Fujiwara Naeka je typická sedmnáctiletá středoškolačka. Tedy až na to, že je budoucí dědičkou obrovského jmění. Aby jej získala musí udělat jediné - dožít se osmnáctých narozenin. Což by ovšem mohl být problém, protože zájemců o dědictví je více. Proto dostane dva ochránce: maidku a maiďáka, kteří ji chrání a starají se o ni. (Secretus)

Secretus

Křehká maidka s baseballovou pálkou pokrytou hřeby, násilnická Dívka (velké D ... chápete, ne?), ninja maidky a omnipotentní maskovaný ďábel v maidovském kostýmu s rentgenovým zrakem, paralyzujícím hlasem, levitací, sugescí, smrtícím účesem, titulem z MIT, kuchařským skillem schopným udělat z pandy skvělý dort,... chtějící pro svou paní to nejlepší, mnohdy proti její vůli. A spousta ecchi. Bavil jsem se, pobavený škleb jsem měl na tváři co chvíli a občas jsem dostaval záchvaty smíchu. Ale je to hrozně nekonzistentní, přišlo mi, že se tu střídají různé druhy humoru: geniálně pošahané momenty s Maid Guy a pak o hodně slabší zbývající vtípky, kde některé sklouzly až do trapnosti. Na dvanácti dílný seriál je to přepostavováno a přecpáno lokacemi, snaha o parodování klasických klišé u některých dílů vůbec nevyšla. ()

Subjektiv

Fujiwara Naeka si dlouho žila bezstarostným životem středoškolačky. Aniž to tuší, má se státi dědičkou obrovského jmění. Musí se však dožít osmnácti let a to mezi hejnem dravců v podobě jejích ne zrovna holubičích příbuzných nebude snadné. Naečin dědeček má oprávněné obavy a tak Naece přidělí osobní ochranku v podobě dvou sluhů, překrásné Fubuki a démonického Kogarashiho. Kogararashi - Maskovaný Maid Guy - je neuvěřitelný ďábel - je téměř nesmrtelný, v uchu má USB port, vlastní 37 smyslů, má rentgenový zrak, dokáže bez povšimnutí uzmout kalhotky z dívčího těla a vůbec umí asi 1000 dalších naprosto neuvěřitených, šílených, ale užitečných věcí... je rozhodnut Naece pomáhat úplně se vším, ať to stojí, co to stojí... A právě to, plus jeho neschopnost komunikovat na úrovni středoškolačky, je zdrojem neuvěřitelných komických situací, které mi po dlouhé době v leckterých případech přišly skutečně vtipné. Silné ***. ()

zelvopyr

Takový zvláštně namíchaný guláš žánrů, až je hodně vtipné, jak nesourodých. Zřejmě nesourodost sama, i postav, má být nosná. Ale nevím nevím, nějak se se mnou dílo jako celek malinko minulo, asi že už nejsem puberťák? /// Po dodívání zbytku: to bylo tak strašně špatné, že nelze vyvážit jakkoli silnou smrští namalovaných vnad... no, možná * za znělku... ()

WildevilCZ

Jak řekl subjetiv, humor v tomto anime je na prvním místě a ulétlých situací zde najdete víc než dost... No a nakonec i fandove ecchi si příjdou na své :) 95% ()