rublik05

Svižný, zajímavě natočený akčňák, akční scény jsou někdy bohužel díky rychlému střihu dost nepřehledné, film je však velice vtipný, často to ale hraničí s parodií, místy je to solidní bizár, lehce za hranicí snesitelnosti. Dalo by se možná říct, že celý film je vlastně taková jedna velká nadsázka se silnou příchutí bizáru. Z tohoto důvodu se ani nemá smysl pozastavovat nad smysluplností či složitostí, resp. spíše jednoduchostí příběhu, o ten tady jde až v poslední řadě, primárně jde o intenzivní a dlouhotrvající akci a neutuchající zábavu. Musím přiznat, že se mi i docela líbily určité vedlejší postavy, některé z nich jsou opravdu výborně zahrané, zrovna tak mě bavil i Jason Statham, který hláškuje jak o život a celou dobu působí fakt krutopřísně. Ačkoliv se mi jednička líbila o trochu víc, tady už toho všeho na mě bylo zkrátka moc, tak uznávám, že i Zastav a nepřežiješ 2 je opět neskutečný nářez, ze kterého se budu dlouho vzpamatovávat a který se naprosto vymyká standardní filmařině. 7/10. ()

huligang

miestami vtipne,popkornovo-konzumne...ci lepsie alebo horsie ako prvy diel,zle polozena otazka...mne ten strih a vobec rezia cranka nesedi a predsa som to prezil...o jedneho svojskeho tvrdaka na filmovom platne viac...som rad ze mi to nepripadalo trapne...tri hviezdy tomu davam snad za trest ()

zaso162

Pokracovanie ,,jednicky,, je dohnane do este vyssieho extremu a ako bolo slubene, mame viac sexu viac akcie. Vsetko je tak absurdne, ze sa niekedy zastavi rozum a mozem povedat, ze na konci snimku nie zastal, ale sa vracal spat :) Ak dokazete prezit fakt, ze Chev Chelios po pade z chelikopetery prezil, film je pre Vas. 3* za neshorsujuci sa priemer. ()

/:-D

" FUCK THAT ! " ...Prvé slová Cheliosova a divoká jazda môže začať. Ano dvojka je drsnejšia, naspeedovanejšia, viac perverznejšia (mám pocit akoby jeden zo sponzorov bolo dáke sado maso porno štúdio) a oveľa viac sa podobá PC hre (ako ked skrížite POSTAL a nové GTA) a nesmiem zabudnúť na fakt husté áno husté spracovanie.Ale dosť často som sa sám seba pýtal čo tam do riti robí hento a tamto a to fakt bolo potrebne aj toto? Takže tento menší perverznejši namakanejší bastard výzerá dobre, ale niekedy už fakt nevie čo zo sebou. ()

CerKar

Přiznám se, že při prvním pokusu jsem to vzdal po 10 minutách. Při druhém jsem to shlédnul po pár pivech a, světe div se, byl to vcelku nářez. Jedničku už jsem si nepamatoval (tudíž mě neštvalo kopírování scén...) a ten film prostě jel jel a jel. Tupý příběh, časté over-the-top scény a sem tam příliš křečovité pousy o drsný vtip to ovšem vyrovnávají na průměr. ()

TSZ

Crank 2 je mnohem epileptičtější film, než byla jednička. Čímž mám na mysli, že epilepsií zde trpí nejen bateriově poháněný Jason Statham, ale i ostatní herci ve vedlejších rolích, režisér, kameraman (ten nejvíc) a zbytek štábu. Bohužel, tato nepřetržitá akce (ano, skutečně NEPŘETRŽITÁ) je pro běžného smrtelníka nekoukatelná, protože sledovat 96 minut přetékajících adrenalinem nedokáže patrně nikdo.Takže zatímco jednička byla díky svému pojetí velmi osvěžující, dvojka je tímtéž způsobem neskutečně únavná...kdyby se z toho sestříhal dvacetiminutový klip tak by to mohl být fajn bonus na DVD s prvním dílem, ale hoďka a půl...to je moc. ()

john.h

Tak byl to solidní úlet, ale mazec jako jednička to nebylo. Pár scén mě dostalo, ten konec mě taky nějak extra nevadil, jako ostatním, ale co jsem považoval za vrchol úletu byla ta bitka v gumovejch maskách. Jinak scéna s prostřelenejma silikonovejma prsama fakt pobavila a takovejch hustejch vychytávek tam bylo každou minutu hned několik. Těsně před prsama třeba takzvané suši. To zas v kombinaci s jako vždy parádním Jasonem Stathamem u mě zaručilo alespoň tři hvězdičky. ()

Alojs

Rozporuplné tři hvězdy, přičemž ta jedna by se nejraději trhla. Dvojka Cranku je sice stále zábavná a řádně naspeedovaná (jednička hadr), ale chybí něco, co bychom nazvali NOVÝM. Někdy v půlce dojde snímků střelivo a dojde na recyklaci úspěšného z jedničky (počínaje souloží, konče závěrečnou přestřelkou v sídle kumpánů). Nad vodou to tak drží zarputilý Statham. Ten Statham, kterého "jinde" 2x nemusím. Tohle je jeho - jak se zdá - životní role. A zároveň i sebeparodická figurka. P.S.: udivuje mě, že se do dvojky nevrazilo více peněz. Neveldine a Taylor si evidetně odkládali bokem na Gamera. ()

BaronX

Myslel jsem, že nejde natočit nic šílenějšího než byl Crank. OH DEAR !!! Jak hluboce jsem se mýlil??? Crank High Voltage je možná ještě větší jízda než jednička. Motherfuckers Neveldine, Taylor a Statham to dokázali, pustili do mě takovej adrenalin, že jsem měl po skončení chuť něco (či někoho) pořádně rozmlátit !!! A to je záměr toho filmu, komu se to nelíbí ať jde ... víte kam :-))) Já si dám tuhle neřízenou střelu teď ještě jednou a pak vyrazím do ulic!!! A uvidíme co se stane. ()

DjMetal

Vidno ze su sem aj zenske:D...myslim na csfd.ze cast so sexom bola uboha:D...to bolo asi to najlepsie z celeho filmu. neviem preco,ale jednotka bola o 100x lepsia ako dvojka. Ako som pisal pri jednotke a Rallye Smrti, ze sa tesim na pokracovanie Zastav a neprezijes, tak som bol dost sklamanany.Dej bol v pohode, to jo, ale ta kamera a ´´komixove´´ splietaniny. Nieco z deja- Jason mal devinu oproti nemu vo vzd. 5m asi 6 chlapov - samopal,brokovnica, deviny a nikto to neprezil, iba Jason. Trochu odveci. Policajti, ktori nezacali strielat ked zdrhal na motorke,hmm...Zaciatok-pad z jednej mile a nic?? hmm....Vidi svoju holku pri tyci a nic??hmm...(ja by som svoju poslal do riti za toto a uz by som ju nechcel vidiet). Nabija sa z autobaterie??hmm. srobovak to roztrhne na poli a on sa iba dobije. Dalej vysoke napetie a on sa odlepi ako nic. To kolko znieslo to srdce?? A aj on. Dost odveci. Prestrelka v aute a ani do nohy sa mu netrafia.och joj. Akoze ten usek, ze zo 40tych rokoch,neviem co to malo byt,asi godzilla vs. king kong. Tak dodrbali tento film a mohlo to byt skvele.A v ziadnom filme som nepocul tolko krat slovicko FUCK ako sem. Tuto to bolo asi v kazdej vete. A ten koniec, jezisi. Dufam, ze uz nebude tretia cast. 2 a 1/2 * ()

Rodin

Nastavovaná kaše, ve které chybí krupky a není přelita smaženou cibulkou. Ty šťouchané brambory samy o sobě to nevytrhnou, tím spíš, že už jsme je jednou (a v mnohem chutnější podobě) měli na stole. ()

SKreyn odpad!

Myslel som si, že toto bude horšie ako jednotka ale až takýto odpad som fakt nečakal. V jednotke boli chvíle, keď som sa aj zasmial a malo to rýchly dej, často nereálne kúsky ale bral som to ako scifi komédiu. Dvojka mala tých scifi kúskov až priveľa. Je to riadny bordel, odpad. Nominoval by som to na Zlatú malinu. Bohužiaľ to ešte vyzerá na ďalšie pokračovanie. Dúfam, že si to rozmyslia a už nenatočia ďalšiu časť, lepšie ako jednotka to už nebude. ()

hero_bk

Naprosto respektuju tvůrce, protože i přes námět hodnej pořádnýho průplesku tomu dokázali dát styl, fazónu a smysl. Přidali ještě humor, díky kterému je film o hodně vtipnější než většina českejch rádobykomedií... Samozřejmě, že film kopíruje jedničku, je tam všechno, co měla i jednička, přesto je to ale zase originální a věta "Jdi do hajzlu, Cheliosi" by měla vstoupit do dějin filmové kinematografie! ()

KdG

Brutální, zběsilý a zatraceně zábavný pokračování prvního dílu. To se moc často nestává, doufám že bude i další díl. ()

RajCZitko odpad!

Doufal, jsem že dvojka bude tedy už daleko lepší než její předešlý díl. Naděje sice planuly, ale asi po 10 minutách byly záhy schlazeny studenou sprchou otřesu a zhrození. Nikdy jsem asi neviděl větší fantasmagorii v rukou fakt nezkušených kameramanů... ()

louski

Nevím jestli to bylo tím dabingem nebo nesmyslnosti filmu ale měl jsem co dělat abych to vůbec viděl do konce. Po solidním prvním dílu jsem teda takovou traparnu nečekal. ()

Looka

40% pakárna přetažená silně přes závit. Kdyby mi bylo 12, tak chrochtám blahem. Bohužel už dlouho tomu tak není... ()

merlinovic

Béčková akční jízda od začátku do konce. Kozy, gore, transky, šílenosti, srandičky, naprosté kraviny a mnohem víc. Co víc si přát ? ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily