Cirque du Freak je kočovná společnost, jejíž členové pocházejí z těch nejtmavších koutů noci... Šestnáctiletý Darren žije svůj nudný, předměstský život a toulá se ulicemi. To se však změní toho dne, kdy se jako divák dostaví na groteskní představení roztodivných a nepředstavitelných stvoření. Darren je očarován světem tak odlišným od toho, ve kterém vyrostl. Dochází k rozhodnutí a nechává se zasvětit jako učedník upíra Lartena Crepsleyho. S jeho nově nabytými schopnostmi se ovšem stává středobodem souboje mezi dvěma znepřátelenými klany nemrtvých. Je pouze na Darrenovi, aby se v prostředí plném sváru utkal ještě se svou temnou podstatou… (oficiální text distributora)

Diskuze

Mr.Dogman (hodnocení, recenze)

Slušnej, ale ten Lidička a ten Vlčí muž...NO, doufám že to na sebe vydělá a nejlepší by bylo aspoň 3x :p :D

Vojtino

Vojtino (hodnocení, recenze)

Mě se vlčí muž líbí, i když jsem si ho představoval uplně jinak. Rozpočet je slušný, takže já věřím, že to bude povedený film.

Mr.Dogman (hodnocení, recenze)

Mě ty stránky taky líbí, ale ten Vlčí muž je opravdu nepovedenej...Nevíte někdo rozpočet?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

tak barevny sou, ale ja barvy nerad (max u Speed Racera sem je bral) a to nacitani stranek jak java hra v mem mobilu.... takze pokud tu na csfd zaciname hodnotit i weby, tenhle je za 3 hvezdy :-))

Toren (hodnocení, recenze)

Souhlasím..stránky jsou opravdu povedený..jinak vlčí muž teda nic moc :-D

Vojtino

Vojtino (hodnocení, recenze)

Tak stránky jsou naprosto dokonalé, krásně baarevné + ta hudba, uplně tvoří takovou tu Burtonovskou atmosféru.

Mr.Dogman (hodnocení, recenze)

Ale jo...:) Ale viděli jste na těch ofic. stránkách toho Vlčího muže? Co myslíte...:)

Hromino (hodnocení, recenze)

Všiml si někdo, že ve videích je nový "film o filmu"? Musím přiznat, že po jeho shlédnutí se na film zase o něco víc těším. :-)

Hromino (hodnocení, recenze)

Inu, každopádně by mě zajímalo, jak to ve filmu bude zdůvodněno, že byl Steve stejně rychlý jako Darren ;-)

Mr.Dogman (hodnocení, recenze)

Prostě je to celý divný a nejspíš to nedopadne dobře...Ale třeba taky jo, musíme ještě 6 měsíců počkat :(

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Pokud vím, tak poloupíři ani lidi neumějí míhat, tak nevím co to tam oba předváděli. A taky nevím, kde by Steve vzal takovou sílu, aby mohl takhle lehce prorážet zdi a bojovat s poloupírem.

Toren (hodnocení, recenze)

No tak...pochybuju,že by jako obyčejnej kluk byl tak silnej a taky to prorážení zdí a míhání?

Toren (hodnocení, recenze)

Copak byl Steve v prvních 3 knížkách vampýr?nebyl...vystupoval jen v jedničce a naposled sme ho viděli na hřbitově...a to byl člověk.

Toren (hodnocení, recenze)

Šak pokud vím,tohle má obsahovat první třo knížky..jenže oni to tak pomíchaj,že z toho bude guláš...už jen to,že je Steve vampýr nesouhlasí...

Mr.Dogman (hodnocení, recenze)

No já vím, ale objeví se tam až když jsou v Panoptiku na cestách...ALe to je jedno, jen jsem si rýpnul :)

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Mr.Dogman: O. Sudd se objeví až ve druhém díle knihy, ale tenhle film je ze 70% druhý díl!!! Pouze zbytek tvoří okrajově první díl a vymyšlené filmařské bláboly.
A btw... Mně se ta kamera líbí.;-)

Hromino (hodnocení, recenze)

Mě filmové změny moc nevadí, pokud to teda scénáristé totálně nepřekroutí à la Zlatý kompas :) Ten klip vypadá dobře, akorát mě dost zarazila ta kamera. :D

Mr.Dogman (hodnocení, recenze)

Ale nechápu kdy to tam bude, když se Sudd objevil až v druhým díle a tak, prostě si to zase všechno udělaj podle sebe. Nemůžou aspoň jednu knížku zfilmovat přesně podle předlohy? A ať má klidně 4 hodiny...:(

Toren (hodnocení, recenze)

Jo ten klip je jako dobrej, ikdyž Sudd vypadá s prominutím hrozně..a taky kdo četli ví,že ten souboj se Stevem je úplná blbost a nemá to tam bejt...podle mě ten příběh úplně zkondí :-D

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?