Kicune

Řekla bych - velmi nenápadný, poklidný snímek o wrestlerovi na sklonku života. Na druhou stranu - emocionálně nabitý a velmi silný příběh ze života. Od Aranofskeho jsem čekala psychárnu, ale výsledek je civilní a o to (v tomhle případě) lepší. Není to sice tzv. "oscarový film" na první pohled, ale nechápu, proč nebyl nominován. Mile překvapil i Mickey Rourke, Oscara si na 100% zasloužil a výběr akademie jsem nakonec nepochopila. Do své role se vžil s takovou silou, že si ho teď ani jinak neumím představit. Stejně tak i skvělá Marisa Tomei. Režie výborná, scénář ještě lepší. Postavu wrestlera nelitujete, ale fandíte mu. Pro mě nejsilnější film roku. ()

Natabar

Značně přeceňovaný snímek, který stojí na výborném Rourkově výkonu. Jenže tím to hasne. Za celou dobu si tato jediná postava, o kterou se scénář zajímá, nedokázala diváka emočně ochočit, natožpak jej zasáhnout (kde jsou Aronofského časy Requiem za sen!?) a krom několika pár momentů někdě v třetí čtvrtině filmu jsem se celkem úspěšně systematicky nudil. ()

sheldonka.

Tady vidím, že ve filmu nutně nepotřebujete 3D efekty, ani dech beroucí výpravu, ty nejznámější herce, ani obsáhlý scénář a jde vytvořit film, který vám šáhne na duši. Wrestler - moje první filmové setkání s Rourkem, který zde podal hodně dobrý výkon. A ještě něco mi Wrestler dal, nebo spíše potvrdil. Potrvdil mi to, že Aronofsky je mistr ve svém oboru. ()

Danny F.

I takhle může vypadat realita. Film se povedl a hrdina Rourke jel doslova až do posledního. Sám věděl do čeho jde a zklamán svou dcerou a přítelkyní, neměl o co víc přijít a ring se stal jeho posledním místem kde k němu lidé vzhlíželi s úctou. 70% ()

Mishqo

Aronofsky zase dokázal spraviť z príbehu neobyčajne obyčajného profesionálneho wrestlera jeden veľký skvost a veľkým dielom mu k tomu pomohol briliantný Mickey Rourke, ktorému výborne sekundovala Marisa Tomei...tak úprimne, tak uveriteľne natočené, každý Mickeyho úspech a nezdar som prežíval s ním...atmosféra je strašne ponurá a smutná a o kvalite hudby azda ani netreba hovoriť...no a už sa teším čo nám predvedie v tom biblickom epose Noah ()

Fakipics

A já se na něho podíval znova a zvažuji, kde jsem před tím udělal chybu. Možná nedochvilnost a únava. Možná jenom proto, že jsem retardovaný dement, který si neumí vážit kvalitního filmu. Možná proto, že se mi nelíbil Mickey jako blonďák. Ať už to bylo čímkoliv rozhodně jsem dostal rozum(nedostal) a zvyšuji hodnocení do nebeských výšin a momentálně se zastávám radikálního názoru, že je to Darrenův nejlepší film. ()

Sany33

Nuda, nuda, nuda keď sa človek rozhodne natočiť životopisný príbeh, mohol by to byť príbeh o niekom kto za to skutočne stojí. Celkovo je film ladený ako hra na city ale v konečnom dôsledku toto snaženie vôbec nefunguje. Mickey Rourke je fenomenálny herec, ktorý sa hrdo pasuje s rolami záporákov a tie mu skutočne idú. Ale v dramatických úlohách, kde ľudia hľadajú vlnku sympatií o ktorú by sa mohli oprieť aby s hlavným hrdinom mohli súcitiť a prežívať jeho útrapy aj radosti, tak sa objaví Mickey a všetko stroskotá na jeho kamennom ksichte. Ďalšia vec je nenormálna plytkosť kedy sa presúvame z bordelu do karavanu a z neho do ringu poprípade si na 5 minút odskočíme zmasakrovať ruku do miestnych potravín. Nie ani vzťah otca z dcérou ani náklonnosť k miestnej prostitútke, ktorá sa je vo finálnej fáze ochotná kôli nemu obetovať. Nič, nič jednoducho nič mi nezahralo na strunu. Jediná vec, ktorú som si celkom užil bolo zákulisie zápasov a potom niekoľko zápasov samostatných ale príbeh bol nulový a tým pádom nemôžem dať viac ako priemerné hodnotenie. 45% ()

Ichabod

Určitě bych Mickeymu přál alespoň nominaci na Oscara, protože opravdu mne dojal svym herectvim. To jak na konci Mickey mluví ke své "rodině" vzešlo v podstatě z jeho samotné minulosti (ztráty paměti, měl by přestat apod.), protože jak víme, Mickey nějaký ten čas (a možná to platí do teď) chtěl mnohem více získat boxerský titul, než zlatého plešouna. No a co se týká filmu, tak ten se bude líbit hodně hlavně těm co mají rádi Mickeyho a tedy se rádi podívají na jeho skvělý herecký výkon a na to jak ubohé je celé to "zázemí" slavných wrestlerů a zejména těch vysloužilích. Ano je hloupé snažit se žít falešným americkým snem a zjistit ve stáří, že nemá člověk nic. Ale je dojemné sledovat takhle skvělého herce, který ve svém věku a předvádí to co předvádí a já měl fakt husí kůži při několika scénách, až jsem se o něj skoro bál. Po technické stránce je nutné pochválit hlavně fantastickou kameru, ale jinak film stojí hlavně na hercích (Marisa Tomei fakt dobrá a pro roli perfektně disponovaná) a scénáři, který asi neuchvátí protože nenabízí nic zásadního, převratného, jen vypráví další příběh o snu o cestě na vrchol a ustání jej až pokud možno do smrti, který stejně končí pádem. Film je hodně pravdivý a realistický, ale i lehce nudný. Aronofsky jej chtěl natočit, pro Mickeyho je to asi životní role, ale tím to končí. ()

Jacob23

Maly Velky film s naprosto uzasnym Rourkem(min nominace na Oskara).Aronofsky se tentokrat drzi u zeme a priblizuje(nam velmi vzdaleny)svet wrestlingu.Jde videt co tenhle sport vsechno obnasi a asi to neni takova sranda jak to vypada v TV.Na 5 nejdu jen kvuli tomu ze film neobsahuje(pro me)zadnou zasadni scenu.Mno ale Marisa Tomei ve svych 44 letech to je proste parada!.) ()

svobik

Darren boduje i potřetí. Herecky bezchybné, režijně božské a ta kamera... radost pohledět. I přesto, že scénář není nijak převratný, je zážitek velmi, velmi intenzivní. 9/10 ()

Warsheek

Velice smutný snímek o člověku, který toho moc neumí a v životě nasekal spoustu chyb. Když se ale postaví do ringu, kde začne cákat pot a krev, pak je na co se dívat. Zpočátku filmu mě obtěžovala kamera, nějak jsem nemohl záběrům přijít na chuť. Postupně jsem si ale uvědomoval, že je to právě kamera, která dělá prožitek z příbehu tak bezprostředním. Pro fanoušky wrestlingu je tenhle film povinost. Stejně tak pro fanoušky Mickey Rourkea. Nevím co se s Mickeym stalo, ale kdyby takhle brutalně jeho obličej vypadal i před Sin City, tak mohli mít maskéři volno. ()

Gazi

Tyhle silné lidské příběhy mám jednoduše rád. Nominace Mickeyho Rourka do hlavní role Randyho byla geniální, no přestavte si v hlavní roli Nicolase Cage... ()

davidek

Nechtěl jsem se na tenhle film vůbec dívat, protože po těch plastikách už to není takovej Rourke jako ho znám, ale byl jsem upozorněn, že přicházím o hodně a teď jsem rád, že jsem se nechal přemluvit. 90% ()

ghatos

Lehký nadprůměr, který ničím nepřekvapí. Očekával jsem nějaký zvrat v ději, ale nic nepřišlo. Hlavní hrdina svou roli zvládl velmi slušně. ()

zigíš

Randyho taneček s dcérou vo mne vyvolával rovnaké pocity ako podobná scéna gary oldmana v basquiatovi ..netvrdím, že aronofsky natočil bezchybný film ale možno práve preto ma dostal (tam kam chcel) .. wrestler je ako živá voda po (paradoxne) omnoho ambicióznejšej fontáne absentujúcej v čomkolvek emocionálnom a hrajúcej sa na new age meditáciu (alebo čo) ()

ganz

Zpracováním skvělý film, kamera je jednoduchá ale v kombinaci se zvukem dost často vyrazí dech, velmi často postavu "pronásleduje", což je podle mého názoru velmi povedené. Dále pak Výkon Mickeyho Rourka, ke kterému ani nemám co dodat. Bohužel on proklamovaný nečekaný konec byl jasný prakticky už od momentu, kdy se Ram probudí v nemocnici a doktor mu říká že nemůže dělat Wrestling. Každopádně Aronforsky po přeplácané, pseudointelektuální, audiovizuální onanii opět natočil velmi dobrý film s použitím více méně komorního prostředí. Silu Requiemu to nemělo, ale jedná se o velmi dobrý film. ()

jitrnic

Pod příjemně špinavým a otřískaným pojetím filmu o hasnoucí hvězdě jednoho bizarního sportu se skrývá poměrně provařená story o hledání spřízněné duše (a zašlé slávy), kde mě rušily různé laciné vtípky (hlavně Randy za lahůdkovým pultem), vysoko tento film hodnotím hlavně kvůli hereckému triu Rourke-Tomei-Wood. Nebudu psát, kdo z nich byl nejlepší, každý (každá) z nich je skvělý, každý svým způsobem. A navíc mě zasáhla krapet nostalgie po wrestlingu, po Smyslné orchideji nebo Harley Davidsonu a Marlboro Manovi - 70% a pryč s Wrestlerem i s celými 80.léty. ()

blackJag

Opravdu je mi záhadou, že Rourke Oscara za tuto roli nedostal. Výborná figura, do které si Rourke mohl ze svého života promítnout libovolné množství inspirace, a která nemohla být vystavěna pravdivějším způsobem. Řeči o tom, že to botox v obličeji odvádí hlavní práci na emocích diváka, nejsou na místě. Jsem přesvědčen, že by to Rourke zahrál stejně dobře, i kdyby mu ksicht zůstal jako panence - jen vyznění by bylo méně soucitné. Dalším výrazným kladem filmu je Marisa Tomeiová, která jasně dokazuje, jak je potřeba přistupovat k filmovým rolím - na plno a bez brzdícího studu. Navíc na svůj věk pořád vypadá velmi dobře... Další povedené Aronofskyho dílo. 90% ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis