Hranice nemožného

Z natáčení 9
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, (2008–2013), 74 h 31 min (Minutáž: 43–81 min)

Anna Torv, Joshua Jackson, Lance Reddick, Blair Brown, Jasika Nicole, John Noble, Kirk Acevedo, Seth Gabel, Michael Cerveris, Mark Valley, Leonard Nimoy (více)

Příběh se točí kolem tří nepravděpodobných spojenců – půvabné a odhodlané agentky FBI, geniálního, ale duševně chorého vědce a jeho jízlivého syna s poněkud bouřlivou minulostí – kteří vyšetřují sérii bizarních úmrtí a katastrof, známých jako "Vzorec". (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Paty dil je fakt slabsi, hlavne mi prijde ze z nas scenaristi delaji cim dal vice pitomce (u Lostu to maskuji lepe). Ale porad si nemuzu pomoct prestat to sledovat jen protoze je to vic ocividny nesmysl nez jinde. Skoda ze porad resi spis jaksi pokusama "upraveny" lidi, namisto aby treba patrali po novych formach zivota nebo nejakych mutantech.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

ten plesoun mi silne pripomina toho typka z kufrikem z Half-Life :))) 14. daleko asi to nevydrzim :(

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

Hal_moore: v Aliasu si odzkoušel snad všechny svoje "metody" a v Lostu atmosféru a tajemství ... Fringe jako výsledný produkt jeho génia? nezlobil bych se a taky je můj pocit ze seriálu zatím skvělý a s každým dílem roste a roste... Plešoun mi přijde jako geniální postava a Massive Dynamics (mimochodem skvělý název!takový návykový:)) působí jako dokonalá megakorporace co snad všechno ví ... těším se co bude dál jako děcko :)

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

Mno nevim, mě zatim přišel ten čtvrtej díl nejslabší. Podle mě se to bude natahovat jak trenky ale přesto je to bomba :)

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

sonnak: Tady to však evidentně funguje
Já to beru takto - Alias byl jeho projekt na zkušenou, s Lostem se už pořádně otrkal a až Fringe je Abramsovým vysněným dítkem. Po čtyřech dílech zvyšuji dojem na 6*, těch 14 dnů do pátého bude nekonečných. V současné době pro mě král podzimní sezony

sonnak (hodnocení, recenze)

To je věc, kterou lidi nejvíc vytýkaj Lostům. Abrams se nezapře :)

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

tak 4ty dil naprosto famozni, zahada jak prase a na 100ky otazek zadne odpovedi, perfekt !

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

koukatelné to je od prvního dílu a je to jen a jen lepší. Pozorovatel nemá naprosto chybu, skvělá postava a celý seriál má výbornou atmosféru.

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

po čtvrtém dílu jsem už vyloženě nadšený - pěkně se nám to zahušťuje...

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

tak sme konecne skoukl oba nove dily, musim rict ze zatim perfektni, ale srovnani s X files bych se mozna vyhnul, preci jen X file byly krom hlavni linie zalozeny na nadprirozenych pripadech ktere mnohdy nesli logicky vysvetlit, pribehy ve Fringe zatim nejsou nijak nadprirozene a vzdy byly logicky vysvetleny :) PS: komu se to nelibi koukejte dal :o))

TomikZlesa: Meleš hovadiny

Ani po třetím díle mě to nepřestává bavit, stále náběh na 5*

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

ja vas chapu ze recenze ci tak vam o tom obrazek neudela, neni nad skouknuti, tak tu ale pak neklejte jaka je to tragedie, videl=nelibi=konec hm ? :))

kletý

kletý (hodnocení, recenze)

Zatím první 3 epizody hodnotím velmi vysoce. Atmosféra seriálu je vynikající. Možná bych to přirovnal jako nová X-files.

sonnak (hodnocení, recenze)

Tomik: Podle popisu bych tomu dal 5, ale musel jsem se podívat, abych zjistil, jaká je to kokošárna. Chápeme?

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

No vidíš, mě si přečíst popis nestačí, nejsem tak naivní, abych si myslel, že díky tomu poznám, o co se bude jednat...

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

2 Tom Riddle: nez na neco cumim tak si prectu o com to je, abych pak nemusel bejt znechucenej jaka je to kravina :O hm ?

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Tomík z lesa: Ty seš asi dobře divnej, viď? Proč bych na to asi měl koukat? Protože mě to zajímalo, když se to objevilo. Proč se ty koukáš na nový seriály, který neznáš?

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

2 Tom Riddle: tak proc na to cumis kdyz se ti to nelibi hm ? jeste sem novej dil nevidel, ale treba to bude prave jako akta X, hlavni pribeh proplejtanej samostanyma pribehema

Aquarius

Aquarius (hodnocení, recenze)

Neviete v ktorom filme odohrávajúcom sa tuším vo 18. - 19. storočí bolo že posvietili mŕtvole na zadnú stranu očí a na plátno sa premietol posledný obraz pred smrťou?

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Druhy dil je o dost slabsi jak prvni. Rozhodne to nevzdavam, ja tak trochu chci aby to byly nova Akta X, ale musim rict, ze ackoliv realismus zas tak nemusim, tak druhy dil je blby jak houpaci kun s brzdou, zejmena to "skanovani oka", to by nevymysleli ani v CSI :-))

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

Téda, takové rozporuplné názory... já jsem naprosto spokojen. Výborná zábava, prozatím můj letošní favorit (spolu s Breaking Bad)

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

2-Xtreme: no z druhého dílu je snad každému jasné, že celková provázanost tam rozhodně bude...

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

fakt nuda... "nová vlna" seriálů á la lost je příšerná. nic než hype. Pryč s takovými zbytečnými nedodělky.

sonnak (hodnocení, recenze)

Nesrovnávám s Aktama, nesrovnávám s ničím, ale furt to není nic než sračka. Abramsi Abramsi, ty kluku jeden ušatá, co to na nás chystáš. Buď jsi v pěkným průseru, nebo to je záměr... ale už ani moc nedoufám.

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

29.01.2013

J.J. Abrams se oficiálně stal nejvytíženějším filmovým a televizním tvůrcem na planetě. Především: studio Disney oficiálně potvrdilo, že DžejDžej opravdu podepsal smlouvu na režii Star Wars: Epizody… (více)