Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů

• USA Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five (více)

Pandí bojovník Po bude čelit možná té největší výzvě, protože dostává na starost první den kung-fu výcviku neposedných žáků ušáčků. Podstata kung-fu nespočívá pouze v úderech a kopech, což se Po snaží svým žákům vylíčit na osobních příbězích Pěti postrachů. Každý z nich musel nejprve objevit tajemství vlastní dokonalosti. Pro Kudlanku to znamenalo objevit moc trpělivosti, Zmije musela projevit svou odvahu, Jeřáb poznával sebedůvěru, Tygřice se učila ovládat svou sílu a Opičák využívat svůj um k dobrému. Jejich poutavé příběhy pomůžou zvídavým ušákům odhalit pravou podstatu světa kung-fu. (Česká televize)

GodComplex

Kung Fu Panda byla nejlepsi z proflakle hollywoodske animovane TOP3 roku 2008 a kratkometrazni bonusova Panda je minimalne stejne rozkosna jako ta celovecerni. Cele to totiz pojednava o zacatcich charakteru z filmu a vsechna ta zviratka jsou tam tudiz malinka a jeste vice roztomila. Navic tam jsou spousty malych skotacicich Kung Fu kralicku !!! 7/10 ()

kaylin

Taková příjemný jednohubka, která se zaobírá historií pěti učitelů, které Kung fu Panda měla v prvním filmu. Pro ty, co mají rádi kung fu filmy, to může být velmi příjemné, ale i když je rád mám, tak jsem se až tak vrchovatě nebavil. Použitá animace při vyprávění, je ale hezká a nová ve srovnání s klasickou animací filmů s Pandou. ()

gogos

Vzheledem k filmu je to slabší, ale jako bonus je to opravdu povedené a zajímavé dílko, u kterého se i místy zasmějete :) ()

reqiuem

skoro tak dobrý jako film..2D animace vážně velice dobře vypadající tomu sice ubírá rozměr :)..ale přidává na atraktivnosti ()

togaf

Jednotlivé příběhy příjemně odsýpají a poučení na závěr hezky zapadá do filosofie kung fu. Nejlepší byla Zmije a její gymnastický taneček. ()

Joe321

Na to, že je to pouze bonus na disku, je to celkem ucházející. Dvacet minut 2D animace v takově dětské formě odvypráví historii Pětky. Nejzajímavější byl roztěkaný kudlanka Mantis. -"Viper's father was still the only one who could protect the village... from the bad dudes." ()

otík

Ne tolik vtipné jako celovečerák, ale příjemné a milé setkání se starými známými. Dozvíme se o tom, jak se dostali ke kung-fu a jak je rozum a sebeovládání důležitější než síla, rychlost, mrštnost a chytráctví. Dračí bojovník vypráví malým studentíkům kung-fu příběhy Fantastické pětky a oni mu to baští jak "ťouhanou" mrkvičku. Hudba: Henry Jackman, Hans Zimmer & John Powell ()

bartias

Krátký animák je složený ze zábavných historek o tom, jak se z každého ze členů proslulé Furious Five stal velký bojovník. Kombinuje dvojí techniku animace – zatímco intermezza s Pandou vyprávějící malým „karate králíčkům“ o svých přátelích jsou animovaná ve 3D, samotné příběhy jsou stejně dvojrozměrné a povedené jako úvod Kung Fu Pandy. ()

Hafran

Krásně vyprávěný příběh o Kung-Fu takovým starosvětským stylem a přitom s neotřelou animací. Roztomilá dvacetiminutová podívaná. ()

Vecko99

Krátkometrážní vyprávění o původu Furious Five, v kterém samozřejmě jako v každém filmu o Pandě nechybí poučení pro ty mladší z nás. Klidně bych uvítal delší stopáž. **** ()

Jazzzz

Kratší než předcházející KungFu Panda, ale dle mě plnější - údernější... Vychytané!!! :-) Opravdu skvělé a jen mě mrzí, že toto nebylo osučástí celého filmu, myslím, že těchto 20 minut by totiž nikdo z filmu vymazat nechtěl.. ()

popkec

Nevím čím to je ale tohle se mi líbilo více než původní film. Je to sice krátké, animace je 2D a není tak propracován přesto jsem se ale výborně bavil. Když jsem se za 24minut tohoto zasmál víc než za celý film to už o něčem svědčí. Rozhodně doporučuji ()

VasaX

Opravdu povedený kraťas z prostředí bájí a mýtů kung-fu pandy. Líbivý, sympatický, s poučnými pointami a veskrze zábavný. Tohle si rád nechám líbit. ()

DellEthing

Bavil jsem se stejně dobře jako při Kung-Fu Pandě. Jako samostatný film bych to nedoporučil, přeci jen je potřeba znát první počin. ()

latvar

Panda vypráví pět příběhů o každém členovi zuřivé pětky, jak se dostali ke kung fu. Hodně povedé vyprávění s řadou komických a dobrodružných příběhů. 90% ()