Rashconner

Film má velice impozantní vizuál. Vytvořené postavy a kulisy aut vytvořených z lesa vypadají unikátně a fantasticky. Stejně tak pohyb, akce a vzájemná interakce těchto postav jsou natočeny velmi pěkně a věrohodně, takže divák má pocit, že plyšáci a fiktivní živočichové jsou skutečně schopní pohybu. Kamera a celkové snímání akčních scén a úhlů je také velmi povedené a přehledné, což dělá sledování filmu zábavným. Bohužel scénář i děj jsou dost o ničem, stejně jako dialogy. Propojení celého příběhu s alergickým chlapcem diváka vůbec nezajímá – chce vidět plyšáky a vytvořené postavy ze smetiště a lesa. Navíc je alergický hoch pro děj téměř zcela zbytečný. Chybí tomu také hlubší pointa a smysl, jaký mají Pixarovky jako Vzhůru do oblak, V hlavě, WALL-E, Lví král nebo Kung Fu Panda – tedy příběh, který vtáhne i dospělé a pobaví svým vizuálem i ty nejmenší. Film každopádně doporučuji alespoň jednou zhlédnout. Je to jeden z mála českých unikátů, který je opravdu zajímavě natočený. ()