Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Renton

Scénář: Kevin Smith .. Oh you'll be sorry when I'm giving you the best orgasms of your life. Pro fanatiky. Inteligentně pojatá tutová romantická komedie, kde se jde na cestu hledání lásky opravdu netradičním způsobem, ale v tom je Smith machr, dělat tradiční věci ehm jinak. V tomto případě i přes atraktivní název/téma i prodat. Ovšem nic, co by mě nějak semlelo. Sice lepší než zhulenecký Pineapple Express (od Rogena), ale slabší než třeba Clerks II (od Smitha). Chvílemi jsem se sice nahlas zasmál, ale jinak snímek jen tak prošel skrz mě. Pamatovat si budu akorát tak herecké výkony resp. herecký výkon roztomile usměvavé Elizabeth Banks, protože Seth Rogen si tu svoji slušnou škatulku jen zase o něco více vytvrdil. Jejich "poprvé" je natočeno vskutku výtečně a je to opět hlavně díky Elizabeth, které je v té poloze neuvěřitelně přesvědčivá. Perfektní byl i Justin ‘Glen and Gary Suck Ross's Meaty Cock and Drop Their Hairy Nuts in His Eager Mouth‘ Long nebo Craig ‘black coffee‘ Robinson. Plusem je taktéž střídmá stopáž (zabiják potenciálu Judd Apatow produkce), jen ta pila mohla být přitlačena víc. Protože asi nemám takovéto sny, aby mě je Zack a Miri plně uspokojili. 70%. ()

Eddard

Smith. Romantická komedie. Pokud jste viděli aspoň dva filmy pana režiséra, znáte principy zmíněného žánru a do rovnice přidáte asociace spojené s tuze explicitním titulem snímku, měli byste být schopni velice přesně odhadnout, jak tenro film vypadá, na čem funguje a jak dopadne. Pokud jste se snad s tímhle nestydatě nedospělým maníkem (Kevinem) ještě nesetkali, klidně si Zacka a Miri střihněte - zalíbí-li se vám, můžete se s chutí vrhnout do Smithovy předešlé tvorby. 60% ()

D.Moore

Tuhle směs porna, ostrého i ještě ostřejšího humoru, narážek na popkulturu a romantiky nemohl asi nikdo namíchat lépe, než Kevin Smith. Zack a Miri mají od všeho trochu a je to dobře. Vyzdvihnout je třeba pornoparodii na Star Wars, scénku s chlápkem, který si přijde pro kávu, ačkoliv bistro má už dávno zavřeno, a setkání maturantů po letech. Škoda, že film končí typicky romantickým klišé, ale tomu se holt neubrání ani Smith. Zack a Miri ode mě dostávají čtyři hvězdy, protože pobavili a (až na jednu nechutnost - prostě nemám rád fekální humor) ani neurazili. ()

Jossie

Zack a Miri jsou taková zvláštní dvojka, nejlepší kámoši, spolubydlící, to so si občas řeknou, nad tím kroutíte hlavou a přitom jim to spolu tak klape. A pak začnou točit porno. A s neuvěřitelnýma týpkama. A celou dobu se prostě dobře bavíte, protože tohle je film Kevina Smitha a tam to jinak nejde. ()

Hellboy

Zábavnej film, kterej je nutnej brát pouze jako komedii. Elizabeth Banks v pohodě, Seth Rogen taky, ale ať už se hlavně nikdy neholí. Jason Mewes bez dlouhejch vlasů? FFFFUUUU.. Hlavně zezačátku skvělá sranda, druhá polovina už není tak podařená. Konec byl trochu očekávanej a trochu nezábavnej, ale celkově dávám zasloužené 4****, nejen proto, že je to Kevin Smith. A kdyby tam byl Tichej Bob, tak bych možná přihodil i jednu hvězdu navíc:) ()

• Ve své době komerčně nejúspěšnější film Kevina Smithe, který ovšem vzhledem k obsazení doufal, že by tržby mohly být ještě vyšší. (Othello)
  • Kevin Smith do filmu vepsal zážitky z natáčení svého debutu Mladí muži za pultem (1994), velmi nízkorozpočtového filmu, na kterém pracoval pouze s kamarády. Například se točilo v jeho práci a byly používány mikrofony na hokejkách. (HellFire)

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)