Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Diskuze

Lirael

Lirael (hodnocení, recenze)

peto80: Dobrá tedy, přiznávám se, byla jsem líná dohledávat si přesný věk :) Každopádně je to pořád úsměvné :)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Porovnavas neporovnatelne filmy, hoc nie umyselne, Avengers sa istymi zlozkami Schindlerovmu zoznamu vyrovnat nemohli a ani nechceli :)

BoncheR

BoncheR (hodnocení, recenze)

Mne tento film príde príliš prehodnotený. Efekty aj lášky boli skvelé, ale ako celok mi to prišlo až príliš... primitívne. Je to možno preto, lebo deň pred tým som pozeral Schindlerov zoznam, a tak som to trochu podvedome porovnával. ... Ale nič to nemení na tom, že tých 900 mil $ vysolených za tento film si našlo svoje uplatnenie.

peto80

peto80 (hodnocení, recenze)

Lirael: len taký detail, Maguire mal 26 pri natáčaní 1. spidermana, Garfield má 28 (ale vypadá fakt veľmi mlado)

Na mňa pôsobili Maguire aj Kirsten Dunst dosť presvedčivo (1.-ka stredoškoláci, 2.-ka vysokoškoláci), ale na Jamesovi Francovi (herec je to dobrý) bolo vidieť že je echt dospelák a nie nejaký stredoškolák.

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Lirael: :-))), to jsem vůbec nevěděla. Jo, chlast člověku na kráse nepřidá.

Lirael

Lirael (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD:  Na tomhle prohlášení je celkem vtipné to, že Garfield je ve stejném věku jako Maguire při natáčení prvního Spidermana. Ale souhlasím, že mu toho středoškoláka věřím trošku víc :D

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Ben111: v USA by jsi se stal teprve plnoletým:-))) Yangus: Trochu mi připomíná toho klučinu ze Stormbreakera, jinak vypadá v pohodě. Tobiáš mi tam někdy docela vadil. Přece jenom Peter má být středoškolák a na Tobeym už bylo vidět, že má už dost najeto. Stejně jako zbytek ansáblu.

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Ben111: Samponek? :D Ty uz musis mit asi hodne let kdyz tvrdis ze ti pripomina samponka ne? :D

Ben111

Ben111 (hodnocení, recenze)

Yangus: mě ne, pořád mi připadá jak šampónek a toho se asi už nezbavím:D

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Ten klip je super, novej Peter se mi líbí čím dál tím více.

Ilhan (hodnocení, recenze)

tempus: Tak nějaké sežeň, uprav a nauploaduj a oni je časem nahodí. ;)

tempus

tempus (hodnocení, recenze)

Velmi zajímavé, vice neř měsic po premiéře a pořád jsou v galerii jen 4 fotky.

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

Ilhan: :D neviem preco som to adresoval tebe, asi som reflexne klikol na odpovedat. ale malo to smerovat vseobecne vsetkym

Ilhan (hodnocení, recenze)

Rieux: Tak člověk sem hodí první příspěvek na dané téma a už ho někdo okřikuje :D

LastWalk (hodnocení, recenze)

simon84: Na těch pobytech se přece spolu baví a jazyk aktivně používají ;-)

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

LastWalk: ten jazyk se ucis ze vsech vjemu ze sveho okoli. Nejen od rodicu.  To ze sledovani filmu v originale pomaha v uceni jazyka je znama vec. Ostatne proc myslis, ze se delaji jazykove pobyty v zahranici?  ;-)

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

Ilhan: dobre neroztahujme tu debatu na milion postov, uzavrime to tym, ze ano telka dokaze nieco naucit, napr jazyk atd, ale to neznamena ze mozno cokolvek pustat malym detom. ja osobne si myslim ze deti do 6 rokov nemaju pred telkou co robit . tak a teraz spat ku avengerom

Ilhan (hodnocení, recenze)

LastWalk: Ono když ti v televizi přiběhne pes a někdo řekne: Wow, a dog. Tak se to naučíš úplně stejně. Znám osobně týpka, který se naučil anglicky a německy z televize. Nebylo to žádný gramatik, ale uměl mluvit plynule, znal fráze, domluvil se bez problémů a žádnou gramatiku, kterou nám hustili ve škole, nepotřeboval.

LastWalk (hodnocení, recenze)

simon84: Ale tady je důležité, že rodiče třeba řeknou ,,auto, to je auto" a ukážou na auto. Díky tomu si dítě zapamatuje, že ta věc co se hýbe, je auto.

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

LastWalk: tvoji logikou: k cemu je ze male dite slysi nejaky jazyk (vetsinou rodny) kdyz netusi co ta slova znamenaji? :-)))

marrrrian

marrrrian (hodnocení, recenze)

Dneska je jedno, čo decká v telke pozerajú. V tom, čo sa vysiela už žiadne poučenie aj tak nenájdu.

coffeeblack

coffeeblack (hodnocení, recenze)

a pri nejhorsim si akorat ve skolce pak bude stavet z lega pistolky,hrat si na policajty,a letat si s postavickou a predstavovat si ze je to iron man.

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Ja si myslim ze male dite vic nez filmy/hry ovlivnuje okoli. Ja napriklad jako maly sledoval se sourozenci South Park a podobne veci pro pubertaky, od 8 let jsem hral na PC ruzne strilecky a stejne je ted ze me obycejny slusny kluk ktery i sousedce do schodu pomuze. Takze tu zase resite zbytecnosti a jen je to tu zbytecne zaspamovane.

LastWalk (hodnocení, recenze)

Chipsonator: No jestli se dá mluvit o slovech (zab ho, střílej atd.), tak jo, to pak rozšiřují, ale co má z toho to dítě :-)

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy