Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Hakha

Tak toto je jeden z těch filmů, kde trailer ukázal všechny nejlepší momenty, co film nabízí. Jak z traileru ty ústřižky vyznívají zábavně, tak ve filmu jsou jen suchou odezvou. Bohužel i těch krátkých 94 minut mě připadalo, jako by film trval přes dvě hodiny a ke konci jsem prožíval silnou nudu a těšil se na závěrečné titulky. Nevyužitý potenciál a to jsem se po tak parádním traileru a obsazení na tento film těšil. Mé hodnocení 2 hvězdičky… ()

Shit

Obsazení je mega hvězdný a příběh originální a se super nápadem o vojácích s nadpřirozenýma schopnostma, ale ta zábavnost, ta zábavnost, čekal jsem daleko víc, občas to sice vyprodukuje nějakej podařenej fórek, ale celkově to je hrozně utahaný a chvilkový zábavný momenty to moc nevytrhávaj. Naštěstí to ale nad vodou drží skvělej psionickej super elitní jedi Clooney, vystrašenej reportér McGregor a v menších rolích Spacey a Bridges, ale podle mě se z tohohle tématu daleko vytáhnout o hodně víc. Slabší 4* ()

teutates

Ani neviem o čom to vôbec bolo... pomerne šialené, taktiež by som súhlasil s coenovsky "líznuté", avšak 94min nevravím ubehne ako voda, ale o no je to o všetkom a následne hneď o ničom. Daná smotánka potešila, hlášky boli fajn inak paranormal activity na LSD... asi veľké očakávania no a nakoniec žiadna sláva 5-6/10 ()

Big Bear

V jednotlivých scénkách místy geniální jako třeba nehoda na poušti při rozhánění mraků :-). Jinak to ale hlavně táhnou megahvězdy a někdy opravdu scénář nedrží moc pohromadě. Já ale mám MekŘehoře rád a George a tak mi to přišlo OK. Doudám, že na vedení ISILu US. Army už také nasadila nějakou podobnou partičku supervojáků. Za mne je to tedy jen za tři recyklovatelné zbraně Predator. * * * ()

KevSpa

Značně netradiční komedie, kterou ocení zejména milovníci satiry. Škoda, že tak skvěle obsazený film nedrží moc pohromadě vinou až příliš mnoha flashbacků, které samy o sobě jsou velice vtipné, ale z filmu dělají nekonzistentní dílo. I přes řadu výhrad je ale tenhle film chutným filmovým zákuskem pro milovníky absurdního humoru. (70%) ()

• Lyn Cassady (George Clooney) vysvětluje Bobu Wiltonovi (Ewan McGregor), že jeho prací je být "válečníkem Jedi". Ewan McGregor hrál Jediho Obi-Wana Kenobiho v několika filmech série Star Wars. (c.tucker)
  • Postava brigádního generála Deana Hopgooda (Stephen Lang) je založena na generálmajorovi Albertu N. Stubblebineovi III. (c.tucker)