TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

Kyberswat

tento film je potřeba vidět v kině, s 3D efekty, se skvělým ozvučením... není to film na okouknutí doma v TV. podle mne. jinak - v něčem přelomový, zábavný film, příběh jako kdybych už odněkud znal ... celkově mírný nadprůměr ()

newSami

Dej bol celkom nudný, scenár tiež, ale to prostredie je proste na jednotku s hviezdičkou, takisto závody a súboje vyšli perfektne. Škoda len, že som film nevidel v 3D. Vizuálny orgazmus som už dávno nemal :-) ()

dombas

..něco tomu prostě chybělo..i přes tu všechnu krásu na pohled a poslech je to film, na který se kouknu jednou dvakrát a dost..film je postavený jen na technologii a spoléhá, že diváka uzemní obrazem a zvukem..avšak kdo čeká ještě dějovou omáčku, bude těžce zklamán...potenciál tenhle film měl ale myslím, že byl nevyslyšen.. ()

Bloody B.

Kdybych na to koukal doma..nevim,nevim...ale v Imaxu 3D to pro mě byl perfektní zážitek a to mi pro hodnocení 5 hvězd úplně stačí.Pokud se na to podívám po druhé a to doma asi hězdy stáhnu..ale do té doby jásně 5..Vizuální rozkoš :) ()

Eksi

Vyumelkované, vysvietené, svojim spôsobom jedinečné, no zároveň dejovo nudné a doslova až brutálne predvídatelné. Napriek tomu, mi tie dve hodinky na neónovú diskotéku ubehli tak rýchlo, že som sa tomu čudoval. ()

nlua

Raději bych žádná slova.Ani ta, která se snaží k příběhu přilepit nějakou filosofickou vrstvu (stále se honíme za dokonalostí, a přitom nevidíme, že ji máme přímo před sebou-- to je jak z nějakého filmu k žehlení), ani ty snaživě vtipné dialogy. Vždyť tenhle film beztak nic z toho nepotřebuje. ()

robert+

zhodou okolnosti som kedysi pisal svoju maturitnu pisomku zo slovenciny z podobnym nametom. ucitelka mi povedala, ze napad moc dobry ale je to moc detinske a dostal som za 3.. ()

Vojtano Bruno

Po Počátku a Prokletém ostrově byl tohle nejlepší film roku 2010.Nikdy jsem nebyl fanda elektro music a už vůbec ne Daft punk ale sem to sedne jak prdel na hrnec a ještě vás to donutí si poklepávat nohou.Klasicky skvělý Bridges zbytek ansánblu zdatně sekunduje a vizualní stránka filmu je něco opulentního.Určitě zajdu ještě několikrát na tuhle "videohru" do kina a dám si jí i doma do sbírky ()

Uframufrag

Vzhladom k tomu ze jednotka TRON bola na svoj cas uplna bomba co sa efektov tyka, tak som sa na dvojku tesil dvojnasobne viac, lebo bola tocena v 3D. Moje prve dojmy po dopozerani filmu boli: "Hmmm no tak nic moc". Z celeho filmu bolo v 3D asi cca 20 min a to je na film formatu TRON dost malo. I ked film ako samotny nebol nejako zly a pomerne dost nadviazoval na jednotku, predsa len to bolo take trosku sklamanie. Mozno som ocakaval viac, mozno to malo byt viac Sfici, mozno to mali natocit cele v 3D..... kazdopadne viac ako na 3* to nevidim ani ked mam silu uzivatela ()

m.dodoss

naprosto neuveřitelný fantastický a další dojmy které nemůžu slovy vyjádřit byl pro mě neuvěřitelný zážitek si zahrát tuhle hru a být její součástí ()

Cool.Mila

První polovina filmu je velmi svižná a akční scény jsou parádní, poté se to značně zklidňuje a i finále se bohužel akčnosti první půle nevyrovná a musím souhlasit, že skloubení perfektního vizuálu s úderným soundtrackem od Daft Punk udělalo divy, protože člověk pak zcela zapomene na jednoduchý a nepřekvapivý děj a nechá se unášet na vlnách smyslového opojení, které ve vás vyvolává ty pravé emoce z jednotlivých scén filmu. ()

xark

neuveritelne ma to neoslovilo, scena v arene bola neuveritelne hlupa, nevedel som kde je sever, juh, kde su steny, podlaha, pozeral som sa stale na nejake cierno-modro-oranzove machule, pokial nepoznate pozadie pribehu tak vam ty tajtrlikovia v motorkarskych helmach budu pripadat smiesny a hlavny hrdina ktory porazi vsetkych a ani nevie co ma robit komicky ()

joullinar

Tron nesklamal, ale ani neprekvapil, bohužiaľ. Príbeh skôr hodný 80 al. 90 tych rokov, no po vizuálnej stránke vcelku veľmi vydarený kúsok, s úžasnou hudbou, ktorá mu sedela ako "riť na šerbel" . No očakávala som viac hromadných bitiek :), hlavne ku koncu, ale aj celkovo by som zniesla viac akcie a hlavne menej rečí, miestami zdĺhavé dialógy mi dosť vadili. Musím povedať, že niektoré akčné scény v dokonalej kombinácii s muzikou ma úplne dostali. Škoda, že sa nedajú dať pol *, bo Tron by si zaslúžil 3,5 :), na 4* to tentokrát nebolo. ()

Majkee.S

Audio-vizuální LAHŮDKA s absencí nějákého myšlenkového přesahu a se slaboučkým příběhem. Naštěstí ta technická stránka filmu přebijí ostatní ne tak úplně povedené faktory takovým způsobem, že člověk až žasne. Když si k tomu připočteme SKVĚLÝ elektro soundtrack, vzejde z filmu parádní podívaná. ()

floppy4

Tento film je urceny cisto pre 3D v kine, videl som to doma na BRripe a mal som taky polovicny zazitok, mozno az tretinovy. A filmy ako taky: prva polka brutalna, potom uz len efekty a efekty ktorych som sa presytil po par scenach. Celkovo vsak podla mna cely film je zalozeny na efektoch a pri pozerani 2D to neutiahnu len efekty a hodnotenie ide dole. Sci-fi jak podla sablony, takze ked si chce niekto pozriet klasicke sci-fi s uplne vsetkymi prvkami co k tomu patria tak nech sa paci Tron: legacy... ()

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi