Noční můra v Elm Street

• USA A Nightmare on Elm Street (více)

Pětice dospívajících přátel, která žije ve stejné ulici, má sny o hrozivém muži se znetvořenou tváří, strašidelným hlasem a zahradnickou rukavicí s noži místo prstů. Jednoho po druhém terorizuje ve snech – kde platí jeho pravidla a jedinou cestou, jak před ním uniknout, je probuzení. Když ale jeden z nich zemře, ostatní pochopí, že se jejich sny staly skutečností a jediný způsob, jak přežít, je zůstat vzhůru. Kdesi v jejich minulosti se skrývá dluh, jehož splatnost právě vypršela. Aby se zachránili, musejí se ponořit do mysli nejzvrácenější ze všech nočních můr: Freddyho Kruegera. Legendárního zloducha hraje v současné verzi klasického hororu Jackie Earle Haley. (oficiální text distributora)

Diskuze

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Pravda, Zandelee, Hills byla perfektní úkázka, jak má správný remake vypadat. Mě se i celkem zamlouvaz první Zombieho Halloween (druhý jsem zatím neviděl). Líbila se mi sledovaná cesta pádu osobnosti Michaela Myerse. Už to nebylo jen vraždící monstrum, už jsem cítil s jeho šíleným nutnáním. Škoda, že má Freddy taovou smůlu. Souboj s Jasonem nebyl špatný, ale on z něj v podstatě vyšel jako poražený.

jakub.uck

jakub.uck (hodnocení, recenze)

Ach jo, ach jo, ach jo - mmísto toho, aby natočili další díl a zkuseli něco nového vymyslet, tak jen zbytečně předělávají první film, který to vůbec nepotřebuje. A ještě ktomu s Bayem a bez Englunda. ACH JO!

Rudinsky

Rudinsky (hodnocení, recenze)

Vážený, poviem vám jednu vec. Klasika je klasika, nemá zmysel o tom diskutovať. Ak je klasika nevyužitá, a nájde sa schopný režisér ktorý ten nápad dotlačí do konca a vyšťavý (alá Alexandro Aja a jeho Hills have eyes) tak potom je remake na úrovni tuningu. Ak je však klasika bezchybná, a vyžmýkaná na úrovni, potom remake je iba o prachoch a väčšinou to nemá zmysel... V prípade Elm street súhlasím s negatívnymi reakciami... A to ešte plánuju zremakovať the Crow

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Na to že teaser, tak hodně spoileroidní, ohledně posledních okamžiků až moc lidí nám bylo představeno a samotný Freddy taky žádný zázrak. Ale jakmile se objevilo jméno Michael Bay, domyslel jsem si, že to bude hovadina jako Friday 13th nebo Texas Chainsaw Massacre, bohužel.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

chochlik: CO KECÁŠ, ŽE HO KAŽDEJ POCHOVÁVÁ?!? JÁ NE A SPOUSTA DALŠÍCH LIDÍ TADY SPÍŠE NE.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Zasekl se ti Capslock, delej s tim neco, takhle to vypada, jak kdyz pise nejake pako.

chochlik (hodnocení, recenze)

NECHAPEM CO TU KAZDY UZ POCHOVAVA TENTO FILM! TREBA SI UVEDOMIT ZE JE TO REMAKE!!! - TO ZNAMENA , ZE JE LOGICKE ZE MINIMALNE 50% BUDE ZO STAREHO FILMU A NIECO NOVE!... VED ANI NEBOLO PORIADNE VIDNO NA CELU FREDDYHO TVAR, ALE TO JE AJ TAK JEDNO AKU TVAR BUDE MAT, PODLA TRAILERU TO BUDE TEMNEJSIE AKO ORIGINAL, VED TO MA BYT HOROR NIE?!!

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Tak teaser trailer ve mně nezanechal vůbec nic. Uvidíme. Ale myslím, že tohle remake vůbec nepotřebuje.

JohnnyD

JohnnyD (hodnocení, recenze)

teaser sa mi páčil, ale trailer vyzerá strašne tuctovo a amatérsky, nemá to ani stotinu hocijakého dielu pôvodnej ságy. A maska? Podľa tých pár zlomov vyzerá čudne... ach jaj.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Campbell: Přesně, cokoli točí je skvělý, cokoli produkuje je hrozný.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

No Freddyho obličej vypadá tak trochu jako opice. Ale nejvíc my vadí ten jeho hlas co zněl v traileru. No bojím se jak sviňa doufám že jestli to poserou tak už nechá Micheal Bay filmy na pokoji a nebude je produkovat.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

rogerkint: To samozřejně vím, ale více jak polovina je jaksi vymyšlená, tak proto se ptám.;-)

rogerkint

rogerkint (hodnocení, recenze)

Allien.9: Je to remake. Povšimni si, že v teaseru jsou okopírovaný scény z jedničky.

jendAA365

jendAA365 (hodnocení, recenze)

Mě osobně Freddyho "nový" vzhled nijak nevadí a teaser je "teaserovsky" zajímavý...uvidíme, co se z toho vyklube.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

No, moc to teda neukazuje, ale doufám, že to nebude jen bezduchá vyvražďovačka.;-)
Hele, tak bude to remake nebo ne?!?

Bart16

Bart16 (hodnocení, recenze)

těším se moc,trailer vypadá skvěle,jen mě mrzí nový vzhled fredyho,není tak děsivý,jako ten původní.

chochlik (hodnocení, recenze)

Hmm, no maska je ina, ale uvidime este co ako, lebo nejak detailne na Freddyho nebolo vidno...Trailer je dobry, myslim ze by to malo byt"temnejsie" ako stary Freddy....Uvidime, ja sa tesim :)

chochlik (hodnocení, recenze)

Nevie niekto nejake aktualne info? ci uz je Freddy v plnej krase ako vyzera ? :)

God Thor

God Thor (hodnocení, recenze)

Hej hej v par dieloch sa zmenila v originale ale ja som to nevnímal či v každom

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Jojo. Hlavně - je to jen v češtině nebo i v originále, že se ta říkanka trochu mění?:-(

Allien.9 (hodnocení, recenze)

No, jsem HODNĚ zvědavá na hudební doprovod a nějaký ten song k titulkům... A Marilyn je Bůh - od něj je to lepší než od Eurythmics.;-)

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Allien.9: Tím lépe :-). Ne, že bych jedničku neměl rád, je to výborný film, který dal vzniknout legendě žánru, ale trojka je prostě nenapodobitelná (minimálně už proto, že se tam nachází "loutkařská" scéna, kterou považuji za naprostý vrchol tvůrčí invence zvrhlé mysli :-)

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Nechápu... Včera se sem přidal ten opravdový poster a dneska už ho zase smazali.:-D

Remake Noční můry v Elm Street na cestě

30.04.2010

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)