Hvězdná brána: Hluboký vesmír

• USA SGU Stargate Universe
Kanada / USA, (2009–2011), 29 h 21 min (Minutáž: 44–45 min)

Diskuze

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Nevada: Tuhle reakci jsem čekal a je to blbá úvaha (když pominu, že stejně tak jako by mohl vzniknout lepší, tak by mohl vzniknout i horší seriál) . Na dobrý seriál jsou peníze vždy... nakonec jsou peníze i na kraviny. Seriály vznikají pořád a říci,,bohužel,, že vzniknou nové díly něčeho co nesleduju (jenom pořád lozím -řeč je o kolegovi- do diskuzí a pořád dokola píšu jaká je to kravina jak krypl... příklad: jako bych si kupoval noviny se sportem, i když mě sport vůbec nebaví. Prostě dement.) je naprostá idiocie.

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

O´Neill - celoplošná, například
a IMHO doba nakupování seriálů trochu pokročila - Nova i Prima budou shánět seriály a filmy, které by přitáhly mladé publikum zpátky k obrazovkám. A Jessica Fletcher ani Colombo už to nezachrání

junior1099 - Bohužel, protože studio mohlo vynaložit peníze na jiný, lepší seriál.

McClane - snad to druhá série pohřbí definitivně - klesne sledovanost, seriál zruší a Prima bude mít zase co levně nakupovat ;o)

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

McClane: Nikdo tě na to nenutí se dívat, tak nevím proč bohužel.... si jak postížený, když k tomu ještě přidám, že se se*eš pořád do diskuze seriálu, který tě tak strašně nebaví a jen na něj nadáváš. Blbec...

O´Neill (hodnocení, recenze)

Jak řekl McClane, druhá série je již dávno potvrzená. A ano, bude to trvat tak dlouho, a jestli vůbec. Atlantis je super, a taky to stále na státní televizi (nebo jaký jiný výraz pro TV kterou mají všichni?) tnení a ani to v nejbližší době nevypadá, jen na kabelu AXN apd.

Charon11 (hodnocení, recenze)

Pokud nezůstane i jedné série pro nezájem (tak bych to odhadoval) Jedna série je přesně ta doba, kdy z nostalgie k SG si stále říkáš třeba se to zlepší a čekáš. Ale pokud to nebude razantně zábavnější, tak druhá série jistě propadne nebo nebude natočena.

McClane (hodnocení, recenze)

Nevada: tak O'Neill ví, že je to sračka, takže dřív než za 5-7 let to nikdo nekoupí:).

O´Neill (hodnocení, recenze)

Nevada: Jenže než to bude u nás, tak to si ještě počkáme. Tipuji tak 5-7 let, možna později. (na AXN apd. samozřejmě dříve, ale AXN nemá každý)
Metodik: Můžeš mi charakterizovat "mýdlová opera ve sci-fi kulise"? Ale ty se určitě vyznáš jestliže Postalovi dáš 5 hvězd.

Metodik

Metodik (hodnocení, recenze)

Opravdu nechápu jak může tento seriál mít přes 70 %, vždyť jde o laciný brak bez nápadu - mýdlová opera ve sci-fi kulise. Jediná perla v tomto hnoji je Robert Carlyle, ale ani to za hvězdičku nestojí... ODPAD!!!

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

Je otázka kolik lidí to hodnotilo jen po pilotu a dál nesleduje. Podle komentářů jich zrovna málo nebude (ostatně je to na CSFD dost módní, co jsem si všimla). Nebo přestali sledovat, ale hodnocení nechali.
Třeba Útěk z vězení má 82% při téměř 12000 hodnocení (134.nejlepší seriál), Heroes 82% při víc jak 9000 hodnocení (136.) a přitom drtivá většina lidí, kteří o těchto seriálech mluví, tak výrazně negativně.
Jak už jsem psala, dej tomu čas. Až SGU odvysílá některá naše TV, tak se teprve oháněj místním hodnocením.

Charon11 - v dubnu

O´Neill (hodnocení, recenze)

McClane: Promiň, ale 1152 hodnocení a 72% - tady jde vidět že tvé nadávky na adresu Universe asi nejsou úplně na místě, nemyslíš? Většině se to líbi.

Charon11 (hodnocení, recenze)

Uvidíme v březnu, až se to znovu rozjede, snad se rozjede i scénář, režisér, děj, akce, napětí,.....pokud ne je to trapný konec úspěšného projektu SG

Norzog

Norzog (hodnocení, recenze)

Přesně tak, z plakátu jsem byl u vytřežení, jaká to bude super věc. Pilot to ještě prohloubil, a potom bác. Zklamání roku.

tomces

tomces (hodnocení, recenze)

tento seriál je naprosto vedle. Nejakčnější na celým SGU je ten plakát co je tady na csfd jak tam ten voják (už ani nevím jak se jmenuje jak mě to nebavilo) běží a to je na seriál, který má být akční sci-fi velice pramálo

McClane (hodnocení, recenze)

DG bych možná neoznačil za hardcore sci-fi, imo nejde moc přesně zaškatulkovat a proto mě mrzí, že to skončilo tak brzo...Ale letos se sci-fi seriály imo povedly (kromě SGU): DG, V, Flashforward. Rozeběhlo se ještě něco jinýho?

Norzog

Norzog (hodnocení, recenze)

Jojo, nevíte o nějakém hardcore sci-fi? Mám rozkoukaný Defying gravity, ale chtělo by to ještě něco.

McClane (hodnocení, recenze)

Necháme O'Neillovi jeho SGU (kdo by ho taky chtěl...) a my ostatní se podíváme na kvalitní sci-fi seriály:).

O´Neill (hodnocení, recenze)

hemoglobin: Souhlasím, není to ta stará Stargate ani zdaleka, ale rozhodně to není špatné, a původních 5 hvězdiček s nadsázkou, jsem po znovushlédnutí udělil právoplatně. Ale nikomu to nevnucuju, ne každému se líbí to jakým způsobem je to natočeno, a že to považujete za nudné? To už je ovšem vaše věc :)

Charon11 (hodnocení, recenze)

hemoglobin : to si nedovedu představit znova ta nuda a ještě vědět, že se to nezlepší....

hemoglobin

hemoglobin (hodnocení, recenze)

O´Neill : mne sa to paci a tiez neviem co sa vsetkym na tom tak nepaci :) ale co uz kazdy mame radi nieco ine

artuš

artuš (hodnocení, recenze)

Já to zkusil, ale po hodině jsem to vypnul, protože jsem už neměl odvahu sledovat.

O´Neill (hodnocení, recenze)

:D Opravdu to není tak špatné. Ale to je možná dáno tím, že já prostě mám Stargate rád. A podruhé to vidět...opravdu se mi to zalíbilo více.

Hvězdnou bránu čeká reimaginace

Hvězdnou bránu čeká reimaginace