Přání smrti

• USA Death Wish (více)

Lékař Paul Kersey (Bruce Willis) má všechno, co si jen člověk může přát – zajímavou práci, krásnou rodinu a nádherný domov. S násilím se setkává pouze na operačním sále pohotovosti, kde pracuje jako chirurg. Jednoho dne se však všechno změní. Po brutálním napadáním v jeho vlastním domě, manželka (Elisabeth Shue) umírá a dcera (Camila Morrone) zůstane v nemocnici ležet v kómatu. Hroutí se mu celý svět a policie jen bezmocně krčí rameny, protože podobných případů řeší desítky denně. Poháněný touhou se pomstít, Paul vezme zákon do vlastních rukou a ozbrojený vyráží do ulic, aby nevinným životy zachraňoval a zločincům je bral. Chicago má nového hrdinu, který věří, že spravedlnost ještě existuje. (Forum Film CZ)

Deddyberki

Bruce Willis alias Smrtak . Celkom slušný film mám rád takúto zápletku a vydarilo sa . Napätie akcia úplne pohodový film odporúčam ()

LEFTFLANK

No to sa tu zase zoradila partička ***, ktorý to zodpadujú lebo BTW a bla bla bla. Ja som sa sakra po čase opäť bavil! Áno, klišé sem, predvídavosť príbehu tam a čo? Konečne to nie je blbé ako F&F, Bruceov doktor nie je až tak superchytrý, ale dosť chytrý aby postrielal a postrelil dosť blbov, ktorých iq ťažko preshuje hranicu 50 bodov, za účasti aspoň nejakého tréningu, nie je to ako mnohí napovedajú z "luzra SWAT". Zjavne mnohí očakávali príliš veľa, a tak boli sklamaný. Ja naopak som čakal príliš málo a som spokojný nad mieru. No nie je to žiaden starý etický western o konaní dobra. Ono to dobro si proste dnes občas zašpiní ruky, ale má chrbticu na správnom mieste. Nenechajte sa odradiť. Vypnite mozog na pol plynu a užijete si super takmer old school film. 75% ()

Mily

Některé scénky jsou vtipné a příběh o pomstě pochopí každý... Přesto dávám 3 hvězdy, jelikož mě film bavil. ()

pepazapo

Obstojný remake s Brucem Wilisem jeden z mála filmů s wilisem na .který se dá koukat a nemáte pocit že film natočil někdo za tři týdny děj má hlavu a patu a mě se celkem líbil. ()