sochy.zirafka

Kdo jiný by mohl přesvědčivěji zahrát trosku z wrestlingového ringu? Ve vší své animální surovosti zápasů tu někdo tak trošku prošvihl život a už je pozdě s tím cokoliv dělat. Krásný opus na téma sportovního veteránství, ve kterém se našla i ta troška Aronofskyho. ()

Kalidor_

Podle ovací jsem čekal dobrý film a očekávání se splnila nadmíru. Mickey Rourke svým vzhledem má dost zredukovaný výběr rolí a tahle byla na něj jak šitá, padla mu jak prdel na hrnec. Drsní chlápci a wrestling mě fascinuje i když je to kašpárkové divadlo pro rádoby drsné chlapy, ale tady je to hlavně o zákulisí této navenek drsné agresivní zábavy, která je ve skutečnosti dobře zahranou kamarádskou hrou na drsoně. Mickey Rourke je pan Úžasňák po sezóně, kterému jsem přes všechen jeho zpackaný osobní život fandil a sympatizoval jsem s ním. ()

klima777

Špinavý, drsný, smutný a směšný. Velké překvapení a kdo ví kolikátá šance pro Mickeyho Rourka. Tentokrát ji využil na 100%. ()

Meijin

Rem je postarší wrestler. Wrestling je mu vším - prací, rodinou i drogou. Někdejší ikona sice stále umí rozpálit diváky, ale jeho přetěžované tělo zkolabuje. Být bez zápasu to je pro Rema šok. Nedokáže se zapojit do normálního života, i když se nemálo snaží. Zklame svou dceru, selže v práci a neuspěje ani v navázání vztahu. Po těchto pokusech se bez tréninku a proti vůli lékařů vrací do ringu, aby v nostalgickém zápase předvedl naposledy své umění. ()

sskrblik

Wrestler je pro mě jako velký filmový návrat. Odvážil bych si říct, že dosahuje kvalit Rockyho. Rourke byl ve své roli úchvatný a já zápasy a životní situace prožíval s ním po celý film. Atmosféra snímku strhující, kamera přinejmenším zajímavá a film velmi poutavě vypráví - téměř dokumentaristicky. Wrestler vás provází klíčovými momenty života Randy THE RAM Robinsona. Film není jenom o zápasech, je o smutném životním příběhu ve svém nejlepším možném podání. Já se bavil excelentně! ()

Guzo

Zajímavě natočený a dobře zahraný film, který ale trpí tím, že se celou dobu "nic neděje" - to u dramat až tak zvláštní není, jen je to většinou doplněno o nějaké emocemi nabité scény a ty mi tady chyběly. Také konec je kapitola sama o sobě, není úplně vymyšlen špatně, jen mi přijde dost režisérsky nedoladěný.. ()

Myrreczech

Obrovský emocionální zážitek, výborné až životopisné drama. Excelující Mickey by si za svůj výkon Zlaťáka určitě zasloužil + dokonale utnutá finální scéna udělala to, co zbytek filmu nestihl. ()

D28

Za príbeh a jeho podanie, ako aj za Mickeyho by som dala aj viac, ale keď obe "povolania" hlavných hrdinov sú mi tak vzdialené a tak nesympatické, že to jednoducho nejde.Čo človek nemá rád, asi nemôže celkom ani pochopiť.Alebo to, čo nechápe,nemôže mať rád? ()

Ravi

Napoprve se mi to nezdálo, ale vzhledem k hereckým "kvalitám" Mickeyho a "náročnosti" příběhu byl potenciál vyčerpán do mrtě. Pokud po povrchně prožitém životě holt člověk nenalezne štěstí tam, kde ho mají jiní, vrací se zpět, i kdyby ho to mělo stát život. Mě se to hrozně líbilo. 90% = 5-/5 ()

Ironfood

Jednoduchý a neoriginální příběh by jinde mohl být dost na škodu, ale tady pomáhá podporovat realistickou atmosféru a umožňuje naplno vyniknout Mickeymu ()

Puyi

Byl jsem připraven více méně na cokoliv, ale i tak mě film velmi překvapil (sposta úžasných emocí, pocitů a skvělých scén ...) a zcela pohltil. Aronofsky prostě umí a každým svým filmem mě o tom víc a víc přesvědčuje (opět naprosto dokonalé!!!). Děj byl skvělý (víc než skvělý!) a to i přesto, že byl proveden jinak než všechny ostatní Aronofskyho filmy, rád jsem se i dozvěděl něco více o zákulisním dění ve wrestlingu. Některé scény mě naprosto dostávali a postupen času jsem je hltal čím dál víc. :) Herci byli skvělí a to bez vyjímky všichni na place, Mickey Rourke jako wrestler působil skvěle a samozřejmě hodně drsně, ale i jako obyčejný člověk byl velký sympaťák (?), až na pár menších zaváhání tedy :D ... :P role mu opravdu seděla. :) Film prakticky neměl slabší místa a hlavně závěrečná půlhodina byla parádní ... a proto je 5* samozřejmostí. :) Hudba byla, jako vždy, naprosto dokonalá, ale nic jiného jsem od Clinta Mansella ani nečekal. :) ()

venca163

Nemůžu vůbec říct, že by byl Wrestler špatnej film, bezprostředně po shlédnutí (což bych neměl dělat asi) jsem mu nadělil ukřivděný 3 hvězdy, ale od tý doby o tom pořád špekuluju. Jasně, film nabízí rozhodně skvělej zákulisní pohled do Wrestlingovýho marastu (sešívačka & painkillers ...). Taky Mickey Rourke je docela slušnej ksindl ("Viděl jsem v televizi film o umučení Ježíše, oni mu tam slušně nakládali a on všecko vydržel, byl to drsnej týpek (tough dude)"). Ale od začátku mi něco nesedělo a po takový půl hodince jsem to dal na vrub kameře - a po dokoukání si rozkliknu všechny Aronofskyho filmy, co jsem viděl, a u všech stojí (narozdíl od Wrestlera) za kamerou Matthew Libatique. To neni náhoda, ten týpek je prostě borec. Rozhodně jsem rád, že jsem to viděl, i kdyby jen kvůli Marise Tomei =). Ale ne, určitě teď budu na Wrestling koukat už jinak. Zakončím to citátem Randyho "The Rama": "Deme do sprchy chalpi, ne?" (70%) ()

Autogram

Znovu som sa nechal zlákať vysokým hodnotením na „sportovní“ film a našťastie to nedopadlo až takou katastrofou ako minule. Športu tam veľa nie, ak nepočítam to brutálne divadelné predstavenie steroidmi nadopovaných umelcov, ktoré sme celkom radi pozerali ako deti krátko po zavedení satelitnej káblovky na začiatku 90-tych rokov až kým nám nedošlo, že je to odžub. Randy rieši okrem svojej práce milostný vzťah s fešnou striptérkou a zázračne napravený otcovský vzťah s dcérou, ale nijako ma tá jeho drsná citlivosť nenadchýna. Ručná dokumentárna kamera nám hlavne na začiatku ukazuje iba chrbát hlavnej postavy ako od spomaleného reportéra. Najzaujímavejšie scény sú určite z jeho civilnej práce v mäsových lahôdkach. ()

TheRoller

"Bolí to?" - "Len keď dýcham." Takto to dopadne, keď na vás nezapôsobí ani jeden faktor filmu, na ktoré režisér stavil väčšmi a wrestling ako taký vám nič nehovorí. Exhibičná one-man show Rourkeho, od ktorého som v konečnom dôsledku, tak ako od celého filmu, čakal viac (v Domino sa mi páčil viac). Na úkor Rourkeho dominancii je Aronofsky utiahnutí, bez inovačného prvku, čo je asi najväčšia škoda. Nakoniec mi všetky tri hlavné body (žena, dcéra a samotný wrestling) prišli akési nijaké. Ešteže Clint mi zahral Sweet Child O'Mine. Celkovo som však nepocítil tú emóciu, ktorá prichádza pri iných Aronofskeho filmoch. Uvidíme, čo to dá na druhý pokus... ()

drackula

Film je natočený veľmi zručne, Mickey Rourke je vo svojej úlohe fantastický, ale príbeh je na môj vkus až moc predvídateľný. O chystaných dejových zvratoch som vedel s veľkým predstihom a tak sa žiadny moment prekvapenia nekonal, čo je škoda. Užíval som si ale zákulisie wrestlingu, kvalitnú kameru, soundtrack a skvele zahraného starnúceho wrestlera. Okrem scén v ringu sú úžasné aj civilné scény, kde sú top určite scény z lahôdok. Základom úspechu sú ale emócie, ktoré tento film vyvolá a ktorú na vás Mickey prenesie. 90% ()

Jaro.Krafcik

Wrestler je bezpochýb jeden z najlepších filmov od režiséra Aronofskyho. Aj napriek tomu že to bola životopisná dráma ma to bavilo. Herec Rourke a jeho ikonická úloha, zahral to ozaj skvelo. Konečne oprávnené percentá na tejto datábaze. Záverečný návrat do ringu nemal chybu. 4* ()

Or!g!nal

Aronofsky poprvé s obyčejným tématem. To byla věc, která mě upřímně vcelku děsila a byl jsem napjat jak se s tím vypořádá. Téma wrestlingu je mi též na hony vzdáleno. Zklamání se nakonec nedostavilo, spíš naopak. Rourke hrál perfektně, težko si představit do role nekoho lepšího. Kamera "za zády" mi tam parádně pasovala a konec byl přesně takový jaký tenhle film potřeboval. Možná jen škoda hudby, která zde rozhodně nebyla tak výrazná jako v předešlých Aronofskyho dílech. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis