Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Dr.Horror

Film, u kterého si obhájíte jakékoliv hodnocení. Zkuste někomu převyprávět, o čem Sucker Punch je a zjistíte jak pošahaný ten příběh je. Ale tak skvěle natočenou pošahanost, to se jen tak nevidí. Jedno vím jistě, Sucker Punch chci vidět znova a ani pořádně nevím proč. Asi mám rád ujeté filmy. PS: Po shlédnutí Director´s cut zvyšuju hodnocení na 100% :-) ()

Hanys_

Asi nejvíc můj pocit z tohohle Snyderova propadáku vystihuje první věta uživatele Marigold. Strašně divná slátanina...Ale i přesto pořád věřím, že Superman je ve správných rukou...4/10 ()

Milan25

V tom filmu bylo všechno, co chlap chce vidět: pěkné holky, akce, střelba, výbuchy.... k tomu dobrá kamera a fantazijní prostředí. Nejvíc mě asi brala fašistická pasáž s parními vojáky :) 70 % - jen teda připomínka: proč polská doktorka mluví s krásným ruským přízvukem? :) ()

Ilhan

The dreams of all teenagers just came true. Jen škoda, že ten nejcoolovější souboj byl už na začátku a ty další se mu již nevyrovnali, natož aby ho překonali. Kdyby se to stalo, maximální hodnocení by Sucker Punch neminulo. První půlhodina je ta jedna z nejlepších filmových částí jakou jsem kdy viděl. Babydoll, Sweat Pea, Rocket, Amber, Blondie, you won’t be forgotten. 85 % ()

pajik

Muzikál pro kluky. Hezké holky, zlí samurajové, válčící zombie náckové a spousta pomalu létajících kulek… no prostě všechno, co k tomu patří. Jediné, co musíte přetrpět, je blázinec a bordel;) Ode mě pochvala, i když už věkem nejsem teenager:) ()

Holina

Původně jsem chtěl dát plnej knedlik, jenže už v druhé snové sekvenci jsem se začal lehce nudit. Ono totiž co je platné, že akce je plná skvělých záběrů, když je každá na jedno brdo. Nejsem fanda draků (s čestnou vyjímkou Reing of Fire), takže další sekvenci jsem prostě přeskočil. A jak jsem tak upadal do letargie z monotónnosti a sledoval mizerný herecký výkon Emily Browningové, přistihl jsem se, že netrpělivě čekám na konec. A to byla poslední kapka, která shodila i čtvrtou hvězdu ze stolu. Konec se FAKT NEPOVEDL! Ovšem na druhou stranu je to stylovka jako stehno, přesně Snyderův styl. ZAJÍMAVOSTI: Roli Very Gorski měla původně dostat Angelina Jolie, ale odmítla. Stejně jako Rufus Sewell, který měl hrát Blue Jonese. ()

Orthank

Od dobrého nápadu k mizernému záveru. Aj takto by sa dala nazvať Snyderova púť za efektom. Za každú cenu pretlačiť svoj štýl do všedných situácií je jedna vec, no riešiť psychické otázky cez futuristické obrazy a minimálnu výpovednú hodnotu je vec druhá. Pri pozeraní stačí na dve hodinky vypnúť mozog a pozerať more spomalených orgistických záberov a pastelový vizuál s "barbie girl" Baby Doll na čele. Mužská časť publika jasá, tá ženská krúti hlavou, a na záver krútia hlavou úplne všetci. Zaujímavý nápad, útek do vlastného herného sveta a tajomný tanec, nad ktorým sa všetci zúčastnení tak rozplývajú, zostáva z nejakého dôvodu skrytý a divák poctivo čaká na záverečný BOOM. Ten sa samozrejme nedostaví a namiesto očakávaného zmyslu všetkých tých drahých obrázkov, sa dočkáme akejsi polozmyselnej myšlienky o tom, že máme za niečo bojovať. Plané rozprávačské reči neprehluší dokonca ani podarená hudba na čele s úvodným videoklipovým remixom Sweet Dreams. Dajte niekto, prosím vás, tomu originálnemu vizuálnemu maniakovi konečne niečo, kde sa môže opodstatnene vyblázniť. Aspoň ďalšiu tristovku. ()

dopita

Samoúčelné cvičení, které je sice vizuálně vymazlené a trikově nabušené, ale v konečným důsledku je to jen nechtěně směšná bezduchá slátanina, navíc režijně nezvládnutá. Pokud se ale divák bude soustředit jen na triky a akci, asi bude spokojenej. ()

pipapaja

Zack Snyder v tomto filmu ukázal, že akci umí špičkově, ale příběh který není pevně dán absolutně neumí ovládat. Nejlepší na tomto filmu je akce a díky ní jsem filmu dal také 3 hvězdy, protože ta je dokonalá a leckterému filmu chybí. Jenomže na akci nelze postavit celý film, takže když snyder natočil 300 nebo watchmeny měl nějaký pevný základ a dohled studia jenomže zde to nebylo a tak vznikla nudná slátanina s provařeným scénářem sexy se tvářícími teenegry a stupidním příběhem u kterého po 10 minutách víte, jak skončí. Docela by film fungoval jako videoklip či jako hra ale ne jako blockbuster. Jo zacku tohle nevyšlu doufám, že se příště zlepšíš. ()

Ripley

Myšlenka a nepřeberné množství vizuálních nápadů v tomto filmu dělá z této pecky pro cílové publikum kult.Přidal bych ještě pár úkolů a hodinu stopáže navíc.Viděna bohužel jen kinoverze. ()

kery-

V dnešní době je trendem udělat příběh filmu co nejvíc komplikovaný. Obecně platí že čím víc je příběh komplikovaný, tím větší má hodnocení. Ale musí se to dát režisérovi, který se s tím umí poprat..Což v tomhle případě moc nechápu. Příběh je zbytečně "sračkovitý", hlavní chybu bych viděl v tom, že se vsadilo na asi 5 odlišných linií (viz. "tripy"), mělo se vsadit jen na jednu a mohlo z toho být parádní fantasy, i když tenhle žánr není nic pro mě. Naopak co musím pochválit je parádní hudba a troufám si říct, že i po vizuální stránce se film může řadit hodně vysoko. K tomu herečky , které sice neumí moc hrát, ale všechny mají parametry na to zlomit mi srdce. Téma "školačky" je v tomto případě více než vzrušující a nedá se říct, že by se někdy něco nedělo.. ()

eagle-eye

Po vynikajících Watchmenech jsem v tomto ohledu Snydera nepochopil, byť začítek vypadal úžasně, dostalo se mi jenom zbytečně efektivní zpracování přiblblého příběhu. A Emily Browning vypadala před lety snad lépe než teď...:-( ()

Krabak

Čekal jsem od toho ledacos, ale takovou smíchanou blbost rozhodně ne. Ovšem pozor!! Tento guláš všeho možnýho a hlavně nemožnýho perfektně funguje. Je to bezesporu originál, mezi originály. A víte co? Mě to ohromilo. Skvěle zkloubený thriller, fantasy, olovo, rytíři, draci, psycho, kill-bill, já robot a krásný holky. Po dlouhý době jsem se zas u filmu bavil a žral každou bitvu!--->80% ()

ThomasCrown

Nemyslel som si, že ľudia sú takí slepí a to doslova, pretože nevidieť o čom ten film je..Nicholson by bol zhrozený, veď ide o to isté o čo v prelete iba v ultra modernom spracovaní v podobe videohier. Bavil som sa od mrazivej úvodnej scény až po samotný odchod autobusu, káždý, naozaj každý príbeh bol natočený originálne snyderovsky a nemám čo vytknúť. Každý nech si urobí vlastný názor a nenechá sa ovplyvniť úbohými komentármi čo sú tu. ()

Pttak

Tak jsem si myslel, že sem si udělal dáreček v podobě Sucker punch na Blu-ray. Podívaná a soundtrack jsou parádní.......a jenom kvůli nim má film u mě 4 hvězdičky. Škoda jen, že celkovej děj filmu je v podstatě uplně o ničem a většina scén se dá předvídat.Tenhle snímek je asi jenom pro sklaní fandy krásných holek v minisukýnkách se spoustou zbraní. ()

B4TM4N

Pokud nejpřirozenější věcí, která se ve filmu objeví a potěší váš, jsou parní nacisti a dál už nic, tak je někde zakopán pořádně uleželý pes. Rádoby motivační, rádoby uslintané, rádoby přepálené. Film ani ne napůl cesty. ()

rapstorm

První ji vedou do psychiatrické léčebny, pak je to sirotčinec, pak je to bordel. S tím bych se však vyrovnal. Ale potom se začne tančit ... A tady stop?!! Když tančí zavře oči a skončí ve světě fantazie. Jako co to je? Fantasy to ano, ale to nemělo zhola hlavu ani patu. A nesouvisející akční scény byli někdy až otravné. ()

danielosbourne

Film je do prvního tranzu fakt skvělej...přechod přes první taneční scénu a následnou vizi byl taky skvělej a říkal jsem si, že tohle mě bude bavit. Ale další tranzy jsou už poněkud jednotvárné a celkem nudné. Samotný závěr je pokus o znovu nabrání první dějové linie, ale už bylo pozdě. I přesto je to celkem slušnej film se zajmavou ideou . ()

beba789

Sucker Punch je přesně ten typ filmu, který sedne opravdu málokomu. Naštěstí mě zrovna sedl. Velice by mě zajímal důvod sestříhání, protože neprostříhaná verze je naprosto dokonalá a ne nějak vražedně dlouhá. Vizuál, hudba a herecké obsazení na jedničku. 100%. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)