Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

PhillM.

Umělá, prázdná, počítačová nuda bez jakéhokoli (originálního) nápadu. Obstojí snad jen hudba a (co do přítomnosti na plátně v tomto filmu mikroskopický) John Hurt, na kteréhožto hraní je vždycky radost pohledět. Jinak je ovšem Válka bohů nadmíru zbytečný film. ()

RomeroIsGod

Jasný, je to kopie tříkila, ale taky pořádná zábava. Rourke snad nemoh bejt lepší, finální fight je poctivě krvavej a Theseův proslov neskutečně nabušenej. Já se bavil. 70% ()

Geller

Snímek neschopný odvyprávět epický příběh, postrádající atmosféru, jehož první hodinu budete muset protrpět, aby se vám dostalo alespoň trochu té očekávané zábavy. Občasných silných momentů se nám dostane, ale jako celek Immortals nefugují. Edit: Pokud bych byl na filmu v kině, hodnocení by bylo díky efektům určitě o stupeň výše. ()

toi-toi

Efektné, ale neefektívne. Obrovské množstvo peňazí kvalite snímky uškodilo a nakoniec pôsobí gýčovo a preumelkovane. Prečačkané kulisy kvalitnú snímku nespravia. No jedná sa o letný blockbuster a tak treba i na film nahliadať a chápať i scenáristickú prihlúplosť na úkor akcie a pekných snímkov.. a skutočne pekných snímkov sa nájde dosť, no nefunguje tak veľa ako by si Singh želal. Každopádne lepšie ako o rok starší Súboj titánov. ()

fshrbeny

Vizuální orgie na úkor příběhu, který volně (ale opravdu velice volně) parafrázuje řeckou mytologii. Škoda že děj byl tak jednoduchý a přesto mi občas přišlo, že něco nedává smysl. Snad se scénárista poučí a v případě dvojky (která podle mě dřív nebo později přijde) odvede lepší práci. ()

M1k9

Efektní pohádka bez náboje zabalená do tmy, ze které vystupují jen nasvětlená těla postav. Nudná pastva odsouzená k zapomění. 300 byl o třídu lepší film. Souboje měly větší drive. Hlavní hrdina byl charismatický bojovník a vůdce, H.Cavill (Theseus) jen figurka s vánočkou. 1.5/10 ()

Lachvos

Styl? Plný počet. Ostatní aspekty? Tady už to pokulhává. Ale že by se člověk nudil, to rozhodně ne, jen to nebylo to pravé ořechové pro moji dušičku. Ono, 300: Bitva u Thermopyl se již dlouho snaží kdekdo překonat, vzpomínám kdy jsem u jakéhokoliv popisu historického filmu nečetl alespoň menší připodobnění k oné modle roku 2006, ale jen těžko se dosahuje její kvality, výkonů, provedení a prostě všeho...Ale snažte se dál, rozhodně slibný směr ;) ()

Pavelos

Po shlédnutí traileru jsem byl nabažen a těšil se co všechno ještě ve filmu dalšího uvidím.. Bohužel jsem byl celkem zklamán, protože vše nejlepší co ve filmu bylo už jsem viděl v již zmiňovaném traileru:-( A ni to malinko navíc.. Takže trailer dostává 5* a samotný snímek 3*. ()

majo_svk

Vojna bohov sa snaží ísť v šľapajach vynikajúcej 300-vky. Veru len snaží, pretože rovnať sa jej ani náhodou nemôže. Vizuálne, trikovo a hudobne ide o úžasné divadlo. Po stránke obsahovej, scenáristickej, dialógovej i historickej ide o jednoduchú, nedotiahnutú a povrchnú vec. Prostredie je niekedy fajn inokedy zas totálne štúdiovo umelé. Divák sa však v konečnom dôsledku vôbec nenudí a nestíha sa zamýšľať nad debilnými chybami a scénami. ()

lukasd

Vizuálně zajímavá podívaná, ale s velmi tuctovým příběhem. Čekal bych, že Tarsem Singh se vyhne některým provařeným klišé epických filmů. 65% ()

Flopik

Tak po 2 pozretí musím svoj názor prehodnotiť.Páčilo sa mi to o dosť viac.Hudba bola skvelá , Henry mi prišiel o dosť sympatickejší ale to bude hlavne kvôli Supermanovi.Príbeh tam nebol veľký ale zato bitky boli fantastické.Hlavne tá posledná aj keď s tými Titanmi sa mohli o dosť viacej vyhrať. ()

Reverger

Záruka stoprocentní spokojenosti. Teda alespoň do půlky snímku., pak už to kolísá, upadá, padá a pak už se válíte pod stolem se slinou dlouhou jako horolozeceký lano. Tomuhle snímku, nesmíte se na něj zlobit, musíte zkrátka odpustit chyby, jaký má. Musíte mu odpustit i to, že zase ohnul řeckou mytologii a zkrátka jako domina, jí pěkně naplácal. Je to prostě zase něco jinýho, zase něco špatnýho, divnýho. Člověk musí zkrátka přepnout na Relax, musí se rozvalit do křesla a moc nepřemýšlet, jinak se akorát nasere (vím o čem mluvím). Dá se dělat jen pár věcí - úžit si Rourka, sledovat řežbu, sledovat řežbu Bohů a vizuální stránku...Slunce v duši. ()

Hepy13

Vizuální stránka excelentní, včetně zpomalovaček, u těch jsem si fakt liboval - vše ostatní jako např. herecké výkony, příběh, scénář. A slavný souboj s minotaurem, tak to byl doslova výsměch celé mytologii. ()

Florfila

Příběh tu byl, ale pouze velice nenápadný. Oproti dalším mýtickým počinům, které se snažily tvářit realisticky (Souboj Titánů) a zapomenout na božskou mystiku, tady je podporována všemi možnými prostředky. Vzniká tak dílo epické a vizuálně božské - to abychom nezapomněli na tu božskou neskutečnost. Chvílemi mi vadil šerosvit, protože bylo vidět kulový a když nic nevidím, nemůžu vizuální inovaci podporovat, ale chvílemi jsem si naopak užívala a mé bulvy chrochtaly blahem. Rozhodně jsem se nenudila, ale tady je jasně vidět, že film by neměl být jen o vizualizaci a prázdných obrazech. ()

kamil.i

Tarsem Singh má výnimočný vizuálny štýl. To je jediné, čo na tomto filme zaujme. Scenár- katastrofa. Nad dialógmi by jeden zaplakal. Podobne nad prznením gréckej mytológie a hereckými výkonmi. Apropos likvidácia poddaných prostredníctvom Rourkovej postavy mi svojou smiešnou absurditou pripomínala odstraňovanie parťákov dr. Zloducha v paródii o špiónovi Austinovi Powersovi. ()

Nolanofil

Tak za mňa nie. Nemastné, neslané, vypočítavo pózerské, s tupými dialógmi a s neoriginálnymi efektnými akčnými scénami, ktorú ani jednu som si neužil. Priemerná blbovina, ktorá ma unudila a donútila k nižšiemu hodnoteniu, ktoré tak ne-rád dávam pri podobných veľko-rozpočtových produkciách. ()

Platom

Komercí zmanipulovaný biják, jehož jediným úkolem bylo, aby nalákal do kin co nejvíce nenáročných diváků. Nic jiného v tom nevidím. Příběh chatrně jednoduchý, herecké výkony taktéž, zápletky předvídatelné, efekty ve 3D fádní. Proč tedy za 3*? Nedá se říct, že bych se vyloženě nudil a filmy jako je tento strhnou do svých spárů i tak náročného diváka, jakým jsem já. Navíc se zde našlo pár světlých momentů (např. porcování titánů), díky kterým návštěva kina nebyla úplně zbytečná :) ()

barteca

Válka bohů vyvolá pomstu Řeků :) ! No tak lepší videohra na motivy řeckých bájí, i přesto toporné až odporné ! To už je můj poslední pokus s takovouhle zábavou. Hvězda za oblíbence Mickeyho Rourka. Souhlas jony444 a macejko. ()

Curunír

Průměrný film, který nezachrání ani některé brutálnější scény a hezká Freida Pinto. Akce je sice místama dobrá, ale příběh není z těch nejaktraktivnějších, postavy se nijak nevyvíjí a Theseovi jsem to jeho hrdinství vážně nežral. To Hyperion je mnohem větší frajer. ()

KoleckoR

Směska Souboje Titánů a 300 (oproti tomuto filmu je to jen malý bráška). Kostýmy a masky skvělý, stejně tak choreografie soubojů. Hudba ucházející, ikdyž film by si zasloužil něco velkolepějšího. Antické božstvo jsem si představoval trochu jinak, Dia jako moudrého šedovlasého děda, ne jako mladého holobrádka, ale budiž. Svých cca 60% si film zaslouží. ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?