Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

Wally

Takovej trošku šampónkovský filmeček...samý svalnatý hezouni, nádherný holky a prostředí Floridy...prostě kýč a navíc film má dosti chabou kvalitu. Nicméně a to se musí zdůraznit...vedle toho pozlátka tu jsou fakt opravdu dobré bojové scény a scény z tréninku a to tento film zvedá dosti nahoru. Takže 2* za ten boj a 1* za A. Heard. ()

Benedygtus

Asi to nikdy nebude v "kolekci extra klasika", ale ja jsem se bavil, celym filmem provazela velice dobra hudba. Proste Klub rvacu, akorat s tim rozdilem, ze zapasy jsou online a balej se na to devcata v bikinach..+Klub rvacu mel teda rozhodne propracovanejsi dej a celkove jako snimek je podstatne kvalitnejsi a vyzivnejsi = o tomto filmu za par hodin nebudu vedet, ze jsem ho videl. ()

KoRner

Dosť trápny film keď si naň takto spomeniem. Bitiek málo, hlavný hrdina je debil, psychologické pozadie vynútené. Mám rád teen filmy z 80-tych rokov, ale toto ma minulo. Dve * dám za kočku Amber Heard a kúlového bijca Cama Gigandeta. Ale inak chápem, že americkí tínedžeri museli byť z tohto filmu vo vytržení. ()

MARTIN*I

Musím souhlasit, že je to sice produkt pro americké teenagery, ale já tu viděl i kritiku mládeže a povrchnosti.. A celkem jsem se bavil.. Superpero to výborně vystih - hlavní hrdina mezi C. Ronaldem a Bealem, musim souhlasit, taky mi ty dva připomíná, ten druhej slizák nevim komu je podobnej :) je to takový Karate Kid zanesený do moderní doby, akorát těm hercům moc nežeru, že sou ze střední, navíc ty bitky na těch party, ženský se ženskejma apod.. našlo by se toho víc, co by se dalo vytknout, ale našlo by se taky několik dobrých scén, celkem pěkných soubojů a film má i myšlenku. Navíc z toho senegalskýho trenéra jde fakt strach :) ()

Wicky

Film kterej mě hodně překvapil.Hlavní hrdina je sympaták a Amber Heard je neskutečně HOT!!..Určitě to stojí za shlédnutí:)..80%..PS:Film mi doporučil můj nejlepší kámoš,,díky kámo,,VESEA!! ()

Ragdoll

Dalo by se spočítat na jednom kopytu, kolik filmů s touto tématikou se skutečně povedlo. A výsledek vás nemusí překvapit. Tenhle možná patří mezi ty lepší, když se dost přimhouří oči nad tím tisíckrát ohraným stereotypem, který je od začátku zřejmý a je jen na vás, jestli zmáčknete Play či Stop. Strašně rušivé je to typické americké prostředí, ''dojemné příběhy'' a umělé holčičky, v doprovodu steroidů převlečených za lidi. Aby si někdo každý den nedal přes dršťku, nebo by chyběl záběr na lesbičky ve vířivce, asi by se zbořil svět. A chudáček vystresovaný playboy chce taky kousek dortu! Honem, udělejte s tím někdo něco! Ano, v tu chvíli vstoupí na plátno zakomplexovaný, ale extrémně chápající černoch, kterému mimochodem o dvacet let mladší puberťák sdělí několik životních mouder, protože samozřejmě všechno ví a všechno zná. Propříště by to taky chtělo pár herců, víte, jen tak pro změnu, možná? Ne? Nevadí. Znovu už se na to stejně nikdo nebude dívat. 30%. ()

Herráček

Přijde mi smutné, když jediný z celého filmu, kdo se může alespoň trošku prezentovat jako herec je Djimon Honsou... Zároveň je to dost bezduché, čitelné, černobílé a tak podobně... Prostě - na chabě napsaném scénáři se stavět nedá, obzvlášť když ho nezachární ani herci... A to pak relativně dobrá choreografie bitek už nic moc nenadělá... Nu což, snad to s Kick Ass II dopadne lépe... ()

iXtr3m3

Teenegerovský Rocky? Najlepší výkon Sean Farisa? Určite. K tomu výbúšná tréningová hudba, ktorú mám doteraz vo svojom power up výbere. Sean Farris a Cam Gigandet sa odvtedy na viac nezmohli, Sean jednu športovú lahôdku z rovnakého roku - Forever Strong a Cam síce hrá viac a dokonca aj v známych väčších filmoch, ale zapamätateľné úlohy to moc nie sú, teda vyslovenie tie jeho, filmy fajn. Amber Heard potešila oko a začiatky Evana Petersa fajn a najviac z úzadia vyskočil v úlohe mentora Djimon Hounsou, z ktorého charizma len tak sála. Fakt skvelý teenegerský Rocky, teda z časov pred Creedom. ()

cab

Testosteronova stominutovka se zameruje na bourliveho mladika, ktery se necha snadno vyprovokovat k pestni potycce. A protoze se se svoji rodinou odstehuje od mesta, kde se organizuji podobne souboje a jsou mezi mistni omladinou popularni, tak je postaven pred nejednuchou situaci, kdyz se v dobe internetu vi o jeho vznetlivosti a talentu v tomto smeru. Pod vedenim sverazneho trenera (nabusenej bijec Djimon Hounsou), jez je nejprve proti podobnym poulicnim bitkam, se postupne dostava do formy a navic poznava sympatickou blondynku. Dobra varianta pro chvilky, kdy se chce divak kochat a bavit, a ne premyslet ci dojimat. 65% ()

Rssa

Parádní oddychovka, jednoznačný průběh není na škodu. Akorát ta idea školy plné krásných lidí je trochu elitářská...Souboje natočeny efektně. 85 % ()

B4TM4N

Depilovaný Rocky Balboa naservírovaný pro YouTube mládež. Eye of the tiger nahrazuje Stronger. Tuhle zhovadilost mi nezbylo jinak, než sežrat i s navijákem - film, jemuž i Odpad! jistě nebude cizí a zcela mimo mísu. Nejlepší na tom celém je, že narozdíl od jiných podobných pokusů nejde o romantický film s přícmrndem následně pofoukané pěstičky, ale akce je opravdu hodně a navíc je výborně naasnímaná, takže žádné zmatky. Přiznám, že těchto 5 hvězdiček není zcela objektivních, ale prostě sem se u filmu takhle už nějakou chvíli nebavil. ()

kery-

Laciná romantika pro mlaďase, které se film snaží přesvědčit aby si šli za svým snem. Film dělaný jenom pro oči dnešní mládeže s až moc předvídatelným příběhem. Nicméně kdo řekne, že to neni nabušený od začátku do konce a že je to nuda, tak je ocas. verbalův koment je za pět * :D ()

legatio

Nic průměrnějšího a předvídatelnějšího si snad nelze představit, ale mně ty dvě hodiny utekly celkem rychle. ()

dopita

Film jde svým námětem mimo mě. Obecně nemám s násilím ve filmech problém, ale absolutně nechápu lidi, kteří maj za smysl života bezdůvodně se navzájem řezat. Titulní Jake se s rodinou přestěhuje kamsi na jih nebo kam, a tady jsou všichni posedlí soubojema a dáváním si navzájem přes držku. Nejenom že mě to nebaví, ale přijde mi to natolik blbý, že se ani neobtěžuju mít z toho srandu. No ale kdybych se měl vyjádřit k samotnýmu filmu, tak to taky není žádná sláva. Scénář pitomej a předvídatelnej, herci vesměs všichni na hovno a režie sice svižná, ovšem s bídně natočenejma akčníma scénama, a pohříchu vehemnetně lezoucí do prdele teenagerům. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali