Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gladi

Po pravde som cakal primitivnu teen komediu a podla nazvu aj uchylnu, ale nakoniec som bol milo pobaveny. fajn komedia, ktora sa na nic nehra a neuraza. ()

Pajela

Celkem fajn komedie. Opět se tu sice hodně staví na vulgárním slovníku, ale co, když to ty puboše baví, tak proč ne, že... Ale za těch pár dobrých vtípků si to ty tři hvězdy zaslouží. :-) ()

swinevenca

Hlavní hrdina na přesdržku, něco jako děj bylo průhledný jak šumavskej řízek, ale pár dobrejch hlášek se našlo. Ale na tak dlouhej film zbytečně málo, o většinu se postarali epizodní čusbusáci, to je smutný. ()

muti

prekvapivo dobra americka road trip. super postavy, z ktorych nezaostavala ani jedna. sexy baby, drsny hosi a nezastavitelni amishi :) ()

dudo24

U mňa bol Sex Drive vždy medzi najlepšími zo “sprostých“ teen komédií. Má dobrý balans hlúpeho aj kvalitného humoru, romantiky, sexuálnosti a serióznosti. Všeobecne mám slabosť na roadtripovú tematiku a aj vzťahový problém dvoch hlavných postáv ma zaujal. ()

Kennedy_R

Povedená generační komedie z rodu amerických komedií osmdesátých let, jako byly Falešné míče, Šprti nebo Porky's, ale tato je vtipnější a modernější. Připomněla mi mladá léta a trhlou filmovou zábavu. Přesto, že je už 15 let stará, tak bavila od začátku do konce. Dávám 4,5 hvězd. ()

RomaS

Asi tomuto druhu humoru nerozumím. Absolutně předvídatelně a hlavně zoufale nezábavné. Nebýt Ianova drsného bratra, který měl fakt husté hlášky tak hodnotím na úrovni odpadu. ()

Buraking

Ano, tento film mě potěšil asi nejvíc od prvního zpracování filmu American Pie. Opravdu skvělá jízda Iana, Lence a Felicie za Ianovou "babičkou":) Skvělý film, kterému dodávaly šťávu nádherné a nahé holky jen tak procházající či stojící v záběrech během natáčení - opravdu skvělé. Nádherné auto, nádherné holky, mělo to děj a navíc to bylo vtipné i napínavé. Nemůžu jinak než 4*. A nerad bych zapomněl na super hudbu - především skladba od MGMT - Time to pretend mnou opravdu škubala a kvůli zjištění jejího názvu jsem si pečlivě přečetl i titulky:) ()

mouzi

cliché, cliché, cliché.. ale Amanda Crew je proste uzasna, i s tim jejim chobotem, protoze "velky duch velkeho ducha znaci, hnupe!" ;) a dedovy koule rlz :D ()

redalert21

pfff, vetsina casu nuda...s eurotripem se to nedá srovnat ani na míle daleko...trapne vtípky...trapny příbeh. A lance jestli je nejaka sexbomba tak uz tu ameriku nechapu totálně, vypada jak ůplný idiot...a navíc hnusný ()

david666

Stupidní zápletka (ostatně jako vždy u podobných filmů) je solidně vyvážena dostatečným množstvím humorných situací a vcelku sympatickými herci. Některé gagy jsou správně nechutné, na druhou stranu ale určitě nejsou trapné. Což znamená, že se po dobu přes 2 hodiny (doporučuji Director´s cut verzi) budete slušně bavit. PS: konečně si někdo od doby King Pina vzpomněl na Amiše a dal jim pořádný prostor. ()

Manas50

Klasické teeananegerovské roadmovie, o cestě za ztrátou panictví. Hluchých ani trapných míst zde moc není, zábava to je, takže to můžu zařadit, mezi ty povedenější. Herci jsou sympatičtí, Amanda Crew krásná. 65% ()

Rieux

Dalsi nasilny pokus zarobit na teenageroch filmom o nesputanej mladezi, flirtovani, zachodovom humore, alkohole atd. Ale pravdu povediac, videl som aj horsie... ()