Kick-Ass

Svět potřebuje nové hrdiny! A proto přichází Kick-Ass se svými komplici!  Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné, co ho baví, jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku, Kick-Ass. Dave ale není jediným superhrdinou v tomto prostoru. Nebojácné a dobře secvičené duo otce s dcerou Big Daddy (Nicolas Cage) a Hit Girl (Chloe Grace Moretz) také bojuje s kriminálními živly a postupně se jim i daří omezovat „království“ místního padoucha Franka D´Amica. (oficiální text distributora)

Diskuze

Jincom

Jincom (hodnocení, recenze)

Jsem rád, že se můj příspěvek dočkal předpokládaných reakcí žánrových fanoušků;) Možná byste mi vy zasvěcení mohli vysvětlit, čeho si na tomto snímku tolik ceníte a čím je tak vyjímečný v rámci žánru? Já si samozřejmě jako host tohoto žánru sliboval hodně zejména od zajímavého tématu zoufalství a hledání sebe sama v dnešní společnosti, ale to zpracování byl prostě děs - samozřejmě z mého pohledu ;)

skunkos

skunkos (hodnocení, recenze)

Já jsem očekával film, který přinese něco trochu jiného, než klasické "MARVELY" a dostal jsem to. Tanhle kousek je zkrátka kategorie sama pro sebe.

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Yangus: Kdybych to neviděl, tak bys zasloužil vyliskat za ten spoiler. :-(

BILI (hodnocení, recenze)

To je ,ale než jsem to viděl tak jsem si myslel ,že to bude něco podobného .

BILI (hodnocení, recenze)

Rachmanino : Přesně . Musím se přiznat ,když jsem viděl trailer tak jsem si řekl to bude jen průmerná střeštěná akční komedie se super hrdinama . Něco jak je film Suprhrdina sice to se mi taky moc líbylo no a je to parodie . Ale Kiss Ass mě totálně dostal v podání všeho :) .

Norzog

Norzog (hodnocení, recenze)

V tom filmu je tolik skrytých odkazů... třeba Hit-girl chtěla na narozky M42 Butterfly knife a on ji koupil hned dva, jakoby se nechumelilo. Jestli ten nůž znáte, tak víte, že sehnat jej je sakra těžký (zvlášť nový), už se nevyrábí a v západních zemích je ilegální. Škoda, taky bych si nechal líbit.

Rachmanino

Rachmanino (hodnocení, recenze)

Taky jsem si to dal podruhe, ta hudba a citliva stranka filmu plus akce, nemam slov, uzasny filmes

BILI (hodnocení, recenze)

Dneska jsem to viděl podruhé a je to mazec ! :) Doufám ,že dvojka bude taky tak dobrá .

hrdej brňák

hrdej brňák (hodnocení, recenze)

mám takovej pocit nebo "vyšší myšlenka" se dá dneska najít i na etiketě hajzlpapíru?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

hrdej brňák: ne nemohli, to od Cohena bylo ve Strážcích.. ještě aby kopírovali i sobě podobný film...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

v tom závěru to Vaughn s tím pomrkáváním celkově přehnal.. Odkazy se to tam jen hemžilo a nemůžu říct, že by to bylo k dobru (aspoň u mně)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

no a nezabila aspon to není klišé

ps. k vánocům chci jat.pack s  rotačákem  :D

MrCreosote

MrCreosote (hodnocení, recenze)

arachneuss: SPOILER! No, řekněme, že skončit podobně jako Art Malik v Pravdivých lžích není podle mě to pravé ořechové. Navíc, měla ho zabít Hit-Girl...

MrCreosote

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Když už srovnávat, tak s Defendorem, kde hraje hlavní roli Woody Harrelson. Kick-Ass byl pro mě ale mírným zklamáním, Mark Strong si navíc zasloužil lepší osud.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Jediné co by mohlo mít Kck-ass společného s Watchmen je, že se také dívá na superhrdiny z trochu jiné strany.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Jincom: Ne

Sategi: S Watchmeny to fakt srovnávat nelze moc.. vždyť to pracuje s úplně odlyšnými rozměry

boro123

boro123 (hodnocení, recenze)

Jincom: souhlas s Rachmanino, být tebou tak bych o nějaké náročnosti diváků radší pomlčela, zrovna ty, který střílíš 4 nebo pět hvězd každé kravině včetně např. 3. dílu prciček

sategi

sategi (hodnocení, recenze)

Nuz az take coolove to teda nebolo...65% na Watchmanov sa t naozaj nechyta

Rachmanino

Rachmanino (hodnocení, recenze)

Jincom: hlavne ze ty jsi narocnej, tam sekas 5* kam se podivam:-))) mozna jsi jenom nepochopil o co tam jde. Peneros: moje rec:-)

Jincom

Jincom (hodnocení, recenze)

Tak tenhle film není ani vtipnou parodíí, ani akčním trhákem, takže marně přemýšlím, co jím chtěl autor říci a kdo je cílovou skupinou potenciálních diváků. Snad jediná vtipná scéna je ta úvodní, jak týpek v kostýmu skočí z mrakodrapu, jinak je to trapárna plná klišé od začátku až do konce. S podivem koukám na to, jak se něco podobného může vyšplhat do pater dvouset nejlépe hodnocených filmů vůbec. Nejspíš to svědčí o náročnosti a vkusu dnešního publika!!!

Peneros

Peneros (hodnocení, recenze)

Videl jsem ledacos, ale to co jsem zazival u tohodle filmu, jsem jeste nezazil,misty me vytryskly slzy dojetim, jak vubec je mozny neco tak jednoduchyho a krasnyho natocit. Dle me se jedna o jeden z nej filmu co jsem kdy videl. Diky bohu, ze jsem tento film, jeste mohl zazit

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě