Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Cervenak

"Let us fuck!" Zábavné? Ale áno. Miestami veľmi. Ale Kevin už sa opakuje ako poškriabaná platňa a ďalší film v štýle "roztomilá romantika zamaskovaná do prasačín a záplavy f-words" už svet asi nepotrebuje. Hlavne keď scény, v ktorých hrdinovia prestanú kliať a začnú sa skutočne zaoberať vzťahmi, sú omnoho pôsobivejšie a lepšie natočené než fóry typu "pornoherečka si análnym sexom lieči zápchu a kameraman to točí z podhľadu". ()

POMO

Čím to je, že v zopár momentoch jediného filmu Kevin Smith rozehreje romantickú strunu našich sŕdc silnejšie, než všetky Julie Roberts a Meg Ryan dokopy? A navyše v okolitej kolonáde humoru typu "vylízané pičky" a "vyfajčené ftáky"... Kevin Smith je svetlom v tieni hollywoodskej umelosti. ()

Aluska88

Zack a Miri točí porno velmi vulgárním, nevkusným, stejně jako zábavným a milým způsobem. S tradičním rádoby sexuálně americkým humorem o "koulích, ptácích, š**ání", který mi už po chvíli začal připadat únavný a nevtipný, se v ději začala rozvíjet romantická linie o vyvíjejícím se citu Zacka a Miri. Přitom vůbec nepůsobila kýčovitě (až na jednu závěrečnou scénu), ale naopak velmi přirozeně. Jejich společný "akt" před kamerami je jednoduše krásný. Jsou tací, kterým tato "láska" mezi "sexem a pornem" neseděla, či dokonce vadila. Já ji naopak uvítala a myslím, že sem skvěle zapadla. Kdyby byl celý film založen jen na "tom jednom" a o žádný skutečný cit by se zde nejednalo, nejspíš by se mi ani tolik nelíbil. Zajímavé, jak někdy dokáže v podstatě jedna krátká scéna na člověka tolik zapůsobit a ovlivnit tak jeho náhled na zbytek filmu, který by mu možná jinak ani tak úchvatný nepřišel. Jako úsměvný bonus se jeví tituly porna s "vylepšenými" názvy známých filmů: Lawrence z pornrábie, Úsvit nadržených či Hvězdné šlapky:) ()

KarelR

Rozhodně povedený, nahláškovaný a s pár výbornejma momentama, ale prostě mě to nějak úplně nedostalo. Smithovi se zase ohromně daří u romantický linky, ale už mi přišlo, že to je (nejen díky ústřední dvojce) moc velkej krok k mainstreamu, přestože tam furt jsou fóry, který normální divák ani omylem nestráví a jeho rukopis je celou dobu cejtit. Snad to při druhým podívání bude fungovat líp. Asi jsem měl moc vysoký očekávání. ()

Malarkey

Co si myslet o filmu, který se jmenuje Zack and Miri Make a Porno a nejčastější hláška v něm je Let´s fuck? Radši nic co? :D Fakt je, že zábavnější komedii jsem dlouho neviděl, a nepochybuji o tom, že se na ní podívám rád znova. Kevin Smith má zvláštní druh humoru, který pro slabší povahy moc není, ale ti kteří mají jeho filmy rádi nebudou nikdy zklamáni, tak jako já. Jen mě zaráží pár věcí na filmu samotném a myslím si, že tím chtěl Kevin Smith v Hollywoodu dokázat pár věcí. Hlavně teda to, že násilí může být dětem podstrkováno v opravdu té nejsilnější míře, ale jakmile bude ve filmu krapet sexu (stačí jen sexistický název) je hned zaděláno na eRko a přístupnost až od osumnácti let. Fakt je, že mně už je to jedno, ale filmu to hodně uškodí, ještě když ani není jediný důvod. Jsem rád, že tahle komedie vznikla, asi mě v tomhle světě už nic nepřekvapí. --- Let´s fuck ! ()

• Lester mírně šišlá, což je způsobeno problémy se zuby, které měl Jason Mewes během natáčení. (Kulmon)

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)