Sidney Prescott, nyní autorka nové self-help knihy, se vrací domů do Woodsboro, které je poslední zastávkou jejího turné k vydané knize. Tady se opět spojí se šerifem Deweym a Gale, kteří jsou nyní manželé a její sestřenicí Jill a tetou Kate. Naneštěstí její návrat přiláká zpátky i Ghostface a tím se Dewey, společně s Jill, jejími kamarády a celým městečkem Woodsboro dostávají do nebezpečí. (oficiální text distributora)

Diskuze

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

príde mi zábavné ako tu pár ľudí už teraz rieši Scream 5, keď ešte ani len tvorcovia nemajú šajnu, či vôbec nejaký ďalší Scream vznikne a o čom vôbec bude .. profil na IMDB vôbec nič nedokazuje, tak ako písal 2-Xtreme, Scary Movie 5 má svoj profil pekných pár rokov a zatiaľ vôbec nie jasné, či vznikne ... btw Doosty, nabudúce prosím takéto veci označuj SPOILEROM, ja som našťastie flm videl, ale keby si mi toto vyzradil predtým, tak by som bol asi dosť naštavaný :-/

(hodnocení, recenze)

mě ted zajímá kdo bude v 5ce vrah když zde Craven nechal zemřít 2 vrahy :-)

2-Xtreme

2-Xtreme (hodnocení, recenze)

IKOLA: Súhlasím. Pomaly tu začína hype pri filme, ktorý zrejmne ani nevznikne. Nejaké profily na imdb či iných stránkach sú zbytočné... aj Scary Movie 5 má svoj profil od roku 2006 :D

IKOLA

IKOLA (hodnocení, recenze)

Ja reagujem na ostatnych, ktori to evidentne potrebuju napisat jasnejsie... :)

IKOLA

IKOLA (hodnocení, recenze)

Ziadny Vreskot 5 nie je potvrdeny. Nikto sa z Weinstein company nevyjadril. Stranka na IMDB je od fanusikov.

(hodnocení, recenze)

mr.matt: To já taky! ale ještě by to chtělo náký info.

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

Céčko: SPOILER SPOILER SPOILER NEJVÍCE SPOILEROVATĚJŠÍ A právě na to potom ve finální bitce reaguje vtipně vrah: Film měl skončit v tom baráku a ne touhle koninou.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Jedna dvě,jedna dvě,dement si de pro tebe :-D Ono to nebylo Scary Movie 5? sakra ajá se tak smál :-)

Adat (hodnocení, recenze)

SPOILER: Nenašel jste prosím Vás někdo někde původní vraždu Marnie a Jenny? .... Jestli ano, hoďte prosím odkaz (:

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

A nevíte taky někdo, jak přeložili čestí překladatelé tu knížku od Sidney "Out of Darkness"?

Adat (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo, kdy by se mělo do Česka dostat DVD? ..... nechce se mi to hledat na netu :-)

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Tak přítelkyně už není překrásná, ale jen hodně krásná a nebyla zmíněna v prvním příspěvku? Větřím milostnou krizi :-D

Adat (hodnocení, recenze)

Docela nevím, proč všichni od Ghostfaceho očekávaj nějaké "lepší vraždy" ... je to jen člověk a dle mého názoru v tomto díle byly vraždy provedeny docela pěkně ... když to srovnám třebas s takovým Micahelem Myersem (proti němu však nic nemám, jen konstatuji) tak je to monstrum, který když to řeknu akhle je nesmrtelný a ty jeho vraždy taky nejsou nijak vyjímečný (jen můj názor, né že mě ukamenujete :) ) .... a to je to co na těchto filmech mám rád ... i jednoduché vraždy jsou pro mě hezké, né třeba vraždy typu  Freddy Krueger  ( toho mám taky rád :D, ale asi nejmíň) ... to je asi tak to co jsem chtěl říct k posledním pár příspěvůkm (především Stalloneovým)

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Hodně krásná přítelkyně také zklamaná. Ona se hodně moc bojí hororů, ale u tohoto se nebála. Čekal jsem lepší vraždy, scénář, herecké výkony prostě vše. Tento hororový díl od ostatních neměl žádná pravidla. A Vřískot je horor, který je založen na pravidlech smrti. Zde vše chybělo. Ale alepsoň jsem se dobře najedl. Měl jsem gyros s hranolkama a chlazenou coca colu. Potom jsme byli na filmu Neznámý a tomu jsem dal také 3* Teď se chystáme na Zdrojový kod. Možná napíšu recenzi o kině a lidech jak se dívali, co říkali, jak se chovají apod.

mr.matt

mr.matt (hodnocení, recenze)

Céčko: byť na jeho mieste, tiež by ma napadlo že je to vrah :), to čo si napísal ma absolútne nenapadlo :D

Céčko

Céčko (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER SPOILER

Když se nakonci Gale zeptala, "jak může vědět, že mám zraněné taky rameno", tak Dewimu mohlo dojít: a) mohla to slyšet v televizi, b) mohl se o tom nějak zmínit "vrah", co jí bodl.
Místo toho Dewimu okamžitě došlo co a jak. To, čemu posledních pár hodin věřil, během sekundy spláchl do záchodu a utíkal za Sidney. A ikdyž jeho podezření bylo vysoce nepravděpodobné, jen tak na blind zavolal policejní posily... To se mi zdálo jako naprostá kravina.

SPOILER SPOILER SPOILER

Isomut

Isomut (hodnocení, recenze)

mr.matt: Áno za spoiler, ale nič to, aspoň že si sa uvedomil ;)

Vřískot popáté a naposled, pak televize

Vřískot popáté a naposled, pak televize

07.10.2013

Vřískot 4 měl být úvodní částí nové trilogie, ale s rozpočtem 40 milionů dolarů utržil celosvětově necelých 100 milionů a zůstal tak daleko za očekáváním produkční společnosti Dimension Films. Tu… (více)

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Hororové pohromy ve 3D

Hororové pohromy ve 3D

27.09.2009

Spy Kids 4. Že to není horor? Neříkejte, že neječíte děsem. Robert Rodriguez už píše scénář, v březnu začne natáčet. Jak jinak, i tohle pokračování bude ve 3D. Stejně tak se třetí rozměr plánuje pro… (více)

Hvězdné nábory i útěky

Hvězdné nábory i útěky