Perníkový táta

• USA Breaking Bad (více)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Diskuze

Krysopras

Krysopras (hodnocení, recenze)

KevSpa

Já jsem viděl hromadu seriálů a žádný šok jsem nezažil. Neplácám jenom tak do větru píčoviny, vím dobře, co a proč píšu. A nesrovnávám ten seriál jenom s ostatními seriály, ale i se všemi filmy, co jsem viděl - a ano, i z tohoto srovnání vychází velmi dobře.

Krysopras

Krysopras (hodnocení, recenze)

Upřímně jsem v životě neviděl lepší seriál. Ani žádný, co by se mu mohl rovnat. S jedním kamarádem jsme za nejlepší seriál považovali Sherlocka, no a pak jsem se podívali na Breaking Bad :-)

na příspěvěk reagoval KevSpa

Borrtex

Borrtex (hodnocení, recenze)

Gratulace za nejlepší drama seriál roku 2014 oceněný hlavní cenou Emmy. Taktéž gratulace za vítězství ve vedlejších rolích Aaron Paul, Anna Gunn a za hlavní mužskou roli Bryan Cranston plus cena za scénář. Zasloužili si to! :-)

Elanornegra (hodnocení, recenze)

Narcis , Yalka

Musim vam uznat, dane vlasnosti by som pri mojej buducej manzelke ospevoval :D.... Skyler v zasade bola ok, len nejake veci na nasom hrdinovi nevedela pochopit ( pravdepodobne nedostacna empatia v reale), a preto sa mi neacila, i ked musim uznat ze danu postavu ta herecka zahrala vyborne ;)

Narcis

Jo, ty paragrafy, to bylo taky výborný! Co se týče "udání", myslím, že jejich chování bylo dobře pochopitelné. A Waltovo samozřejmě taky.

Stejně je mi po BB smutno... Teď jsem na dovolené a koukala jsem na 1. řadu True Blood (to jsem si vybrala, protože to bylo ve slevě a navíc to mělo dobré kritiky a já mám ráda Alana Balla). Ale bohužel po nedávném maratonu BB mám nasazenou laťku moc vysoko :-)

Narcis (hodnocení, recenze)

Yalka , El-Barto

No, konečně jsou tu lidi, co na Skyler nesypou jen kritiku ... ty vyjmenovaný situace se Skyler, to je jako bys mi četla myšlenky ... ještě bych přidal tu scénu, jak Skyler četla zákony (automyčka) a bylo jich mnohem víc ... trochu mě teda nepříjemně ale zaskočila, když vlastně nakonec s Flynnem udaly Waltra (tuším epizoda s05e14) - fanoušci Shieldu vědí, jak to bylo se Shanem a Marou - takovou situaci jsem tu přesně očekával ... i když vlastně v Shieldu byla i situace, kdy manželka nakonec zradila (teda Vicova ex-manželka)

na příspěvěk reagoval Yalka, Elanornegra, Tom Riddle

El-Barto

El-Barto (hodnocení, recenze)

Yalka

Přesně tak. Sice byla často otravná a někdy se chovala jako kráva, ale ke spoustě věcí se stavěla fakt dobře. Jako ta tupá účetní i to praní peněz. Všechno to udělala jen proto, aby to co Walt nahrabal zůstalo v bezpečí.

A celkově si myslím, že je pro seriál nepostradatelná. Walt to všechno dělal pro svoje děti a pro lásku svýho života. Kdyby tam nebyla, tak by neměl takovou motivaci.

na příspěvěk reagoval Narcis

Narcis

Dík. Já mám taky spoustu oblíbených scén. Třeba Skyler jako ordinérní účetní s velkým výstřihem a malým mozkem, nebo jak se vysekala z prekérní situace s diamantovou čelenkou a nejvíc, jak prala peníze ("Have an A1 day!")

na příspěvěk reagoval El-Barto, Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

Yalka

Vyjimka nejses - me Anna Gunn prisla opravdu sympaticka a jeji postava skvela jako vsechny ostatni v serialu ... na hodne scen se Skylar nezapomenu, jak byly perfektni ...

na příspěvěk reagoval Yalka

Elanornegra

Mně je docela sympatická i na pohled. To jsem asi výjimka. A jinak mi přišlo, že to byla dobře napsaná postava, logicky se chovající, starající se o manžela, chránící své děti. Nevím, co všichni proti ní mají...

na příspěvěk reagoval Narcis

Elanornegra (hodnocení, recenze)

Yalka

No mne nebola :D ale mas pravdu, i podla mna to bola trefa vedle :D....a jej sestru by mal rad asi iba nejaky trosku mimo clovek, a Sky ani pekna neni proste.... :D radsej nekomentujem

na příspěvěk reagoval Yalka

Elanornegra

Mně byla velmi sympatická Sky.

Jediné co mi vadilo, bylo jak dala peníze tomu svému šéfovi/milenci.

Její sestru jsem taky neměla ráda a navíc mi přišla v seriálu úplně zbytečná.

KevSpa (hodnocení, recenze)

jerry12

Jak může vědět, že je to geniální seriál, když přeskočil polovinu scén, ve kterých má dojem, že se nic zásadního nestalo? :-)

na příspěvěk reagoval jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

miso1099

Mně upřímně řečeno byly obě taky dosti nesympatické - nikoli tedy jako herečky (protože - přiznejme si to - nikdo je osobně neznáme), ale jako postavy. Nicméně vzhledem k tomu, že jsou obě - a především Sky - nedílnou součástí příběhu, přeskakovat scény je hloupost. Zvykl jsem si a naučil se je tolerovat po několika dílech. Ale že bych kvůli tomu snížil hodnocení tak geniálního seriálu, kterým BrBa zcela určitě je? To zase ne.

na příspěvěk reagoval KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Týkající se té tehdejší debaty o tom, že by sem neměl lézt, když to ještě nemá dokoukané. :D Nejdřív jsem se vůbec nechytala. :D

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis