Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiální text distributora)

Isfio

Každý tvor má v sebe pud sebazáchovy a zvieracie inštinkty. Avšak ľudia v tomto filme konajú tak, akoby úspešne absolvovali mozgovú lobotómiu. Dej sa akože odohráva v hustých hlbokých lesoch, čo je zvláštne že prenasledovaní sa stretávajú s lovcami, akoby boli v záhrade 10x10 metrov. Nehovoriac o iných fatálnych prešľapoch. Nestačí si vybrať úchvatnú lokalitu a neokukaných hercov, prešľapy v scenári a nelogickosť zrážajú tento film k zemi. ()

Deacon59

Podle zdejších komentářů, sem čekal žánrovou lahůdku, ale tahle měla velmi hořkou příchuť. Běhání po lese a nic jiného. ()

tommco

Miliónta samoúčelná vyvražďovačka bez pointy, tentokrát v nórskom prevedení. Nenudí vás to, ale načo to je dobré, keď to nič nové neprináša. Tretia hviezda je za optimálnu stopáž. ()

-rooney-

Námět nebyl vůbec špatný, ale naprosto nesympatické charaktery hlavních postav, musím hodnotit maximálně 2 hvězdami. Rozhádanějši čtverku jsem ještě na společný výlet jet opravdu neviděl. Doslova jsem se těšil jak některé postavy lovci konečně umlčí. ()

Kaylar

Většina filmu se odehrává v neznámém, nehostinném a jakoby nikdy nekončícím lese. A tak to má podle mě v takových filmech být, protože jak už název napovídá, lovit v lese se budou tentokrát lidé. Bohužel film příliš neoplývá originalitou a děj je silně předvídatelný - zase je ale třeba nestranně konstatovat, že v tomto žánru být originální zřejmě už nejde. Jako malé mínus vnímám to, že film nemá atmosféru, jakou v rámci slasheru bezesporu vytvořit jde, a to navzdory okoukanému tématu . ()

Zacharod odpad!

Naprostá zbytečnost. Nic nového. Tupé a nudné, přemýšlel jsem o jedné hvězdě, ale konec mi jen potvrdil že to je odpad! ()

JohnnyJohnny

Klasický lesní vyvražďovák – můj oblíbený hororový žánr. Film má jednoduchý scénář – parta mladých lidí v lese vs burani z tamního okolí. Film je zasazen do hezké norské přírody, má pěkný retro-nádech a celkem sympatické postavy. Na své si přijdou i milovníci gore-scén, které jsou pěkně realisticky zvládnuté. Celkově velká spokojenost. ()

VsetkoVsade

Človek si už v dnešnej dobe nemôže vo voľnom čase vybehnúť ani do prírody bez obáv, na akého strešteného psychopata na tej nevinnej vychádzke tam asi tentokrát narazí. Len si predstavte, že sa takto s rodinkou za slnečného nedeľného popoludnia po obede vyberiete do lesa, aby ste si v rámci pravidelnej oddychovej činnosti vyhliadli nejakého náhodného turistu, ktorého priviažete konopným povrazom k najbližšiemu stromu, loveckým nožom mu vyoperujete vnútorné orgány, necháte ich v girlandách visieť z konárov a kúsky jeho odseknutých končatín voľne naaranžujete po okolitých kríkoch, skrátka ušľachtilá a zábavná činnosť, ktorá človeku dokáže zakaždým spoľahlivo spestriť stereotyp všedného dňa, a keď sa po pár hodinách s úsmevom na perách a hrejivým pocitom na duši konečne vrátite domov, aby ste si v rodinnom kruhu pri večeri vymenili celodenné dojmy, na vaše nemilé prekvapenie zistíte, že ten vražedný maniak sa z ničoho nič rozhodol vystopovať váš príbytok a čo viac, bez ohľadu na vlastnícke práva a zákony o zločinoch proti ľudskosti si dovolil vlámať do vášho príbytku a začať vás ohrozovať na bezbranných životoch vaším vlastným samopalom. Po zhliadnutí filmu som nemal najmenších pochýb o tom, že notorickí narušitelia rodinnej atmosféry a pokojného spolunažívania si podobnú amputáciu končatín nie práve humánnym spôsobom zaslúžili do posledného prsta, ich správanie ma v kinosále od samého začiatku vytáčalo natoľko, že som si po úvodnej štvrťhodine musel v rámci prestávku zbehnúť do bufetu, aby som si tam na upokojenie kúpil miesto tacos s Pepsi colou štyri krabičky xanaxu, teda predovšetkým Henriette Bruusgaard by som vydržal pichať od rána do večera a v jej prípade by som pritom dokonca nemusel ani disponovať bodnou zbraňou. ()