Diskuze

masw (hodnocení, recenze)

No jo nekteri lide kvuli tomuto filmu i cestují, a to nemyslím na rapidshare :)

Zeck (hodnocení, recenze)

Jo, on byl vlastně ten festival. :-) Škoda, těšil jsem se, že bych to mohl v dohledné době vidět. :-)

Zeck (hodnocení, recenze)

To už je nějákej kvalitní rip, že už je tolik hodnocení? :-)

SLOTH (hodnocení, recenze)

moje mama vzdy rikavala.... " slothe, nevěř nikomu komu se líbí fontána"

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

A už se tu zase píše hopa sraček. Šéfem toho všeho je (jako obvykle) SLOTH.

masw (hodnocení, recenze)

slasher: Sakra kdybych ho měl, tak ti ho za tu ikonku i dám :)

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

Nemáte někdo rezervaci na Otrlého diváka, co víte že propadne? Jedno místo... Kdyžtak dejte vědět, díky.

petero

petero (hodnocení, recenze)

V tom opakujúcom sa faku je zakomponovaná aj scéna čo sa udialo s reportérkou po jej zatiahnutí do tmy.

SLOTH (hodnocení, recenze)

jen ta kamera mi prijde takova jak to rici .... rozklepane deja vu

masw (hodnocení, recenze)

Sice se sceny stale opakuji, ale nekomu staci barevne pohyblive obrazky a na obsah vlastne kasle. :)

SLOTH (hodnocení, recenze)

SOUHLASIM DVD RIP TO JE... OVSEM OBSAH ASI MNOZI Z NAS CEKALI JINY:) JA SI TO STAHL A KOUKAM NA TO 24 HODIN V KUSE

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Tak jsem to stáhl a je to FAKE: Nějaký vtipálek pospojil trailery a nechal je opakovat celých 1,5 hodiny. Debílek.

jamesjimbo

jamesjimbo (hodnocení, recenze)

pokud je dvdrip opravdu venku a není to fake, tak se o titulky postarám, první díl jsem překládal s naprostým vytržením, tohle bych si střihnul klidně také. ale myslím si, že ej to fake, kdybyste náhodou narazili na verzi, která není fake, dejte vědět

Zeck (hodnocení, recenze)

Může to být nějáká "ukradená" verze, každopádně tomu moc nevěřím. Na titulkách.com o tom není žádná zmíňka, v rozpracovaných titulkách to také není.

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

to matej700: Opravdu je to dvdrip? Zatim ma vsechno s timhle tagem take oznaceni fake. Ostatne DVD vyjde ve Spanelsku az v breznu a v Anglii az v cervnu.