Diskuze

^Rain^

^Rain^ (hodnocení, recenze)

ja pouzivam mozillu s add-onem Flashblock a taky mi to tu reklamu blokuje...tak zkuste

viperblade

viperblade (hodnocení, recenze)

Dáš CTRL + Shift + E tam dáš nový filter a adresu, na kterou ta reklama odkazuje.

^Rain^

^Rain^ (hodnocení, recenze)

"A ano, já nadutec jsem, protože jsem nadprůměrně inteligentní, jsem vtipnej a světaznalej." Tak tuto vetu si dej za ramecek, ta se fakt povedla. K cemu ti je ale to, ze si svetaznalej fakt nevim, kdyz si nevidis ani na spicku nosu. Jeste jsi tam zapomnel dat dovetek "ne nadarmo mi kamosi rikaji Brouk Pytlik".

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

dolin: Je zajímavé, že na svém názoru trváš i ve chvíli, kdy vidíš, že je naprosto odlišný od ostatních. Kde je tedy to tvoje chvástání se, jakej nejsi nadutec? A ano, já nadutec jsem, protože jsem nadprůměrně inteligentní, jsem vtipnej a světaznalej. Ale aspoň u jistých žánrů nehledám jisté prvky. Stejně jako kdybych třeba chtěl, aby Vašek s Evou začali řezat metalové riffy a growlit a v komorně laděném dramatickém historickém románu hledal letadla, ufony nebo postapokalyptickou Zemi. A kdybys neplácal nesmysle, víš, že z diskuze u Tobruku jsem ustoupil a nechal tě tam mlejt svým pantem dál. Takže jo, jsem nadutej, ale aspoň to o sobě vím a vím, že si to z jistejch ohledů můžu dovolit.

dolin1 (hodnocení, recenze)

Gertrudo: Jo počul, ale ten bohužel není českej.. :-/ To mám ještě pořád větší důvěru v českej vkus, než nějakej internacionální - no i když...

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Dolin to sa ti chce take dlhe kraviny pisat? Ked ma film nezaujima tak v nom neoxidujem, to je ako keby som ja isiel povedzme ku goodfellas a hovoril im tam aka je to somarina, lebo mne sa to nepacilo. A o imdb si uz pocul?

dolin1 (hodnocení, recenze)

de_FACTO: OK, já už nebudu tlačit na pilu... To dělám jen proto, že si stáhnu film, kterej má vysoký hodnocení (dřív se tím dalo řídit +- spolehlivě), tešim se, jak si ho užiju a pak koukám na volovinu, jsem otrávenej a následně nasr@nej... Stává se mi to čím dál častěji, nevím, čím to je. Možná zavést možnost dát vyfiltrovat hodnocení podle věku uživatelů?? Třeba by to pomohlo.. Nevim, jestli to může být tím.. Ale určitě by nebyl od věci třeba filtr hodnocení podle pohlaví (dost filmů primárně pro holky bude zřejmě taky trpět podhodnocením v rámci svý cílový skupiny), ten by určitě využily ženský. Podle věku zas třeba starší divák, kterej nemá čas na mrhání nad špatnym filmem v cool podání (hezky řečeno, Krytone:-)) a chce prostě fakt dobrej film (třeba se pletu a to hodnocení Cranku nemá s věkem nic společnýho - jen si to myslim). ************************************************************************************************************************************** Wysch: Jsi fakt vedle, to, že se dnes a denně přesvědčuju o tom, že to, co lidi tvrdí s neochvějnou jistotou je zapotřebí brát s velikou rezervou, ze mě ještě nedělá nejmoudřejšího. Já dokážu uznat cizí pravdu. To ovšem neznamená, že slepě věřím hned komukoliv cokoliv, potřebuju argument a důkaz, pak to uznám. To ze mě nedělá nadutce, to ze mě dělá střízlivě uvažujícího člověka. Vím, že jsme si zrovna moc nepadli do oka, protože taky rád stojíš za svojí pravdou a nerad uhýbáš. Kritizuješ na mě stejnou vlastnost, jakou máš sám. Já tě i přes to za nadutce neoznačuju. Budu rád, když si to odpustíš i vůči mě. ************************************************************************************************************************************** bistron: Já přece nic takovýho nedělám. Ten první film není zrovna na vlně nadsázky až takový míry, aby bylo něco takovýho možný. Je to stejnej dějovej úlet, jako předváděl Indy ve čtyřce svejma ledničkovejma letama po jaderný explozi. Věci, co nectí myšlenkový kontinuum předchozí příběhový linie a postavy hl. hrdiny. To se mi prostě vždycky hrubě nelíbí. Že budu kritizovat Supermana, jako že je to hovadina, že nikdo nedokáže lítat, fakt nečekej.

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Moc se do diskuzí nemotám (vlastně mám jen čtyři :-) ), ale už v jedné jsem pochopil, že tenhle pán si o sobě myslí, že ví všechno nejlíp a všemu nejlíp rozumí. :-) Neřešit. No a co se filmu týče, já se snad těch svejch narozenin nedočkám, když vidím to rozporuplné hodnocení :-)

bistron

bistron (hodnocení, recenze)

bojím se do jaký diskuze vleze dolin příště a začne porovnávat fikci s realitou

Kryton

Kryton (hodnocení, recenze)

lol kdo nepochopí Crank, který si na nic nehraje a doslova davá na odiv to, že je je to jednostránkový scénař o ničem ,ale v cool podání. Vypnout mozek a koukat na filmovou pc one man action game. Dodatek dodatku : tento příspěvek je natolik neduležitý a bezvýzamný jako mozek pro sledování cranku :)

E´Tonno

E´Tonno (hodnocení, recenze)

aj podla mna to nie je to orechove.. crank 1 bolo ovela lepsie takmer vo vsetkych smeroch.. ten pad by mi tam vadil najmenej, ale ako celok to bolo podla mna az moc "prepisknute" / blaznive az prilis.. skor nieco pre este mladsich ako ja..:)

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

dolin1> dobrý, to jsem schopnej chápat. jen mi vadí ta přehnaná urputnost naopak tvrdit, jak moc je to debilní. a s tim, že je to blbost, ale prostě se líbí, no tak jestli ti šlo o tohle, tak to stačilo říct rovnou a nechodit kolem toho. tohle beru automaticky, protože v reálu fakt nečekám, že to nějakej chlápek zavěsí ze tří kilometrů na auto a půjde dál. i když když jde o Stathama...

anderson

anderson (hodnocení, recenze)

dolin1: myslel som, že z môjho komentára to je jasné ale keď už po tom voláš takto polopatisticky, tak ti to zopakujem: "OK, je to strašná hovadina, ale mě se to prostě líbí" :-) spokojný ? A teraz uz mozes ist spokojne spat. :-)

viperblade

viperblade (hodnocení, recenze)

dolin1: Kde jsi to viděl/na čem (TV, DVD, kazeta, PC), v jakém jazyce a hlavně jaká kvalita.

dolin1 (hodnocení, recenze)

de_FACTO: 1) Nejde o nadsázku, tu jsem schopnej přijmout (ne, pokud se jedná o hyperstupidní soulož na veřejnosti a podobný bezmozečnosti - btw. viz prakticky celý tvoje zřejmě oblíbený Black Sheep). Já se u takovýho filmu prostě nebavim, nudim se a místama se mi nad tou debilitou chce blejt (debilní děj, debilní postavy a situace, debilní scénář, dialogy a prostě totálně všecko, vyjma snad kamery). S tím asi holt těžko co udělám, prostě se mi to nelíbí...A můžu to snad i říct, ne? Na tom snad není nic špatnýho ;-) Btw. filmy holt posuzuju subjektivně, takže chápu, že se mnou nesouhlasíte. Já bych rád jenom někdy nějakýho fanouška filmu tady rád slyšel přiznat - OK, je to strašná hovadina, ale mě se to prostě líbí - to je 100% akceptovatelnej názor a ještě se mi to tu NIKDY nestalo. Vždycky jen samí zarytí "ochránci cti" filmu. To já klidně přiznám, že Green Mile je vlastně děsná volovina, ale tak atmosférická tím pro mě zkrátka správným směrem, že se mi prostě líbí...Nebo se mi líbily oproti tady třeba většině i ty nový Sněženky a machři. Hodně. Peace ;-) TomikZlesa: Kurýr - jo, to jsem taky vydržel sledovat asi tak deset minut. To je vážně to samý = pro mě nekoukatelný. Těším se, jestli se někdy Statham vůbec trefí někam blíž mýmu vkusu - jestli ne, tak pro mě zůstane zapovězenej.. ;-) A to mám akční filmy rád!!!! Třeba série Smrtonosná past / zbraň. Nesnášim třeba ty béčkový až céčkový chujoviny, co dlouhodobě natáčí Saegal.

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Crank je to samy jako Kuryr 1-3, je to toceny s obrovskou nadsazkou a vtipnou prehnanou akcí, proto nechapu jak nekdo prave tohle muze filmu vycitat, bez tohodle by Crank ani Kuryr nikdy nebyl tim cim je.

dawe82

dawe82 (hodnocení, recenze)

zajimavej pohled na vec... to je jako srovnavat prelet nad kukaccim hnizdem a commando.... proste tohle je naslapana akcni jizda... a stejne jak u mission imposible (1,2,3...) nebo spousty bondovek proste nemuze nikdo cekat ze hlavniho hrdinu nekdo sejme nebo ho zastavi to ze to co prave udelal by v realnym svete neslo.... crank 2 si vetsina z nas uzije stejne jako jednicku....

okkac

okkac (hodnocení, recenze)

To je zas nějakej intelektuální cyp. Jsem psal už někde jinde. Někdo hledá selský rozum někde, kde selský rozum není, čili vlastně selský rozum postrádá.

Blonďaté posily

Blonďaté posily