vincchuppo

Četl jsem původní komiks. Ten se mi líbil více. Film je obyřejná fantasy tuctovka přeplácaná efekty. Ne že by mi efekty vadili, mám je celkem rád, ale tento snímek mohl být pojmut úplně jinak režijně. Takhle vznikl jenom další, krásně barevný, rodinný fantasy, kde od začátku víte, co vás čeká. PS: Hudba je jako okopírovaná od Johna Williamse, bitky v aréně jsou rozhodně lepší ve Spatrakovi, a skákat umí lépe Hulk než Carter. To, že vzali retro koncept, neznamená, že ho musejí stvárnit tak popově, kruci! Starý komiks sice působí celkem najivně, ale v tomto filmu najivita zabíjí včechno ostatní. Jako čtenáře mě to docela mrzí. ()

Oonika

Nebylo to špatné, provedení bylo vcelku originální, ty animované mršky mi přišly taky docela fajn... Ale zase tolik pozornosti jsem tomu nevěnovala, bylo to zbytečně dlouhé, dialogy mi přišly úplně o ničem a herci se mi nelíbili. Takže tak 50/50. ()

Joski odpad!

Takú sci-fi ani fantasy zlátaninu som už dávno nevidel. Až pri takomto odpade dokážem doceniť Barbara Conana... A to je u mňa B-éčkové dno! ()

RajAthen

Zcela pozoruhodný kondenzát průměrnosti a všech možných klišé, který se vám spolehlivě vykouří z hlavy hodinu po shlédnutí. Hodně lidí kritizuje výkon hlavního představitele, mě osobně vůbec nevadí, pokud se hrdina za celý film ani jednou neusměje, pouze jednou koutkem úst cosi neznačil. Ostatně i to je svého druhu výkon. Jako jednorázové dobrodružství na volné odpoledne možná, je však otázkou zda raději nevyrazit za lepší činností. Na hodnocení tři povyšuje oblíbeníhodná pricezna. ()

quip

John Carter je pěkně pulpově vymyšlená pohádka, fajn oddych od "vážně myšlených" sci-fi a fantasy (vtipy jako výkřik "I'm getting away!" na svého dvojníka jsou sebeironický poklad). Problém je její délka, která z filmu dělá n-e-u-v-ě-ř-i-t-e-l-n-o-u nudu. ()

lakart

No páni, tak tohle jsem opravdu nečekal. Celou dobu jsem měl dojem, že sleduju mladšího bratříčka hvězdných válek (hlavně Návrat Jediho), který vznikl tak zrhuba před dvaceti lety. A to nemyslím zle. Opravdu dobře jsem se bavil od začátku do konce. Pár nedorazů by se jistě našlo, ale jako celeke film působí kompaktně a stylově. Doufám, že bude pokračování, protože ještě jeden dlouhý skok na Marsu bych si dal říct. 80% ()

bearmeedek

Nemohu jinak. I já jsem v rané době sledoval komiks v ABC (mladých techniků a přírodovědců) a žral fantasy příběh od oblíbeného autora Tarzana. Filmové zpracování mě nadchnulo, protože mě před očima ožívaly staré obrázky a znovu jsem přál Johnovi, aby zemská přitažlivost nezabránila těsnému kontaktu s princeznou. ()

maxmen odpad!

Wow, prostě wow. Něco tak hrozného jsem od Disneyho fakt nečekal. Nudné, nezajímavé, hrozné. Jediný film, který pro mě byl tak velké utrpení, že mi ani nevadilo, když jsem u něj usnul. Jediné co uznám je, že animace jsou na poměrně dobré úrovni... 5% ()

gemi

Tak bohužel. Dal jsem jenom hodinu, a to s obrovským sebezapřením a v naději, že se to nějak stane snesitelným. Nestalo. Chyba ale bude u mě. Tyhle fantasy ptákoviny mě zcela míjejí. ()

samkko

Pro mě je to jedno z nejlepších sci-fi fantazy vůbec! Film je úžasný co se týče celého zpracování, děje a hereckých výkonů. A za mě určitě nejlepší snímek od studia Disney. Taylor Kitsch předvedl skvělý herecký výkon, ten nejlepší v jeho kariéře. Na film se dívám tradičně co dva roky a nikdy mě neomrzí. Za to může především konec filmu který je přímo dokonalý mindfuck po kterém si vždy budete říkat tyjoo! Tudíž pokud jste fanouškem tohoto žánru film vám za žádnou cenu nesmí uniknout. ()

Nix

Tento film má vše co má mít. Perfektní vizuál, takové velice pusobivé fantasy prvky a hromadu akce. Dokonce i ten soundtrack tu sedí. A už jsem to říkal kdysi, Taylor je sympoš a on dokáže zaujmout v hlavní roli. Tohle bylo velice fajn. ()

john.h

Takovej průšvih, jak to vypadá tady v hodnocení to není. Film se nachází někde mezi třema a čtyřma hvězdičkama a na zabavení v kině bohatě stačí. ()

Zombiepod

Technicky absolútne dokonalý, výpravou úchvatný a scenáristicky tak trochu povrchný fantasy popcorn. Spočiatku som ohŕňal nos keď som sa dozvedel že hlavnú úlohu schytal práve Kitsch, no aj keď by tam predsa len sadol aj niekto iný, celkom svoju postavu zvládal. Charizmy síce až tak veľa nepobral, no myslím si, že u mňa sa vryje do pamäti už nie ako Gambit, ale ako John Carter. Priznám sa že som dostal to čo som aj očakával - nebolo to ani horšie, no ani lepšie. Nebyť slušného a pekne napojeného záveru tak sa možno chytám za hlavu. Epických scén tu bolo neúrekom, no už - už keď sa hromadil adrenalín a veľkoleposť vás začne dvíhať z kresla, zvrhli ju nejakou sentimentálnou alebo zbytočne humornou hlúposťou. Ale je to predsa Disneyovka. Mám tendenciu hodnotiť filmy po zážitku z 3D kina o stupeň vyššie, no mám pocit že keď si toto pozriem za nejaký čas doma druhý raz, budem sa asi len smiať. ()

Uter123

Film neni zlý, má len tú smolu, že sa objavil v nesprávnej dobe v nesprávnom vesmíre, pretože na oblohe už vládne impérium a republika a po čarovných maznáčikov si chodíme na Pandoru(aj keď ten kafan z Marsu bol fakt božský) .Plusy, zasraná obrovská epickosť ako ju poznáme od Lucasa alebo Camerona. Mínusy , bolo to na virginiu podané.P.S 3D SUCKS.70% ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády