Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

unclejack

Ehm , ehm... Myslím si , že keby ste dostali tento film na tanieri bol by to ľahký letný šalát. Na druhý deň si už ani nespomeniete , že ste ho jedli. ()

jessic

Nenáročná, docela příjemná a ne moc vtipná oddechovka. Ale dvojice Cameron Diaz a Ashton Kutcher mi dohormady neseděli. ()

Catella

Cameron mě baví a to nejen v tomhle filmu. I když mám lehce pocit, že nás filmaři trochu ojebali, protože to nejlepší z filmu se dá shlédnout za 3minuty v upoutávce a zbytek je jen omáčka okolo. ()

oceanic6

Cameron Diaz a Ashton Kutcher sú dvojica, ktorej sa mimoriadne zdatne darí liezť jeden druhému na nervy. A presne o to v tomto filme ide. Podarené vtipy sa striedajú s trápnejšími ale film nikdy neskĺzne do nepozeratelného odpadu. Práve naopak, aj vďaka skvelému soundtracku, ide o ukážkovú oddychovú komédiu , ktorá nenudí, neurazí a pritom ešte aj zabaví. Tak čo viac si želať? =) ()

Elissabet

Celkem průměrná komedie, někdy trochu prokecaná, ale vtipná. Herecké obsazení není špatné, o tom žádná, ale jako že se někdo vezme v Las Vegas to není zrovna nejoriginálnější... I tak se mi na tom ale zdálo něco zvláštního, asi to bylo překvapení, že se nejedná o slaďák, ale spíš o jednoduchou, sympatickou, oddechovou komedii pro studený podzimní podvečer. ()

mansonn

Nemam rad ani Cutchera ani nosatu Diazovu , co se ale tyce tohohle filmu, musim uznat ze par gagov bolo originalnych a sa dalo pri nich zasmiat, film odporucam na jedno pozretie , nech viete co vyviest priatelke ked sa snou nastahujete a hlavne tie maslove pukance boli super...))) inak komedia za par supiek tak nemajte vysoke naroky vopred. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie, která parádně pobaví. Popravdě musím uznat, že film nabídnul velké množství srandovních situací, kterým jsem se pořádně zasmál. Děj je ovšem průměrný a nikterak zajímavý. Zestupná tendence potom končí se závěrem, který byl tak děsně předvídatelný a neoriginální, že mi trochu zkazil celkový dojem z filmu. ()

silvinkahone

Pěkná, odlehčená komedie.. Cameron Diaz má každopádně obrovský talent (taky už odehrála X skvělých rolí), ale mám pocit, že se k sobě s Ashtonem Kutchrem moc nehodí.. Možná proto může na někoho film působit poněkud uměle. Mě ale moc zaujal a to svým úžasným vtipem. ()

Naby

Celkem zajímavej nápad na sexy komedii. Bavil jsem se fakt dobře. Celkový ortel je 3,6*, takže 4ka s odřenýma ušima. ()

SnOuWeX

Poměrně zábavné a odlehčené. I když to má rysy klasické romantické komedie, což znamená zamilují se, milují se, on/ona ho/ji zradí, sejdou se a žijí šťastně až do smrti. Není to tam až tak úplně vidět. Prostě zábava a které se na nic nehraje. Každopádně je hodně vidět, že to stojí na hlavních dvou představitelích. ()