V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

ladko

Nie je to síce ten typ komédie, kde sa človek smeje neustále, ale zato keď prišlo na vtipné momenty, nasledovali u mňa dosť dlhé a hlasité výbuchy smiechu. Vtipným elementom je tu John C. Reilly – jeho Richard je skvelá postava – neustále počúvajúci motivačné kazety, či pokúšajúci sa zložiť loď vo fľaši(lodi patria aj dva s prehľadom najvtipnejšie momenty filmu:)...). Na súperenie medzi dvomi konkurentmi sa pozeralo príjemne a necelá hodinka a pol zbehla rýchlo, preto 4 hviezdy(aj keď trochu slabšie...). ()

Ded@M@tes

Taková v poklidu rozjíždící komedie. Seann William Scott jako ambiciózní zástupce vedoucího prodeje v supermarketu Doug Stauber. Přestěhovat se není jen tak, když nejsou finanční prostředky. Jediné řešení je povýšení. Ale k tomuto kroku brání hned pár nečekaných věcí. ( Hodnocení: 6/10 ) ()

danliofer

Docela by mě zajímalo, proč má film Povýšení tak nízké hodnocení, když tak vtipně nahlíží a rozehrává všechna známá klišé o firemním životě. Takový "Kancl" ve filmovém podání v "lidštějším" kabátě. John C. Reilly si tady vystřihl svou životní hlavní roli. Jeho stepující Richard Welhner a jeho několik různých grimas a typů omluv u pohovoru na vyšší funkci jsou prostě ozdobou filmu. A scéna o teambuildingu s papírovými pytli na hlavách je tak neskutečná, že jí tleskám. Myslím, že firemní teambuildingy jsou něco, co by se mělo pro dobro duševního zdraví zaměstnanců zrušit:-)) ()

A_FISH

Příjemné noční překvapení a příjemnej letní film.... Těch 56% přičítám bohužel špatně zvolenému žánru a hlavně fanouškům S.W.Scotta, kteří si jednoduše chtěli jen stáhnout další ztřeštěnou komedii ( 85 minut nudy; Seanne vrat se k Stiflerovi! ). Ti museli být přirozeně zklamaní, poněvadž dokáže zahrát i něco jinýho než vypatlanýho kreténa - s dovolením jsem si vypůjčil Queendomův přesný příměr. J.C. Reilly pak jako vždy vynikající. A nejen proto, že se objeví i tady, mi tenhle snímek připoměl Hodnou holku s Jennifer Anistonovou, kde se pro změnu s umírněným civilním výkonem ukáže ona. Takhle nějak si představuji Americké nezávislé léto, kam by tenhle tragikomický příběh sednul jako prdel na nočník. ()

RobbieM@N

Popisek lže, komedie to je tak z 23%, ani jako drama se to nedá označit, kategorie "od všeho trochu" tomu sedí, moji pozornost dokázal udržet celou dobu, ale objektivně, neskutečně promarněný potenciál, s takovým obsazením se mohla rozehrát úplně jiná hra, námět nebyl nejhorší, film se utápí v unylosti, s neschopností zvýšit tempo, Scott hraje snad na půl plynu a zachraňuje to aspoň Reilly a jeho "black apples" alias "blapples", mělo to vypadat úplně jinak, podle mě to někdo pěkně pohnojil, protože vize určitě byla jiná, ne jenom natočit "hodný" film s pár vtipy, promarněná šance. Aspoň se to vyhnulo patosu. ()