Mr. Movie

Tak jestli jednička byla o něčem, tak tohle je o ničem. Dodíval jsem to snad jen kvůli hodnocení. Možná mě některá spřízněná duše bude za to obdivovat :-) ()

Jack_F.

Co to je? :D Režiséři pocházejí z žebra Tarantina? :D Jakože zvláštní humor a celkově mě se to líbilo. Proč natáčí srajdy jako je ghost rider 2 a raději netočí akční psycho komedie. :D ()

DansteR

Druhá "uchylárna" v pořadí neukazuje nic nového, jen jako "palivo" už Jason nepoužívá adrenalin, ale elektřinu. Akce řekněme průměrná, výkony taktéž. Dále musím pozitivně ohodnotit přítomnost Amy Smart (pěkně se na ni kouká) a jakožto fanoušek LP i účast Chestera. Stejně výsledek je tak akorát 50% ()

sergiokish

Druhý díl už není to co první ale pořád tam je ta základní myšlenka tj. město plný zaporných hrdinů a gangsterů a je tam zachovaná i ta divokost,bordel,samí nasilí a sprostá mluva a to tenhle film činí takovej jakej je :-). ()

lumpcz

Tak kdyby se uděloval OSCAR v kategorii Přehnanost nebo Čirá zvrácenost, tak tento film ho má v kapse. Oproti jedničce zběsilejší, děj asi tak 5 krát rychlejší, scény šílenější až stupidní. Posledních 30 minut si byl asi filmový štáb i s panem scénaristou sňupnout asi další kilometrovou lajnu, páč film se proměnil do velmi kvalitního béčka na hranici lidského vnímání. Děj nulový, prostě zvrácenost a terminátorská nesmrtelnost J. Stathama. Ale dokoukáte to ani nevíte jak a ješte se u toho pobavíte! Hodnocení: 6/10 ()

Braga

Nájemný vrah Chev přežije pád z vrtulníku a probouzí se uprostřed operace. Zjišťuje, že mu právě kradou srdce a nahrazují ho umělým. Chev se ale nehodlá vzdát a nebojí se jít i přes mrtvoly. A nebude jich málo… Skvělej akční film s pořádnou dávkou adrenalinu ! 5 hvězd ! ()

zodiak217

Nechápem prečo vlastne toto druhé pokračovanie natáčali, keďže je to o tom istom ako prvé iba s väčšou brutalitou a bizarnosťou hraničiacou s nezmyselnosťou. Až na charizmu Jasona Stathama sa tam nedá nájsť nič originálne, kde by som si povedal, že to fakt za niečo stojí. Videl som už aj väčšie hlúsposti, ale fakt na čo robiť pokračovanie filmu u ktorého to nemá zmysel. Nech sa radšej držia pri zemi. Ak ste odpadávali z prvej časti, tak si určite vychutnáte aj túto druhú, pretože pre mňa je to o tom istom. Ak vám prvá časť nič nehovorila a čakali ste len na to ako to skončí, tak v tom prípade je to strata času a ani akčné scény v tejto snímke vás nijako nevytrhnú z brutálnej bizarnosti tejto "modernej" americkej snímky. ()

Eeve

Tak priznávam, že toto bolo na mňa už trochu dosť..prvá časť sa mi páčila, no dvojka pripomínala skôr snahu urobiť z filmu niečo ešte viac odtrhnuté, šialené, nadupané násilím, absolútnou absurdnosťou každej jednej scény, čo bol podľa mňa viac než nezdravý nápad, nakoľko jednotka bola práve tak na hranici zdravého rozumu, ako mala byť. Dá sa to pozrieť raz, poklopať si po hlave, a následne to radšej už neopakovať. ()

Shelby14

Konečně jsem se po dlouhé době dočkal nekompromisní šílenosti. Tady není čas na kecy, hledejte nejbližší elektrickou zásuvku. ()

gstudio odpad!

Těžko pochopit, že stejná hloupost má podruhé radikálně nižší hodnocení než minule. A tvůrci přitom zopakovali takřka identicky vše... Recyklovaný odpad... ()

beeleg

Film jak tak moc absurdní, že prostě baví! Smál jsem nahlas a daleko více, než u kdejaké komedie. A to jsem byl sám. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily