Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

whass

NO TAK TENTO FILM PŘÍJEMNĚ PREKVAPIL!!!Skvely film skvele akcni sceny skvely pribeh zkratka co vic si prat.... ()

The Count

Děcka si hrajou na MMA a zrovna to sou typy jak na přehlídkový molo. Jedna stokrát ohraná šablonka bez trošky tvůrčího zásahu, kromě toho MMA teda, ale to je stejně furt jak kdyby to sepsaly ty děti ve škole. A nejhorší bylo, když začli vysvětlovat, že se de mlátit, aby se mlátit nemusel. Achjo ... ()

ouf

Z počátku se to tváří jako ,,klasik bedárovejch dětí " ale graduje to a postupně si začne hrát na fylozofii , což mě velmi rozrušilo ,něco tak plochýho a polyesterovýho co pan Djimon Hounsou vpouštěl do okolních duší jsem slýchával akorát při návštěvách silně křestansky založené tetičky Zdeničky a věřte , že to byla síla ! KLIŠÉÉ V CELYM filmu . Vlastně ani newim proč? se mi to nelíbylo ,sám dělám mma . V celym filmu je něco špatně , něco jako Atropa Bella Dona ,nejde to strávit . Zaujmout ,,to" může akorát méně citlivě vnímající , odproštěnou od jakýchkoli hlubších stop po vlnách osobnosti , velmi prostou , nejspíš aktivně hrající kopanou a milující disco párty , osobu . A DOST . TO STAČILO . Dva a to mě tetička tlačila biblí ke klávesnici a pištěla ,,opovaž se ! učinit slabší hodnocení " ()

Imyourmather

Jakože nic moc, ty souboje by snad ještě ušly, ale ten příběh mě zvedal ze židle. Nikoliv však nadšením, jen jsem pořád přemýšlel vypnout či nevypnout. Je tak stupidní, až to uráží můj intelekt. Abyste rozuměli, nejsem nijak náročný, jenže jsem prakticky alergický na všechno, co si na něco hraje, či podkládá nějakou "vyšší" myšlenku (nebo poselství), kterou se snaží zakrýt tu obrovskou snůšku žvástů a klišé. Slušný herecký výkon aby jeden pohledal, víc jak dvě si to rozhodně nezaslouží. ()

kazatelSVK

Teenagerskym pohladom natočené"akčné" drama z prostredia undergroundovích MMA zápasov.Rozhodne by som neporovnával s Karate Kid ani podobnými béčkami...Súboje v štýle vale tuda sú presvedčivé a dej sa tiež dá.Four stars.. ()

Iker..

Pokud od tohoto filmu očekáváte nějaký zajímavý příběh a podobně, tak to ani nezapínejte, protože děj je předem nalajnovaný a po 20 minutách každý trochu inteligentní člověk ví, jak to skončí. Jediné kouzlo tohoto filmu spočívá v tom, že vás skvěle naladí do posilovny, kde vám bude v hlavě neustále probíhat trénující scéna (hlavně teda písnička z této scény). Před posilováním ideální... ()

Charlie519

Jeden z nejlepších filmů, co sem za poslední dobu viděl. Možná bych vytkl jen otřesný dabing, ale v originální verzi NEVER BACK DOWN nemá chybu. ()

abdul123456

Ůžasný film s dobrými novými hereckými tvářemi. příběh byl skvělý a ty boje úžasný. doporučuji zkouknout tento film. ()

Dendelinka

Popravdě řečeno jsem od tohoto filmu neočekávala nic víc, než samé rvačky apod. Ale musím říct, že jsem víc než překvapena! Film je plný emocí, po shlédnutí jej řadím mezi mé nejoblíbenější. ()

mad.dog

Čekal jsem bejkárnu silně napodobující Klub rváčů, Karate Kida a další podobné snímky. A ejhle, vyklubala se z toho milá mlátička, která se hodí na léto k popcornu. Nejvíc musím pochválit hudbu, ta byla naprosto skvělá. A kamera jakbysmet. Prostě milé překvapení. (+ Amber Heard je v té roli tak sexy, jak to jen jde :-)) ()

Kathykat

Celý film jen o mlácení, pro chlapy asi ideální, pro něžné pohlaví spíš podívaná na vypracovaná těla. Efekty byly slušné, to se musí nechat, ale celkově taková drsnější pohádka. Cam Gigandet ovšem zlouna zahrál moc dobře, od první chvíle jsem ho neměla ráda. 3* ()

NOR.MAN

WTF ??? Rozmýšľam o tom či tento film mal nejaký špecifický zmysel pre diváka, špeciálne pre teenegera. Ďalšia dávka tuposti a znova je to v réžii WELCOME IN COUNTRY OF DREAMS (USA). Klišé je tu zase ako doma. Ako doma sa určite cíti aj parta bláznov, ktorá rada up-loaduje, všetko možné na youtube a jemu príbuzné servery, bravúrny príklad toho ako natáčať každú kravinu na mobil. Čo ma ale vrcholne dožralo je fakt, že hlavný hrdina sa správal ako desaťročné decko a slečna čo sa mu páčila sa správala podobne (ženy sú vraj rozumovo o tie dva roky popredu, takže to sedí :) ). Napriek nečakanej finálnej bitke, sa mi páčila, aj keď v istých momentoch by to bolo priveľa aj na IRON-MANA + podarený soundtrack ktorý ma jednú veľkú slabinu a tou je cieľová skupina. V konečnom dôsledku je to ale problém celého filmu. ()

goodridge

Ma to dobru atmosferu. Koniec koncov som si myslel ze zapasnici MMA su chlapi s jazvenymi ksychtami, karfiolovymi usami a vyrazom vraha v tvari. Títo tu boli trosku prihriaty ()

Lipanor odpad!

Když teenager v designu Toma Cruise s pihou krásy Cindy Crawford dostane hlavní roli v kombinaci Twilight ságy a karate Kida, vznikne ojedinělé dílko plné směšných hereckých "výkonů", nudných dialogů a ubohých asi akčních scén. Pro mě utrpení od začátku do konce. Jediná dobrá věc na filmu je song "Under The Knife" od kapely Rise Against. ()

Choci

Kostra je jednoduchá.. klasický film ze školního prostředí, fešák nastoupí na novou školu, pozná (prý) nejkrásnější dívku na škole která samozřejmě chodí s největším borcem a snaží se jí sbalit. Je to ale celé zabalené do silné skořápky, kde jsou z jedné strany pouliční bitky a z druhé vyrovnání se se zklamání nejbližších. Jake se nejdříve nechce do ničeho angažovat, ale Ryan dobře zná příběh jeho otce a využije toho, aby se s Jakem porval. Jelikož se Jake nikdy nevzdá, dostane pěkně do huby. Přihlásí se tedy do školy bojového umění a začne trénovat. Jake časem zjistí trápení jeho mistra Djimona. Na konci oba chtějí ukončit zklamání rodičů a jdou vyhrát svůj nejen vnitřní boj. Párkrát do roka si to pustím. 80% ()

kjama

Typický film pro teenagery o tom, že přijde nový student do školy a je naprostý outsider do té doby, než se nejlépe oblékne / zazpívá / zatancuje / zabojuje / zarapuje - doplňte si sami, podle filmu, který jste viděli. Dvě hvězdy dávám jen za tu vzpomínku na osmdesátky, přestože v mých letech už člověk spíš půl filmu trne, proč někdo už konečně nezavolá tu policii. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali