jo, me dostala scena, kdyz se porezal v obchode, aby se odvazil odejit.
Keyi, máš pravdu :-)

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

lesumir: to řikáš schválne :-)) ale jinak souhlasim, Rourke je psychopat, v Sincity hraje jenom proto, že Tarantino s Rodriguezem mají psychopaty rádi...což ale nemění na faktu, že by si toho oskara zasloužil, i když s filmem Frost-Nixon, by to mohlo být těžké... jináč ta scéna " Já jen nechci, abys mě nenáviděla. "...u toho jsem tek i já :-))

lesumir (hodnocení, recenze)

Wrestler ma konec podobny Butchovi s Cassidym... nic novyho pod sluncem, ale souhlasi, ten zaver dela hodne. Ale na BB nema

BFG2000

BFG2000 (hodnocení, recenze)

" Já jen nechci, abys mě nenáviděla. "
Při téhle scéně jsem mu věřil každé slovo, jakoby to opravdu byla jeho dcera, takže pro mě jednoduše nej ze všech scén :-)
A ještě mě napadla jedna maličkost. Jak při tom prvním zápase sejmuli toho rozhodčího, to mě celkem pobavilo :-)))

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Divím se, že tu ještě nikdo nezmínil sekvenci -- Use my leg! -Use his leg! USE HIS LEG!

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Vsuvka... Proč na Lesumira reagujete, když on si ze všech dělá jen srandu a nic z toho ve finále nemyslí vážně ? Chce pouze upoutat pozornost... Jinak k diskuzi okolo scén, nejvíce (kromně konce) mne zasáhla scéna hraní videoher s malým klukem a "rupnutí" nervů v obchoďáku. Ty byly "legendary", ostatní jsou jen "awesome".

Miloško

Miloško (hodnocení, recenze)

scén tam bolo fakt dobrých kopec,napr. tá s predajne ked sa naschval porezal,alebo tá scéna ked bojoval s tym wrestlerom,a potom mu vytahovali s tela,s podkože rozne "predmety". :-)

cure

cure (hodnocení, recenze)

mne sa okrem vsetkych, ktore ste spomenuli pacili sceny: ako si vybaloval z tasky elastaky, ked ich smaril na postel, ako s nim cvicil ten pako, aby si vstup do kancla zopakoval este raz a s klopanim, ako pochopil, ze si to u svojej dcery uz definitivne posral, ako si nasadzoval na hlavu priesvitku v lahodkach, scena ked ho to chytilo a odpadol v satni, a vela dalsich drobnosti ako napr. nenamalovana marisa tomei. btw: otazka na zaver: rimusel rimusel ku kazdemu prdu vyjadrit si sa musel? ten minuli cas je tam zamerne mily johny. REAGOVAT NEMUSIS, ale ak to nezvladnes tak v pohode ides.

Braveheart

Braveheart (hodnocení, recenze)

Co se týče scén, nejvíc se mi líbilo, jak se Mickey pro prom*dané a profetované noci vzbudil v cizí posteli s hasičskejma botama na nohách. Ten jeho pohled, kterej říkal něco ve smyslu "Co to sakra je, kde to sem." byl vážně neskutečnej =D

Sten2

Sten2 (hodnocení, recenze)

K lesumírovi se vyjdřovat nebudu to je ubožák ale když jste se tu bavili o těch nej scénách tak (BTW SPOILER) jste všichni řikali to jak si ublíží ale taky je perfektní jak přichází do obchodu ze zadu a stojí před těma plastovejma závěsama a než vejde tak jsou slyšet fanoušci ;-)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis