Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Johny Mist

Nečekal jsem od tohoto filmu mnoho a dobře jsem udělal. Efekty omrzely během půl hodiny. O děj se opřít nešlo. Rourke stále něco tekutého přežvykoval a plival, Perseus vyobrazen jako jakýs takýs nekňuba a celé to působilo tak trochu kostrbatě. Vydržel jsem až do konce, proto ty dvě hvězdy. ()

Paulie2

Když se člověk podívá na Avatara, nemá to příběh, ale aspoň to dobře vypadá. Immortals se bohužel nepodařilo ani tohle. Bohové vypadají tuctově a titáni jako nepovedení zombíci z nějakého starého hororu ...Postavy jsou nesympatické a u toho vybásněného Thesea jsem se nemohl dočkat, až umře. Pokud si od toho slibujete víc, tak se na to radši nekoukejte! ()

RomanBond007

Chvíľu som nevedel čo kukať- tento film alebo film Súboj titánov, ale poviem vám že tento má síce viac efektov, ale Súboj titanov ma lepší príbeh a spracovanie, hoci ide o remake z 80. rokoch minulého storočia, ale aj tak nie je na zahodenie, hlavný hrdina bol v pohode, efekty väčšinou príbeh zachraňovali a až na spomalené zábery bohovia Olympu pre mňa nič moc.70%!!! ()

flouny8

Hůř obsazený film jsem asi neviděl. Diovi teče mléko po bradě, Poseidón jako teplej vodní pólista a ty elasťáčky? Docela silný kafe. Jediný plus je Mickey, který jako záporák nikdy nezklame. Dějové linie 0, vykreslení postav 0. Co by taky člověk čekal od Inda, co nic pořádnýho nenatočil, že? ()

svist10

Urinální vizuál a krev. To je jediné, co má tohle společné s 300. Statické (a krátké) akční scény, přehlcené rádoby cool zpomalovačkami a bezkontaktní souboje z toho dělají jen lacinou (obrazně řečeno, jinak na tom Tarsem propálil ještě o 10 mega víc než Snyder) nápodobu. Scénář se epicky snaží zakrýt fakt, že se to celé odehrává pod dvěma kulisami, a olympští bohové (ne)dodržují nějakou dohodu o nezasahování do životů lidí, čímž způsobí, že násilnou smrtí zemře větší než malé množství smrtelníků. Rourke podehrává, Cavill přehrává, zbytek jen postavy do počtu. Motivační proslov vysílal můj pohled ke hvězdným výšinám. Abych jen nehanil: ta hodina padesát relativně uteče a dokonce se zadaří i nějaká ta atmosféra. Morrisova hudba je už spíš takový sympatický bonus, který víc vynikne při samostatném poslechu. ()

sk.Martin

Slušná akce, hlavně ke konci. Jinak toho tento snímek moc více nenabídl, až na Olymp obsazený bandou "teenagerů". Jinak celé herecké obsazení bylo dosti bídné. ()

baron156

Oproti novějšímu Souboji titánů je to super film. Velmi zajímavé mytologické zápletky, příjemní herci a ultra dobré bitky. Násilí mi ze začátku vadilo, ale postupem času si na to zvyknete. ()

soukyd33

Napětí téměř žádné, a kromě toho luku, není film jiný, než co známe z ostatních. Věřím ale, že mythologie má svou sílu, a podobné filmy, by měli smysl. Herecké výkony slabé. Vše je digitální. Příběh slabší. Scény průměrné. Hudba slabší. Prostorový zvuk slabší. Herecké obsazení, dobré. Poznámka: Film mohl mít větší potenciál. Hvězdiček 2 ()

Thalin

Takový nijaký. A na můj vkus podivně oranžový. Průměrný film, na který člověk brzo zapomene a nepotřebuje ho vidět víckrát. ()

Miroslav.Zac

Solidní průměr, přesto je film jen dalším důkazem, že zlatá éra "řeckořímských" filmů je už dávno pryč. Věřím, že bez remaku Souboje titánů by tohle nevzniklo. ()

manolo1

Nenechte se zmást trailerem, je sestřihaný tak aby to vypadalo stejně dobře jako 300: Bitva u Thermopyl ...bohužel, i když je od stejných tvůrců tak je to jen slabší odvar... film se celou dobu snaží rozehrát nějaký příběh, a najednou je konec?! ..až na pár efektních scén a výborného Mickeyho Rourka film za moc nestojí ...3D ** ... 2D *** ()

el.bee

Co k tomu dodat. Film plný perfektních efektů a monstrózních soubojů. Ale příběh utekl. Nejspíš tam ani neměl v úmyslu být. Žádný příběh který by posouval. Postavy bez většího kouzla, které by filmu vdechli život. Film je obyčejným plagiátem 300. Pro nadšence moderních efektů je to film na úrovni. Pro lidi, co milují příběhy o bozích jen nechutnající tvorbou. ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?