Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů

• USA Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five (více)

Pandí bojovník Po bude čelit možná té největší výzvě, protože dostává na starost první den kung-fu výcviku neposedných žáků ušáčků. Podstata kung-fu nespočívá pouze v úderech a kopech, což se Po snaží svým žákům vylíčit na osobních příbězích Pěti postrachů. Každý z nich musel nejprve objevit tajemství vlastní dokonalosti. Pro Kudlanku to znamenalo objevit moc trpělivosti, Zmije musela projevit svou odvahu, Jeřáb poznával sebedůvěru, Tygřice se učila ovládat svou sílu a Opičák využívat svůj um k dobrému. Jejich poutavé příběhy pomůžou zvídavým ušákům odhalit pravou podstatu světa kung-fu. (Česká televize)

latvar

Panda vypráví pět příběhů o každém členovi zuřivé pětky, jak se dostali ke kung fu. Hodně povedé vyprávění s řadou komických a dobrodružných příběhů. 90% ()

Herráček

Proč tyhlety krátký věcičky bývají mnohdy lepší, než dlouhej film? Asi jim stačí jedna myšlenka, kterou nemusí rozvádět na hodinu a půl, takže se do ní nacpe mnohem víc nápadů... ()

Aslan

Pekné príbehy o členoch zúrivej päťky, hovoriace deťom i nám starším, : „ Nikto múdry z neba nespadol.“ Buďme trpezlivý a všetko dá svoj zmysel v pravý čas, ako by povedal majster Ugwei. ()

KatRi

Nemůžu si pomoci, ale cítím z toho přílišnou snahu nastavovat něco, co mělo úspěch. uvidíme, co druhý díl, tady ještě přimhouřím oko, protože se jedná o bonus. ()

Phillo

Rovnako ako film ani tento bonus neohuruje hláškami a fyzickým humorom, ale krásnym vykreslením prostredia a postáv v ňom. Bez zápletky, bez konfliktu iba a len pre radosť. A mne to stačí. ()

Meteorista

Zajímavé sloučení animovaného a kresleného filmu, jež poodhaluje vtipnou formou začátky pěti hrdinů Kung Fu. Ale vesměs nic, co by si zasloužilo výraznější pozornosti. ()

phoorecek

Jak had, kudlanka, čáp, tygr a opice ke kung fu přišli. Pěkné, příjemné jako rychlovka před spaním ideální. Lepší než film? NE! ()

Lilloos

2D animace mně nějak nesedla, v několika minutách se to dalo snést, ale celý film si touto technikou představit nedokážu. Akce a moralizování bylo na takovou chvilku až dost, ale postrádala jsem nadhled a humor. Navíc škoda, že nejzajímavější z historek (kudlančí) je hned na začátku. ()

Mary19

Nečekejte jednu hlášku za druhou, ale i tak se docela pobavíte. Jinak kombinace 3-D s 2-D animací rozhodně nepůsobí rušivě, ba naopak filmu prospívá. Žádný zázrak, ale za shlédnutí rozhodně stojí... 75% ()

Haide

Jak na tyhle krátké filmy k animovaným hitovkám většinou nekoukám, tak tady jsem byla prostě zvědavá. A světe div se, ono to vážně bylo i zajímavé! Docela dobré doplnění příběhu a ujasnění nekolika detailů. ()

LadyEsik

Snímek s myšlenkami, které byli tisíckrát zpracovány, akorát tady jsou aplikovány na postavy z Kung-fu pandy, což ale není až tak špatné. Animace docela dobrá. Takový průměrný snímek. ()