Režie:
Rob SchneiderKamera:
Kees Van OostrumHudba:
Jeff RonaHrají:
Rob Schneider, Holland Taylor, Peter Riegert, Samantha Smith, George Dzundza, Mary Griffin, Veronica Diaz, Brandon Molale, Sanny Van Heteren, Steve Buscemi (více)Obsahy(1)
Paul (Rob Schneider) je obyčajný človek, ktorý je už na konci so silami a na pokraji nervového zrútenia. Nenávidí svoju prácu, nerozumie si s matkou, jeho krásna manželka ho opustila, a jeho brat, budhistický mních, mu neustále pripomína jeho nedostatky. Nikto z nich však netuší, že Paulov život sa už čoskoro zmení, a to vo veľkom štýle. (misterz)
(více)Hrají
Rob Schneider
USA
Nejlepší filmy:
Demolition Man (1993)
Trestná lavice (2005)
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)
Holland Taylor
USA
Nejlepší filmy:
Truman Show (1998)
Sláva (1980)
Honba za diamantem (1984)
Peter Riegert
USA
Nejlepší filmy:
Traffic - Nadvláda gangů (2000)
Gypsy (1993) (TV film)
Koupili jsme ZOO (2011)
Samantha Smith
USA
Nejlepší filmy:
Transformers (2007)
Jerry Maguire (1996)
Fidel (2002) (TV film)
George Dzundza
Nejlepší filmy:
Základní instinkt (1992)
Lovec jelenů (1978)
Bestie (1988)
Mary Griffin
Nejlepší filmy:
Návrat domů (2009)
The Chosen One (2010)
Veronica Diaz
Argentina
Nejlepší filmy:
Cesta do války (2002) (TV film)
Not Fade Away (2012)
The Chosen One (2010)
Brandon Molale
USA
Nejlepší filmy:
Collateral (2004)
Mission: Impossible III (2006)
Trestná lavice (2005)
Sanny Van Heteren
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Neznámý (2011)
Celebrity (1998)
Jako zběsilý (1999)
Steve Buscemi
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
Gauneři (1992)
Příšerky s.r.o. (2001)
Jack McGee
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná zbraň 2 (1989)
Crash (2004)
The Doors (1991)
Marcus Giamatti
USA
Nejlepší filmy:
Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)
Cesta do ráje (1997) (TV film)
Pán a paní Bridgeovi (1990)
Carolina Gómez
Nejlepší filmy:
The Effects of Blunt Force Trauma (2015)
The Chosen One (2010)
Tom Jacobson
Nejlepší filmy:
SLC Punk! (1998)
The Chosen One (2010)
Irům štěstí přeje (2001) (TV film)
Michael Yama
Nejlepší filmy:
Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Vítězové berou vše (1987)
Ian Fisher
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Star Trek (2009)
Dobrý den, pane Shlomi (2003)
Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)
Pamela Guest
USA
Nejlepší filmy:
Připoutejte se, prosím! 2 (1982)
Nikdy jsem ti neslibovala růžovou zahradu (1977)
Veď mě dále cesto má (2000) (TV film)
Natalie Cohen
USA
Nejlepší filmy:
Pařba ve Vegas (2009)
Tenkrát v Hollywoodu (2019)
Dannyho parťáci 3 (2007)
Matt Farley
Nejlepší filmy:
Ten Největší (2007)
The Chosen One (2010)
Buddy Lewis
Nejlepší filmy:
Černej Dynamit (2009)
Ten Největší (2007)
Patologie (2008)