Sidney Prescott, nyní autorka nové self-help knihy, se vrací domů do Woodsboro, které je poslední zastávkou jejího turné k vydané knize. Tady se opět spojí se šerifem Deweym a Gale, kteří jsou nyní manželé a její sestřenicí Jill a tetou Kate. Naneštěstí její návrat přiláká zpátky i Ghostface a tím se Dewey, společně s Jill, jejími kamarády a celým městečkem Woodsboro dostávají do nebezpečí. (oficiální text distributora)

Diskuze

SidneyP (hodnocení, recenze)

deadman93: no právě... tak rád bych si to stáhl, ale 6GB? se zbláznili ne?

maddy (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: !!SPOILER!! = tiež len jedného, o tom druhom (co zmasakroval Kirby) som nemal ani páru :)

SidneyP (hodnocení, recenze)

Rozhodně jsem věděl, kdo nebude vrah. Trevor (ex od Jill), tohle klišé by si pro nás tvůrci znova nepřichystali. ;-)

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Já jsem též odhalil jednoho..
Isomut: Můžeš si být jistý jenom tím, že vrahů je víc než jeden ;)

Isomut (hodnocení, recenze)

Ale už aj predtým sa mi zdalo, že to niekto písal, ale prestávam sledovať teda, už by to nemalo trvať dlho kým to zhliadnem.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Isomut: ked si film nevidel.mal si ho prestať sledovať po cz premiére,ako ja. sorry

Isomut (hodnocení, recenze)

Mám taký pocit, že asi na chvíľku prestanem sledovať toto dianie na scéne. Takže dvaja vrahovia? Pekne.

Lkn

Lkn (hodnocení, recenze)

Vůbec nevím co si mám o tom myslet, chvílema to bylo napínavé, chvílema tam byl dost blbej humor, následně kupa krve a "jatek". Celkem velké zklamání stejně jako Vem si mou duši od Wese :/

maddy (hodnocení, recenze)

sniper18: hlavné je, že to dobehneš ;) Scream 3 by som ti už veľmi neodporučil pokiaľ sa ti nejako extra veľmi nepáčila 2 ani 4. No jednotku ešte určite pozri, to je kult 90. rokov a pre fanúšika horror žánru povinnosť. Aj keď pokiaľ dvojku považuješ za zábavnú na začiatku a na konci, a zvyšok ti pripadá ako "vata" tak zmenu určite neočakávaj ;)

sniper18 (hodnocení, recenze)

maddy: No som si pozrel tú dvojku a mal si pravdu, tie úmrtia boli prepracovanejšie, síce ten film nebol úplne môj typ, mal rovnakú kostru ako aj štvorka, teda výborný úvod a záver a to medzi tým bolo trochu horšie, ale nebolo to zlé. A ja blbec som zistil, že práve tento diel som videl pre rokmi. Celé roky som bol v tom, že som videl len jednotku a teraz štvorku a nakoniec ma ten najslávnejší diel ešte len čaká.

maddy (hodnocení, recenze)

nie že by som bol nejaký "národniar" :D navyše o veľkej návštevnosti Scream 4 na Slovensku dosť pochybujem, keďže to tu máme 3 mesiace neskôr .. ono skôr bude ta klesajúca tendencia hodnotení súvisieť s tým, že sa na nete objavila celá kopa DVDRipov a teraz si to stiahol aj ten kto o Vreskote nemá ani šajnu a hodí mu odpad!

Steny94

Steny94 (hodnocení, recenze)

SidneyP:Neviem asi sme mi slováci všetci pekne pr"jebaný...Pekne ma to serie,nový Vreskot si určite zaslúži červené pásmo :-/

SidneyP (hodnocení, recenze)

Hmm, tak teď to jde úplně do prdele. Jakmile byla na Slovensku premiéra, začaly odtud vylézat samé odpady... proč? :D

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Nový Vřískot mě příjemně potěšil na nic si nehraje a je místy spíše parodií, ale i takovou poctou původnímu dílu, ale co se týče atmosféry tak byla celkem dobře zvládnutá prostě krásné nostalgické vzpomenutí na to z čeho jsme mnozí byli před x lety tolik vyděšeni.

Isomut (hodnocení, recenze)

deadman93: No torrente sú už aj kvalitnejšie ripy, DVD, BR, HD. Ak máš záujem, môžem ti poslať.

(hodnocení, recenze)

neví někdo odkud by se dalo stáhnout? všude jsou jenom kino ripy

2-Xtreme

2-Xtreme (hodnocení, recenze)

Najlepšia vražda je vražda Casey Becker! O tom niet pochýb. Tá scéna má nápad, atmosféru a je dokonale natočená.. no a ten posledný záber na Casey a vreskot jej matky. Geniálne!

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Jo, hajzlík bych nominoval na nejlepší vraždu ve Vřískotu vůbec. A i ona následná oběť výborně navodila atmosféru...

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

dvojka je podle mě ohledně vražd nejoriginálnější, třeba úvodní scéna na hajzlíku, ta s tím autem, nebo scénka v autě, kde zařvala hodně oblíbená postava..

maddy (hodnocení, recenze)

sniper18: dvojka je moja najoblúbenejšia z celej série, takže ju určite skús ;) a daj potom vedieť názor

sniper18 (hodnocení, recenze)

maddy: Tak to by som si aj možno mohol pozrieť, už veľmi dávno som videl jednotku a teraz aj štvorku a ak sa nemýlim, tak ani v tej jednotke neboli nejaké nápaditejšie úmrtia a celkovo ma moc nebavila, tak som radšej zvyšné diely vynechal. Ale možno im ešte dám šancu, možno ešte tie budú pre mňa najlepšie. A ani mňa prejdenie autom až tak moc nebaví, ale vždy to aspoň spestrí, keď sa jedna taká scéna nájde.

maddy (hodnocení, recenze)

sniper18: tak ako som písal je to vec názoru (resp. vkusu), mňa napríklad viac baví masakrovanie poriadne veľkým kuchynským nožom ako napríklad také pre mňa trocha nezáživné prejdenie autom ;) SPOILER btw to vyhodenie z okna (Sarah M. Gellar) aj prejdenie autom (bodyguard Sidney) bolo v Scream 2 :) SPOILER2:  Noc s nabrúsenou britvou bola fajn, tam sa dá ten "nekompromisný zabiják" braťdokonca dvojzmyselne :)

sniper18 (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Len dúfam, že si tomu môjmu príspevku nepochopil tak, že by som chcel z Vreskotu exploitation, pretože tie ani moc rád nemám.

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

sniper18: Ač jsem dal Vřískotu 4 plný počet hvězdiček a ani po šestém shlédnutí nehodlám nic slevit, tak v (ne)originalitě a (ne)variabilitě zabíjení musím souhlasit. A přesně jak říkáš - stačilo by aspoň trochu využít okolí (auta, šňůru od telefonu, nebo třeba elektrický plot, co já vím ;-). Ale exploatation ve Vřískotu nikdy nebylo a já jsem za to jedině rád...

Vřískot popáté a naposled, pak televize

Vřískot popáté a naposled, pak televize

07.10.2013

Vřískot 4 měl být úvodní částí nové trilogie, ale s rozpočtem 40 milionů dolarů utržil celosvětově necelých 100 milionů a zůstal tak daleko za očekáváním produkční společnosti Dimension Films. Tu… (více)

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Hororové pohromy ve 3D

Hororové pohromy ve 3D

27.09.2009

Spy Kids 4. Že to není horor? Neříkejte, že neječíte děsem. Robert Rodriguez už píše scénář, v březnu začne natáčet. Jak jinak, i tohle pokračování bude ve 3D. Stejně tak se třetí rozměr plánuje pro… (více)

Hvězdné nábory i útěky

Hvězdné nábory i útěky