Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

lbos

Dle mého je tento seriál absolutně vynikající.Vtipné dialogy Lajosa a Tünde mě vždy dovedly pobavit už v Susedoch v podání Lászla a Ildikó,tady to funguje úplně stejně.Později navíc přibyla Zuzana Tlučková jako Anabela a další humor plynoucí ze situace,že Lajos ji nazývá každý týden jiným jménem.Potměšil jako kněz taky svou roli zvládá báječně.Tento seriál se skutečně povedl. ()

Melios

Repetetívny humor spoliehajúci hlavne na humor dní minulých práve z obdobia najväčšej slávy uragánu. Skrátka po ukončení seriálu Susedia sa Andy Kraus rozhodol natočiť duchovné pokračovanie, ktoré nevyšlo tak úplne podľa plánu. Zlé to nie je, no v podstate ani dobré. Stále si to, ale radšej zhliadnem oproti sračkám ako Ordinácia či Panelák. Svojich priaznivcov si to určite nájde, bohužiaľ na natočenie dobrého sitcomu potrebujete viac než len smiech mrtvých ľudí a nostalgiu... ()

tom88

Ale niee, už nie, už mám dosť našich slávnych postavičiek čo (ne)patria do TV. Zábava, óó aká zábava, až mi je z nej zle. Kopec srandy na silu už mi vadil dávnejšie a tu sa to len znovu potvrdilo. Chcelo by to niečo originálnejšie a otrepaných (pre mňa) nehercov ako sú Kraus alebo Ráková poslať niekde do preč. Je ale pravda, že nenáročný tructový divák sa kráľovsky baví, no mne to absolútne nestačí. 20% ()

Krissty

Ty postavy jsou hloupé, až to bolí! A ta jejich maďarština mi pěkně leze krkem. Ale dá se říct, že se skoro u každého dílu aspoň jednou zasměju nebo aspoň pousměju, takže na odpad to určitě není... Ale Potměšil je fajn, jeho scény sice nedrží seriál nad vodou, ale aspoň je blíž k hladině, než kdyby tam Láďa nebyl. ()

Kemkacek odpad!

Tohle je největší blbost všech dob....V Susedoch jsem měla Krausa hooodně ráda ale tímhle je jednoduše na*ral ! Si myslí že si tam přetáhne Rákovou a Tlučkovou a může dělat nový Susedia ? Ne nemůže ! Měla jsem pocit že kdyby vznikla 3.série že by tam Kraus přetáhl i Sládečkovou....Ale prostě pokračování Susedov bez Marcina...To fakt nejde ! Twl kdyby se Kraus a Marcin dohádal třeba se Tlučkovou a do Kutyila dal celou sestavu kromě ní tak bych to brala ale toto fakt nééé. Ale chápu jak někdo dá ***** ten kdo to dá asi neznal Susedia....jinak by pochopil že toto je toální pí*ovina ()

• Epizódnu úlohu si zahral aj známy slovenský spevák Miro Jaroš. (marek.stone)
  • Úvodná znelka je upravená verzia znelky animovaného seriálu A je to! (1976). (PATWIST)
  • Lacko (Andy Kraus) oslovil Anabelu (Zuzana Tlučková) jej menom v celom seriáli len párkrát, inak ju označoval rôznymi slovami začínajúcimi sa na písmeno „A": Amélia, Anastázia, Annamária, Análbéla, Aurélia, Anakonda, Akvabela, Antigona, Afrodita, Artmedia, Andromeda, Arizóna, Agrippina, Auróra, Amnézia, Alabama, Ambasáda, Agónia, Artróza, Arabeska, Arytmia, Abeceda, Antónia, Analógia, Amplitúda, Agresia, Anomália, Arašida, Akrobacia, Andalúzia, Avokáda, Amorália, Agronómia, Astronómia. (fugyx)