Tommass95

Aronofsky si zvolil dobré téma filmu, ale podal jej příliš nezajímavě. Myslím že mohl některé scény mírně poupravit, některé úplně vyhodit a navíc nějaké scény přidat ( zrovna, když film začínal být zajímavý, tak skončil ) . V celkovém zúčtování je to i tak poměrně dobré a hlavně za velký návrat na filmovou scénu Mickeyho Rourkea dávám 4* ()

sta

nadhera..wrestler je film, kterym se Mickey Rourke nikam nevraci, ale dostava se tam, kde nikdy on, ani vetsina jeho hereckych kolegu nikdy nebyl..dosahuje herecke dokonalosti.. co se tyce aronofskeho, pote, co svymi tremi predchozimi filmy dokonale zpracoval divacky mozek, provadi nyni frontalni utok na jeho srdce.. a fantasticky promyslenou formou se mu dari vzbuzovat emoce i tam, kde by si asi vsichni jeho kolegove vylamali zuby: wrestler je totiz dojemnou elegii nejen nad jednim lidskym osudem, ale nad omylností celych sedmdesatych a osmdesatych let, ktere Rourkova postava symbolizuje milionkrat lip nez stupidni Staloneho navraty (jejichz je Wrestler dokonalou antitezi) .. ano, neni to tak kulervouci jako Rekviem za sen, ani imaginativni jako Fontana, natoz sbesile silene jako Pi... je to dojemne jako Wrestler.. Aronofsky poctvrte v rade za sto! ()

numi

V rámci Aronofskyho filmografie jde v podstatě o romantickou komedii s happyendem, jinak o další příspěvek do zlaté filmové sbírky příležitostných sebevrahů. Randy "The Ram" Robinson je po sto dvaceti minutách stejný hrdina jako kolega z ringu Rocky, Mickey Rourke favorit na Oscara a sám Aronofsky směle vstupuje do mé osobního top 5 současných režisérů. To všechno, co Rourke geniálně dusí v sobě, dokáže on mrazivě procedit skrze vedlejší postavy a zdánlivě vedlejší mini příběhy s lehkostí a přirozeností indianajonesovského humoru. Aronofsky tímhle snímkem dokázal, že zvládne natočit úplně cokoli. Jeden z filmů roku 2008. [únor 2009] ()

Freemind

Každý další Aronofskyho film je tak diametrálně odlišný, až mne z toho jímá hrůza - přesto se mu vždy nějakým zázrakem podaří vybalancovat a zvítězit. Rourke perlí, protože hraje sám sebe - starou, unavenou a domlácenou hvězdu, na kterou všichni kašlou a která je už těžce "mimo mísu". Režijně je to stylizováno do americké indie-filmařiny, která mi strašně leze krkem, tady ovšem funguje. Aronofsky má neskutečný cit pro detail a jeho scénáře jsou brilantní, tady navozené atmosféře skvěle pomáhá kamera - ta vlastně hlavní postavu neustále ignoruje (což je v případě Rourkova ksichtu zhuntovaného po četných plastikách vlastně dobře), sledujeme lidi a prostředi kolem ní, stále beháme za jejími zády a posloucháme její unavené funění. Velký film, výborná věc - přesto mi je teskno za "starým" Aronofskym z dob Pí a Requiem. ()

zipper111

Aronofsky to ukočíroval nadmíru dobře, jenže bez Rourka by to stejně nebylo ono. Hraje výborně, vypadá naprosto hrozně až příšerně. Ale na roli se hodil asi nejvíce. Starej Marlboro Man rozdal slušnou sadu všem wrestlerům, i když to bylo divadýlko, který mi připadá směšné. Ukázal jim to ve stylu a odešel za potlesku. ()

Macejko

Neuveriteľne silný filmový zážitok. Boľavý príbeh jedného starého wreslera, ktorému život pretiekol pomedzi prsty skôr, než si to stačil všimnúť, a ktorému ostal už iba ten wrestling. Skvostný civilný výkon Mickeyho Rourkea a vynikajúca Aronofského réžia robia z tohto filmu nezabudnuteľný kúsok. "Ram Jam!" ()

Vojcl

Úžasné komorní drama, které nemá prakticky žádný děj a je čistě postavené na hereckém koncertu Mickey Rourkea, který jakoby tu hrál sám sebe. Možná právě proto mu toho starého zlomeného "kdysi frajera" tak uvěříte a budete mu držet palce, i když je jasné, že je stejně odepsaný. Zdatně mu sekunduje Marisa Tomei, která nejen předvádí své úžasné tělo (ve 44 letech !), ale také výtečně hraje. ()

vorheese

Nehodlám se posadit na zadek jen z faktu, že za kamerou stojí Aronofsky a před ní zápolí Rourke. S čistou hlavou si troufám tvrdit, že jde o lehce naprůměrné sociální drama, jakých existují stovky. A z toho šedého průměru Wrestlera zvedá jen Rourkův výborný výkon (na jeho poměry standardní) a závěrečný Ram Jam (speciální úder hlavního hrdiny). Kvality podobně laděných trhaků (Million Dollar Baby) nebo i podařených podpultovek (Muž bez kůže) Wrestler podle mě nedosahuje. ()

Makky

Mickey je wrestlingový boh. Wrestler je absolútne strhujúca lahôdka, ktorá nemá vo svojich vodách konkurenciu. Darren ako vždy boduje a navyše už dopredu zvíťazil obsadením sweetheart Marisy. Wrestler je ľudsky čistý a obyčajný film zo zaujímavého prostredia a hardcore hudbou. God damn it! ()

gogos

Mickey Rourke je skutečně válec. Svou roli zahrál více než přesvědčivě a velmi dobře. Marisa Tomei ukázala svou krásu v pravém slova smyslu, ale její výkon je Rourkem značně zaostávající. Námět vypadal opravdu velice zajímavě, avšak samotné filmové zpracování nijak více nepřesvědčilo. Příběh je dobře napsaný, perfektně zahraný, doprovázen solidní hudební kulisou. Má atmosféru a silný závěr. Nabízí se srovnání s šestým Rockym. Zde všude určitě Wrestler dominuje. Avšak velkolepým pojetím, koukatelností a zábavou se může zase pyšnit Rocky a v těchto ohledech má navrch. Wrestler je určitě dobrý film, avšak na to, že běží teprva první týden roku 2009, jsem už letos viděl lepší filmy a určitě jich mnoho lepších ještě shlédnu. Možná jsem očekával příliž, ale rozhodně mě nový Aronofskyho film nezaujel na více, než slabší 4*. ()

Tirion

Ač je to k nevíře, tak i přes monstrózně vypadající název se pod ním skrývá poměrně komorní drama. Rourke zde podává asi svůj nejlepší výkon a jeho nominace na Oscara je oprávněná (nikoliv však jeho favorizace). Film si odbčas nedokáže odpustit zbytečná klišé, která bourají základy neomšele realistickému příběhu. ()

contrastic

Mickey Rourke se pro tuto roli prostě narodil a děkuji filmovému bohu, že roli nepřijali Cage a Stallone. Nic proti těmto dvěma pánům, ale nevěřím, že by to mohli zahrát takovým stylem jako Mickey "The Ram" Rourke. Film je to parádní a plné hodnocení po prvním zkouknutí uteklo jen o vlásek. Každopádně mě to nedá a musím smeknout i před Marisou Tomei, která ve svém mírně odkvétajícím věku vypadá pořád nádherně, je to kočka :) ! ()

Alementina

Po filmarsky strance je to dokonaly, ale jinak ... me to priserne nudilo. Totalni klise a zaroven dokonaly navod, jak natocit kritiky opevovany film. Jsou filmy, ktere ac jsou hloupe, tak dalsi shlednuti snesou, ale u tohohle bych pri dalsim shlednuti usnula ()

blackrain

Od několika lidí jsem slyšela, že se Mickey Rourke pro tuhle roli narodil. Musím uznat, že měli stoprocentní pravdu. Dokonce nabývám dojmu, že si ho Darren Aronofsky vybral zcela záměrně. Mickeyho život by totiž klidně mohl vydat na další celovečerní film. Mohl by ho natočit i Aronofsky. ()

kaylin

Geniální film, ale tak nic menšího jsem od Darrena Aronofského nečekal. Docela by mě zajímalo, jestli tenhle snímek pomohl wrestlingu jako reklama. Mickey Rourke předvádí výkon na hranicích svých možností a ukazuje, že pořád má na to hrát, což v současnosti nepotvrzuje. Úžasný příběh jednoho člověka, který žije to, co žít chce, protože to je jeho jediná cesta, kterou zná. A je pro ni ochoten obětovat cokoli. Jen by si ještě rád trochu srovnal účty, jestli je něčeho takového vůbec schopen. ()

Kaluž

Mickey Rourke v ringu. Mickey Rourke v nemocnici. Mickey Rourke v lahůdkách. Mickey Rourke brečí. Mickey Rourke chlastá. Mickey Rourke miluje. Mickey Rourke si jde pro Oscara za mužský herecký výkon v hlavní roli (globus už má v kapse). ()

IllIlIlIIl

První půlhodinka je opravdu silná. Nabízí se nám pohled do života wrestlera - kam dává peníze? na nájem? ne! suplementy, solárium, lehké slečny,...Pak přichází ne špatná část, ale trochu méně záživná. Už se nekonají wrestlerské zápasy, nyní začíná kolotoč: znovunavázání kontaktu s dcerou; život v normální práci; sbližování se se striptérkou. Konec je logickým vyústěním předešlých událostí. Vzhled M.Rourka a jeho výkon je jako rub a líc. Zatímco jeho vzezření je opravdu hrozné, tak výkon je nadprůměrný. Přes všechny plusy a mínusy celkově 77%. ()

Remedy

Čtvrtý celovečerní film Darrena Aronofského je doposud režisérovým nejintimnějším a nejcivilnějším kouskem jeho takřka dokonalé filmografie. Zatímco v Pí sázel Aronofsky na podrobnou, místy až děsivou studii psychiky matematického génia, v Requiem for a Dream na dechberoucí invenci a ve Fontáně na poetiku a vizuální krásu, v jeho čtvrtém snímku je všechna pozornost upřena na postavu stárnoucího a utrápeného chlapa, který na stará kolena poznává odvrácenou stranu slávy a ukazuje, že právě o to víc potřebuje lásku, cit a porozumění. Důkaz pro všechny "hatery" Mickeyho Rourka, že ještě nepatří do starého železa a také toho, že i nad drsným a rváčským člověkem lze uronit nejednu slzu. Moc dobrých 4,5*. ()

Mikita

Nikdy bych nevěřila, že budu někdy držet palce Mickeymu Rourkovi, aby získal Oskara za herecký výkon a ona ta chvíle přeci jen přišla. Film Milk mě nijak neláká, ale na Wrestlera jsem se ráda znovu podívala. A jakoby ten pot, krev a slzy stále stříkali skrz obrazovku, stále to funguje, jako napoprvé. A nebojím se přiznat, že jsem to zase obrečela. Přímočarý příběh, který stojí a padá s obrovským rváčem, jenž ztrácí své tvrdě vydřené místo na tomto světě. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis