Držitel nominace na Oscara Will Smith ztvárňuje hlavní roli Bena Thomase, muže, který se ocitl na křižovatce a hledá způsob, jak ulevit svému svědomí. Zjistí, že má moc změnit život sedmi cizích osob, které si zaslouží druhou šanci. Když se však do jedné z nich zamiluje, musí se rozhodnut, zda má odhalit své tajemství – i kdyby to znamenalo vzdát se nadobro svého plánu. Snímek Sedm životů od tvůrců filmu Štěstí na dosah je podmanivým tajemstvím plným emocí, okořeněným láskyplným milostným příběhem a smutným, ale inspirativním koncem. (HBO Europe)

wetrix

Prostě super. Je to útok na city, je to celkem čitelné, ale ten čin jako takový nejde prostě necítit. Ale na 5* to není, ikdyž jsem chtěl původně dát, Přece jen mě to nepoložilo úplně ()

shinlove

Silně citově zaměřený film...Nezbývá mi, než si po něm položit otázku - Co bych udělal já, kdyby mojí vinou zemřel člověk, kterého miluji? Nevím...4* ()

naytsirk

Těžko hodnotit. Jako asi spoustě ostatních mi trvalo, než jsem se zorientoval, o co tomu Willovi jde. A jelikož nejsem jeho fanoušek č.1, tak mě to vlastně moc nebavilo.... Tím ovšem nechci říct, že je špatný (jak film, tak Will)... ()

matthew_tv

Film ma veľmi zaujal svojim dramatickým a dojemný spádom,a hercovou ľudskosťou. Skvele spracovaný príbeh, scénáre postáv, tak isto i vyvrcholenie filmu. Človeka to prinúti zamyslieť sa nad samým sebou. Dávam 5 hviezdičiek. ()

minnamay

Will Smith mě naprosto dokonale přesvědčil o svém osobním utrpení. Pokud jste jen trochu citlivým divákem a máte v životě za sebou ztrátu někoho blízkého, nebo jste se setkali s vážnou nemocí v rodině či u nejbližších přátel, musí vás zaručeně tenhle film položit. Ani tak drsný chlap, jako je můj manžel neudržel slzu. Drní chlapi pláčou, totiž !!! ()

BaHa

Vážně nechápu komentáře kritizující emotivnost filmu. Já tedy žádné jiné důvody pro sledování filmu, potažmo poslech hudby nevidím. A čím silnější pocity ve mně snímek vyvolá, tím více hvězd zaslouží. Nevím zda už je naše populace prolezlá skepticismem a neschopná pojmout i tak základní pojmy jako lítost či vztek, nebo si tu jen mnozí hrají na pány kritiky, které přece nic menšího než sto deset procent nehodlají přijmout. Vytýkat se dá mnoho věcí, ale to že se tvůrci snaží o diváckou odezvu,.... tak to pardon, ale do takového světa se tedy dostat nechci. A jak řekl KarelR: Já jsem jim to žral(a) ;) ()

tOmMo.D

Emočne, dramaticky a tragicky nasýtený film. Miestami extrémne dojímavý, no miestami nudne plynúci. Will opäť presvedčil a ja som opäť uveril všetkému, čo do toho dal. Príbeh zúfalého samaritána, ktorému sa v podstate nedá, čo vitknúť, až na občasnú čitateľnosť. Umne použitá retrospektíva, ktorá príde vždy v pravú chvíľu. 80% ()

hiroito

Mám rád Willa Smitha a ještě více jeho filmy. Tento film je velmi zajímavý počin, u kterého jsem si jist, že za pár let si ho rád zhlédnu třeba v TV. ()

zero_zelo

asi se na to budu muset podívat ještě do třetice, protože pokaždý mám mírně změněnej pocit. vypadá to jako naprostý lepítko na city. a taky určitě je. asi to nese i nějakej vzkaz... ten pořád hledám, že by jen "černý svědomi"? emo je to teda až placama nehorázný... ()

Peenugirl

Krásna myšlienka, len ak by som chcela happy end tak by to bolo sladučké až moc. Naopak ak by som chcela drsný koniec a každý by pomrel zbytočne a predčasne bolo by to až pesimisticky kruté. Takže priebeh a ukončenie je tak přimněžene skvelé. Dostatok úmrtí a dostatok zachránených. Jin a Jang. Ajkeď to nie je dychvyrážajúce, niektoré momenty sú dychberúce. Herci skvelý, verila som im každú prežitú emociu. 79,5% (80% je veľa a 75% je málo) :) ()

DrahciiiRe

Film, který má jedinou svou silnou stránku v emocích. Místy to až přehání, takže z filmu vzniká hra na film. Navíc je to podruhé nekoukatelné. Když víte, o co jde a jak to končí, tak je to 100 minut rozvleklé kýčovité nudy s 18 minutami dramatických momentů. *** max. ()

2sistem

Mám rád filmy, kde ze začátku jsou nesrozumitelné scény a v průběhu filmy si divák utváří celkový příběh z indícií. Je to způsob jak ho udržet v křesle, ale nesmí chybět dostatečná dohra, aby čekání bylo odměněno. Silný příběh, skvělý námět, výborný Will Smith, kterého mám rád. Stoprocentní to nebylo a čtyři hvězdy si zaslouží. ()

Sedmilhář

Jak říká kamarád, fotka se ti buď líbí nebo nelíbí, mezitím jsou jenom kecy...Willa mám moc rád, dlouhé filmy taky. Přesto se mi to nelíbilo. Ai je to pro holky kolem čtyřicítky nebo snad bloudící puberťáky, nevím....zkrátka tenhle film si hraje na mnohem víc než co je. Já jsem po necelé hodině usnul, to už mi došlo, o čem to je, jak to skončí a ty scény se opakovaly stále dokola...kdybych neusnul, možná by bylo o hvězdu víc....nebo taky míň... ()

basest

Film se silným koncem, pro někoho možná průměrný, ale mně se moc líbil. Jsem asi snílek, co věří v dobrý konec, takže tohle mě dost překvapilo.. ()

ivetka55

Will Smith nesklamal, veľmi dobrý herecký výkon. Príbeh veľmi emotívny. Jeden z tých filmov, ktorý vás chytí za srdce a musíte naňho myslieť aj po skončení. Prepracovaný príbeh, celý čas sa snažíte prísť nato, čo sa vlastne deje a koniec vám vyrazí dych. ()

Hacune

Téměř dvě hodiny zírání na podivně strnulého Willa Smitha, přičemž už po deseti minutách divák přesně ví, jak bude film končit. Dvě hvězdy za pár drobných okamžiků, které za něco stály, jinak ne děkuji. Krom neskrývaného útoku na divákovy city snímek nic nenabízí. ()

Kid a Nemo Smithovi

Kid a Nemo Smithovi